Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeniden merhaba..(Aişem)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Yeniden merhaba..(Aişem)

Eski kullanıcı adım Aişem idi sanırım. Öyle birşeydi işte.
    Öyle bir şey yaşıyorum ki derdimle baş edemiyorum buraya yazmaya mecbur kaldım.
    Kimseye anlatamıyorum , çünkü yardım edebilecek güce sahip kimse yok.
    Olsa olsa teselli görüyorum sadece. Bana Allah'tan başka yardım edecek kimse de yok..
    Ama dedim belki buraya yazarsam .. Ne bileyim işte bir umut..

Bir arkadaşım vardı. Herkesten daha iyi olan. Herkesten daha canım olan.
    Kaybettim onu. Ölmedi ama onu göremeyeceğim kadar uzakta.

Bu arada 12.sınıf ögrencisiyim. Rehberlik hocasının bizi sınıfça çağırdığı rehberlik sınıfında agladım.
    Gözlerinizi kapatın dedi.. Sınav kaygısını azaltmak içinmiş. Mutlu olduğunuz bir anı hatırlayın filan..
    Ben o an gittim. Gözlerimi kapattığımda aglamaya başladım. İzin aldım çıktım. wc de gözlerimi filan sildim.
    Geri döndüm. Bu sefer de hoca sorunca noldu diye.. '' ölen bir arkadaşım geldi aklıma '' dedim..
    herkesin önünde sulanmaya başladı gözlerim.
    Özür dilerim dedim çıktım , gitmek istemedim. Ama çağırmış. Sormayacağım birşey diye.
    Neyse gittik. Öyle geçti. Ve benim hala aklıma geliyor. Hala aglayasım var..
    Bıraksalar aglar rahatlarım belki. Ama sormalarından çekiniyorum.
    Ne diyeceğim? Sizin bilmediğiniz bir arkadaşımla yollarımızı ayırdık çoktan.
    Ama ben onu çok özledim. Onu görmeliyim ama buna imkanım yok mu.
    Zaten anneannemlerin bizde old. bir günde günlüğümü yazarken aglıyormuşum.
    Kendimi tutamamıştım. Ne olursa olsun dedim ve bıraktım aksın gözyaşlarım.
    Annem geldi noldu filan. Yok birşey diyorum. Off dedi. Hep moralimi bozuyorsunda şu da bu.
    Belki ailemle biraz mutlu olsam.. Onu bu kadar özlemezdim..
    Annem her gün basbagırıyor. Kardeşim ise üstüne düşen sorumlulukları yapmadığı için..
    Annem çıgırıtılarını dinliyorum sabah akşam.
    Üstüne bir de ihtiyacım olan birşey olduğunda para istediğimde vermeyen babam var..
    Bunalıyorum.. Onlara derdimi anlatmam düşünülemez bile zaten..
    Annem beni anlamayacak.. Ya da off der bagırır durur.. Ya da yengeme(biricik sırdaşına(!)) anlatır beni..
    Sır tutmadığı için birşeyimi anlatmak istemiyorum zaten.
    Uykumda da konuşuyormuşum..
    İçimde tutamıyorum ..
    Kalbimden , aklımdan da atamıyorum ..
    Yakın bir arkadaşlarıma da anlatamıyorum..
    Biri sınav derdinde hesabını filan kapatmış. Diğeri de 3 yaş küçük benden ve beni anlayacağını sanmıyorum.

Okumadım hg merhaba

Yorum

Peki Hb.

Yorum

yazı çok uzun bee okunmaz hoş geldin
        içindeki öküz e oha de.

Yorum

Aklında yer eden bir arkadaşın mı neden sıkılıyorsun anlamadım. Yardım edecek Allah'tan başka kimse yok demişsin, haşa Allah yeter de artar bile daha ne istiyorsun.
          : ) Allah'a yaşadığın sıkıntıları anlatarak içini dökebilirsin, Allah seni duyacaktır.
          Her şey güzel olacak...

Yorum

Ne güzel aslında burada sana verilmek istenen bir mesaj var.O arkadaşını çok seviyormuşsun.Şimdi o gitti.Diyorsun Allah'tan başka beni dinleyecek kimse yok diye.Doğru Allah o çok sevdiğin arkadaşını yanından alarak."Niye benim suretimi benden daha fazla seviyorsun beni daha çok sevmen gerekir" demiş sana mesaj vermiş.Böyle anlar bizi ALlah'a daha çok yakınlaştırır sakın üzülme aksine sevin.ALlah'ın sevgili kuluymuşsun.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: asalsayı
              hosgeldin aisem. nerde kaldın. forum sensiz cekilmiyor. aisem foruma girmiyor diye en az 50 kisi uyeligini sildirmistir.
              Sesli güldüm ahahaha
              Görmeyeli esprik olmuşun asalcım
              ve teşekkür ederim hoşbuldum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: N@RKOZ
                ben seni hatırladım en son allah yok diyordun deişmişsin
                Hatırlanmak güzel şey Teşekkür ederim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: happygirl View Post
                  Ne güzel aslında burada sana verilmek istenen bir mesaj var.O arkadaşını çok seviyormuşsun.Şimdi o gitti.Diyorsun Allah'tan başka beni dinleyecek kimse yok diye.Doğru Allah o çok sevdiğin arkadaşını yanından alarak."Niye benim suretimi benden daha fazla seviyorsun beni daha çok sevmen gerekir" demiş sana mesaj vermiş.Böyle anlar bizi ALlah'a daha çok yakınlaştırır sakın üzülme aksine sevin.ALlah'ın sevgili kuluymuşsun.
                  Böyle düşünmediğimi itiraf etmeliyim sanırım. Öyle birini bana bahşettiği için hiç şükür etmedim Allah'a.
                  Hata ettim. Üzülüyorum , çünkü içimde tarif edemeceğim şekilde bir yara var. Ara sıra kanıyor.
                  Ne yapacağım , ne yapmalıyım dua etmekten başka bilmiyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: "ahenk"
                    zaten sıkıntıların varmış,
                    o arkadaşında güzel bir teselli buluyordun sanırım.
                    inş. bir gün kavuşursunuz
                    Aynen yazdığın gibi. Teselli buluyordum onda.
                    Farklı bakış açıları vardı. İyiydi ama..
                    İnşallah =)

Yorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Secret__ View Post
                        Kimseye anlatamıyorum , çünkü yardım edebilecek güce sahip kimse yok.
                        Olsa olsa teselli görüyorum sadece. Bana Allah'tan başka yardım edecek kimse de yok..*
                        Sana yardım etmek için cevap yazanlar kendilerini Allah mı sanıyorlar şimdi...?

Orjinal yazı sahibi: Secret__ View Post
                        Ama dedim belki buraya yazarsam .. Ne bileyim işte bir umut..

*
                        Bi umut belki forumda Allah'a rastlarım diye mi düşündün...?*
                        İlginç bir düşünce şekli...
                        Aynasıdır insan insanın. . !

Yorum

Orjinal yazı sahibi: N@RKOZ
                          mavi gözlü facebook yakışıklısı ne oldu
                          Geçmişte kaldı .. Ve gözlerinden başka bir çekiciliği de yok elemanın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: asalsayı
                            sen de alınmamayı ogrenmissin. normalde kızardın bu mesaja. tebrik ederim.

Hahayt ^^ Yediğim kazıklardandır

Yorum

Orjinal yazı sahibi: saf_ak View Post
                              Sana yardım etmek için cevap yazanlar kendilerini Allah mı sanıyorlar şimdi...?

Bi umut belki forumda Allah'a rastlarım diye mi düşündün...?*
                              İlginç bir düşünce şekli...
                              Yazdıklarımı nerenle okudun merak ediyorum dogrusu.
                              Allah'a rastlarım filan? Ne biçim cümleler , nasıl düşünce tarzları bunlar?
                              Laf sokmaya çalışmışsın belli ki ama okuduğunu anlayamama gibi bir sorunun var.
                              Onu düzelt öyle gel. Yoksa hiç yazma bile.

Yorum

İşleniyor...
                              X