Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bunalıyorum... depresyon kapıda

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• bunalıyorum... depresyon kapıda

tekrar, tekrar ve tekrar depreyona gircem galiba. Lanet olsun ben ne zaman güleceğim. Aylardır bir arkadaşımla görüştüğüm yok kendi kendime evde hapis hayatı yaşıyorum. Yalnız olmayı ben seçiyorum ama galiba yalnız takılmak bana göre değil galiba. Biraz daha yalnız kalırsam kafayı tırlatıcam ama birileriyle beraberken de çok acı çekiyorum, ortada kaldım ne olacğm ben. Cipralexden medet umuyorum ama bir işe de yaramıyor ilacı değiştirmenin zamanı geldi heralde, yeni doktorlar yeni hastanaler beni bekler

Yalnız değilsin biliyorsun değil mi?

Sanaldan da olsa arkadaşız

Aynen doktorunu değiş bakalım.
    ‎"Benim yalnızlığım, insanlarla dolu."

Franz Kafka

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dogu52 View Post
      Yalnız değilsin biliyorsun değil mi?

Sanaldan da olsa arkadaşız

Aynen doktorunu değiş bakalım.
      sağol arkadaşım, iyi ki varsınız.

Yorum

Bende aynı durumdayım, 2 senedir cipralex kullanıyorum pek işe yarıyo gibi gelmedi ya , baska denicem sende oyle yap bence..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selinsys View Post
          Bende aynı durumdayım, 2 senedir cipralex kullanıyorum pek işe yarıyo gibi gelmedi ya , baska denicem sende oyle yap bence..
          2 sene biraz fazla değil mi değiştirme kararı almak için. ben o kadar bekleyemem doğrusu

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bjksaid92 View Post
            2 sene biraz fazla değil mi değiştirme kararı almak için. ben o kadar bekleyemem doğrusu
            Zaten 2 sene bekleme demek ıstıyorum , ben bi kullandım bi bıraktım aralıklı oldu.. umuttepeye dusucek yani yol yine..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selinsys View Post
              Zaten 2 sene bekleme demek ıstıyorum , ben bi kullandım bi bıraktım aralıklı oldu.. umuttepeye dusucek yani yol yine..

geçmiş olsun.. hayırlısı

Yorum

Bence bu tür durumlarda bir ilaca, doktora koşulsuz bel bağlamak yerine; kendini meşgul edecek, kafanı dolduracak birşeylerle uğraşmak daha iyi olabilir.Aynı durumdayım, gitmediğim doktor, kullanmadığım ilaç kalmadı ama çözülmedi problemlerim.Çözülmezse ne yapacaksın.İlaçlara bel bağlamışsın.Kendini uyut, meşgul et, kapasiten ölçüsünde birşeylere bağımlılık geliştir.Spor bağımlısı, doğa bağımlısı, kitap bağımlısı ne bilim bişeylerin bağımlısı ol ki uyuş.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
                  Bence bu tür durumlarda bir ilaca, doktora koşulsuz bel bağlamak yerine; kendini meşgul edecek, kafanı dolduracak birşeylerle uğraşmak daha iyi olabilir.Aynı durumdayım, gitmediğim doktor, kullanmadığım ilaç kalmadı ama çözülmedi problemlerim.Çözülmezse ne yapacaksın.İlaçlara bel bağlamışsın.Kendini uyut, meşgul et, kapasiten ölçüsünde birşeylere bağımlılık geliştir.Spor bağımlısı, doğa bağımlısı, kitap bağımlısı ne bilim bişeylerin bağımlısı ol ki uyuş.

dediğin şeyi yapmaya çalışıyorum, ilgilendiğim şeyler var zaten ama ben çok sıkılan bir insanım ve dikkatim sürekli dağılır.

Yorum

İşleniyor...
                  X