Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1 Kutu Cipralex

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• 1 Kutu Cipralex

1 kutu 20 mg lik ve yarım kutu 10 mglik cipralex içsem bi gecede acaba ölürmüyüm yada başka kısa yoldan ölüme giden bir yol varsa yardımcı olun
    "Yalnız yağmur yağdıgında seviyorum bu şehrin insanlarını, Herkesin yüzü gözü ıslak başları eğik benim hep oldugum gibi." :th_dead:

Bende mi denesem

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insert
      Dostum sen doktora gitmiyormusun ?
      gidiyorumda ya yeter artık ya yaşamak istemiyorum artık kısa yoldan ölüm yolu gösterin bana
      "Yalnız yağmur yağdıgında seviyorum bu şehrin insanlarını, Herkesin yüzü gözü ıslak başları eğik benim hep oldugum gibi." :th_dead:

Yorum

Eğer hala böyle düşünüyorsan , tedavide yolunda gitmeyen bişeyler olabilir. Doktora git ve ben hala kendimi iyi hissetmiyorum de. Sonucu buraya yaz
        1 aydır cipralex kullanıyorum sadece intihar düşüncelerimde cesaretimi azalttı ama artık suan itibariyle çok çok fazla yaşamak istemiyorum bana kolay olum yolu söyleyin abi boşver doktoru flan

Yorum

Daha 1 aydır kullanıyormuşsun. Bu ilaçlar etkisini zamanla ve yavaş yavaş göstermeye başlar. Bende senin yaşındayken kullandım ve hakkaten faydası oluyor. Yeterki sabret, ilaçları düzenli kullan, tedaviyi aksatma ...
          daha etkili ve çabuk bi tedavi yontemi bulmak istiyorum yoksa intihar edicem kendimden eminim biliyorum dayanamam yaparım

Yorum

hiç deneme ölmekten beter olursun.. ben de cipralex içiyorum. 2.5 ay oldu. fazla bişey değişmedi ama yavaş yavaş değiştiğini hissediyorum. bence sen de biraz bekle. kısa yoldan ve daha çabuk tedavi istiyorsan da arayış içerisinde ol. sürekli birşeylerle uğraş. zihnini boş bırakırsan vesveselerin şerrinden kurtulamazsın. spor yapmak en iyi çözüm gerçekten..

Yorum

Karaciğerlerin Göreveni yapamaz hale gelir ve Komaya girersin..
              Yoruldum, patron.
              Yollarda yağmurdaki bir serçe kadar yalnız olmaktan yoruldum.
              Yanımda hiç arkadaş olmamasından bıktım. Nereye gideceğimizi, nereden geldiğimizi söyleyecek biri..
              İnsanların birbirine kötü davranmasından bıktım.
              Her gün dünyada hissettiğim ve duyduğum acılardan bıktım.
              Çok fazla var, sanki her an için kafama cam parçaları batıyor.
              Anlıyor musun?
              Yeşil Yol

Psikoloji

Yorum

Buraya yazdığına göre ölümü düşünmen ancak romantik bir hayaldir. Ölümü gerçekten isteyen buraya yazmaz. Neyse ya.
                Dilsiz kulaksız sözün , can gerek anlayası...

Yorum

Elektroşok tedavisi

ya da

Manyetik elektrik tedavisi

Hastaneye yatmalısın bence 2haftada bu tedavilerden biriyle gülecek hale gelirsin.
                  ‎"Benim yalnızlığım, insanlarla dolu."

Franz Kafka

Yorum

Orjinal yazı sahibi: güllale View Post
                    Buraya yazdığına göre ölümü düşünmen ancak romantik bir hayaldir. Ölümü gerçekten isteyen buraya yazmaz. Neyse ya.
                    Öyle bile olsa bu düşünceni yazmasan daha iyi olurdu.
                    ‎"Benim yalnızlığım, insanlarla dolu."

Franz Kafka

Yorum

Ama sen Yavuz Çetin ile kendini çok bağdaştırıyorsun. Kimseyi kendine örnek alma... Senin tek hatan bu
                      Ben hasta bir adamım..

Yorum

oh afiyet olsun suyundan da koy..
                        Sussak ölüm, konuşsak intihar...

Yorum

İlaçla intihar denemek büyük risktir ölüm ihtimali düşüktür büyük ihtimalle hastaneye kaldırılır mide yıkaması yapılır iyileşilir çekilen bir o kadar acı yana kar kalır.
                          Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bazen13 View Post
                            Ama sen Yavuz Çetin ile kendini çok bağdaştırıyorsun. Kimseyi kendine örnek alma... Senin tek hatan bu
                            yavuz çetinle benim hayatımda farklı birşey yok hemen hemen yavuz çetinin yaşayan versiyonu gibi görüyorum kendimi

Yorum

Yaşaman hata ey isyankar.Sen kendine "doğ" emri verebildin mi de "öl" emri vermeye çalışıyorsun.İç bir kutu cipro yu da sakat kalınca akıllanırsın belki.İçmeden haber ver bizlere.Bol şans
                              Orjinal yazı sahibi: canhty View Post
                              1 kutu 20 mg lik ve yarım kutu 10 mglik cipralex içsem bi gecede acaba ölürmüyüm yada başka kısa yoldan ölüme giden bir yol varsa yardımcı olun

Yorum

İşleniyor...
                              X