Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni okulumda Arkadaşım yok :(

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Yeni okulumda Arkadaşım yok :(

Merhaba.Ben 16 yaşında Lise 2 ye giden bi öğrenciyim.Lise hayatma güzel bi lisede başladım. Lise 1 i burada bitirdim. Çok güzel şeyler yaşadım arkadaşlarım vardı hepsiyle çok yakındık okulumdan memnundum. Sonra yeni bir lise açıldı bu sene çok iyi bi lise olduğunu düşündük ve sınıf mevcudumda fazla olduğu içn ailemle o liseye geçmeye karar verdm.Lise 2 de bu liseye geçtim.Derslerimde başarılıydım hala da başarılıyım. Ama bu yeni lisede hiç arkadaşlık kuramadım.Sınıfımdakiler tarafından dışlanıyorum.Beni salak biri olarak tanıyolar Okula hergün gittiğimde sıkılarak gidiyorum tenefüslerde sınıfta oluyorum. Herkesle iletişimim var hocalarla falan ama sürekli dalga geçilen biri oluyorum. Bi arkadaşm var onla muhabbet ediyoruz ama herkes aptal yerine koyuyolar her olayda dalga konusu ben oluyorum. Ve eski okulumda bu tür şeyler hiç olmamştı arkadaşlklarm çok iyiydi. Tabiri caizse popüler biriydim. Fiziksel görünümde çok iyidir zaten. Eski okuluma gitmek istiyorum ama ailem izin vermiyor Lütfen tavsiye verin

yabancılık hissini üzerinizden atınız kırk yıllık ortamınız mış gibi davranın, içinizdeki korku yada çekingenlik bir yana dursun yerini cesaret ile doldurun.yine popüler olmak sizin elinizde unutmayın siz ideal bir zekaya sahipsiniz sizin kimseye ihtiyacınız yok onların size ihtiyacı var kanımca herşey sizde biter.... altında bulunduğunuz piskolojik baskıdan kurtulmak sizin elinizde iyi günler...
    İnsanların doğası,iyi şeyler yapmak,işbirliği yapmak ve başkalarından iyiliğini istemektir.EPİKTETOS

Yorum

seninle neden dalga geçiyorlar bir tek seninle mi yoksa bibirleriyle de mi.Şımarmak için falan mı yoksa sana karşı özel bir tutumları mı var ?Onları aşağılıyor , kötü davranıyor musun mesela

Yorum

Orjinal yazı sahibi: jengu View Post
        Merhaba.Ben 16 yaşında Lise 2 ye giden bi öğrenciyim.Lise hayatma güzel bi lisede başladım. Lise 1 i burada bitirdim. Çok güzel şeyler yaşadım arkadaşlarım vardı hepsiyle çok yakındık okulumdan memnundum. Sonra yeni bir lise açıldı bu sene çok iyi bi lise olduğunu düşündük ve sınıf mevcudumda fazla olduğu içn ailemle o liseye geçmeye karar verdm.Lise 2 de bu liseye geçtim.Derslerimde başarılıydım hala da başarılıyım. Ama bu yeni lisede hiç arkadaşlık kuramadım.Sınıfımdakiler tarafından dışlanıyorum.Beni salak biri olarak tanıyolar Okula hergün gittiğimde sıkılarak gidiyorum tenefüslerde sınıfta oluyorum. Herkesle iletişimim var hocalarla falan ama sürekli dalga geçilen biri oluyorum. Bi arkadaşm var onla muhabbet ediyoruz ama herkes aptal yerine koyuyolar her olayda dalga konusu ben oluyorum. Ve eski okulumda bu tür şeyler hiç olmamştı arkadaşlklarm çok iyiydi. Tabiri caizse popüler biriydim. Fiziksel görünümde çok iyidir zaten. Eski okuluma gitmek istiyorum ama ailem izin vermiyor Lütfen tavsiye verin
        Al sana tavsiye; ezik biri olmaya alış veya ezik biri olmadığını kanıtla ama okulunu değiştirmeyi sakın düşünme!

Yorum

benimle neden dalga geçiyolar bilmiyorum. Fazlasıyla kötü geçiyo okul günleri sıkıntıdan saçma sapan espriler yapıyorum derste. ben bu tip şeylere alışık değilm kimseye kendimi ıspatlama çabasndada değilm ama böyle dışlanmak kötü bi şey böyle giderse okulumu değiştirmek için okuldan bile atılmayı düşünüyorum )

Yorum

İşleniyor...
          X