Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ben mi çok şey istiyorum ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Ben mi çok şey istiyorum ?

Öncelikle herkese merhabalar, forumu öyle gezerken buldum hemende derdimi dökmek istedim.Kız arkadaşımla problem mi bilemiyorum ama sanki ilgi eksikliği var gibi ben erkek halimle ona daha çok mesaj ve haber veriyorum öyle birşey k roller değişilmiş gibi.Birşeyler yaparken, oyun oynarken arkadaşlarıyla beraber olurken beni ihmal edebiliyor ben ise kendisini her fırsatta hatırlıyorum.2 yılı aşkındır beraberiz.arada mesafe ver birbirimizi gördüğümüzde hiçbir sorun yok ayrılmakta güçlük çekiyor ben yanından ayrıldıktan sonra 10 gun belkide 2 hafta ilgi dagılması oluyor beni boşluyormuş gibi hissediyorum.Bunlar normal mi ? Yoksa ben mi çok şey istiyorum.Kendisini pek sıkan biriside değilim her ilişkide olan şeyler sabah aksam günaydın iyi geceler faslı birde gün içerisinde bir kaç mesajla hatırlanmak çok olmasa gerek. kısada olsa belk fikir sahibi olmuşundur sizler bu durumda ne düşünüyorsunuz.

git buradan, dayak yemeden.

Yorum

erkek çok arar kadın daha az arar telefonda konuşurken sohbet konusunu genelde sen bulucaksın yoksa kız e hadi konuş der.

Yorum

İşleniyor...
      X