Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kız arkadaş ve yalnızlık

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• tytoV
    replied
    Orjinal yazı sahibi: Vinterriket View Post
    36 yıllık müslümanım az daha dinden çıkıyodum.
    Okuduğun için mi?
    Cidden merak ediyorum. Şimdi diyelim biri kötü diğeri iyi. Tanrı biliyor. Neden kötünün iyiye işkence yapmasına izin veriyor?

Leave a comment:

• Vinterriket
    replied
    Orjinal yazı sahibi: tytoV View Post
    Hazır dindarlar toplanmışken merak ettiğim birşey var.
    Şimdi dünya bir sınav yeri diyorsunuz. Tanrı herşeyi bilir diyorsunuz. Sınav sonuçlarımızı bilmiyor mu? Neden işkence yapıyor?
    Ruhları yaratanda tanrı değil mi? Neden kendi yarattığı ruhu günaha giricek şekilde yaratıyor?
    36 yıllık müslümanım az daha dinden çıkıyodum.

Leave a comment:

• tytoV
    replied
    Hazır dindarlar toplanmışken merak ettiğim birşey var.
    Şimdi dünya bir sınav yeri diyorsunuz. Tanrı herşeyi bilir diyorsunuz. Sınav sonuçlarımızı bilmiyor mu? Neden işkence yapıyor?
    Ruhları yaratanda tanrı değil mi? Neden kendi yarattığı ruhu günaha giricek şekilde yaratıyor?

Leave a comment:

• Vinterriket
    replied
    Lan yok boş değil aslında da çok baş ağrıtıyo kıskançlık koruyacan falan elizabeth elanora forever artik

Leave a comment:

• bjksaid92
    replied
    ne derseniz deyin bu kız işleri tamamen boş. vakit geçirmekten başka birşey değil. Sadece basit insanların yapacağı iştir sevgili işleri ile uğraşmak ya da zina yapmak.

Leave a comment:

• bazen13
    replied
    Orjinal yazı sahibi: enerji528 View Post
    Çevik Bir namaza başlamış, ne diyorsun?
    allah kabul etsin.

Leave a comment:

• enerji528
    replied
    Orjinal yazı sahibi: bazen13 View Post
    Hayır Türkiye özgür bir ülke, insanlar doğarken dinini seçemiyorlar, kişi reşit olunca bir takım araştırmalar yapıp, inanıyor veya inanmıyor.

Sen bu özgür ülkede neden hadisler yazarak insanları zorluyorsun. Anlayamıyorum açıkçası..

Neyse..
    Çevik Bir namaza başlamış, ne diyorsun?

Leave a comment:

• mavi deniz
    replied
    Orjinal yazı sahibi: joseraul View Post
    Yok onlar değil gençler arasında falan var mesela kız 20 yaşında falan çok güzel güzel bir çevrede doğal olarak herkesin dikkatini çekiyor ama kendisi bu şekilde ilişkiler kurmak istemiyor hemen bunların saflık yemini var onu ediyorlar aslında çok dini bir şey değil hatta tişörtleri falan var partilerde onu giyiyorlar böylece baskıdan kurtuluyorlar kimse kimseyi yargılamıyor aslında konu için güzel bir örnek keşke bizde o ülkelerin demokrasi seviyesine gelsek kimse kimseyi yargılamasa.
    bence saçma insanın cinsel konularda saflıkla karıştırılması çok saçma insan saflık bir insanın duygularına göre olmalidir bizden farkı yok yabancilarda böyle şeylere saflık denıyor bunada demokrası denıyor bizde saf olmadınmı kursunu yıyosun bunların kökden kalkması lazım

Leave a comment:

• joseraul
    replied
    Orjinal yazı sahibi: serena View Post
    rahıp yada rahıbe denıyo onlar mı bahsettıgın
    Yok onlar değil gençler arasında falan var mesela kız 20 yaşında falan çok güzel güzel bir çevrede doğal olarak herkesin dikkatini çekiyor ama kendisi bu şekilde ilişkiler kurmak istemiyor hemen bunların saflık yemini var onu ediyorlar aslında çok dini bir şey değil hatta tişörtleri falan var partilerde onu giyiyorlar böylece baskıdan kurtuluyorlar kimse kimseyi yargılamıyor aslında konu için güzel bir örnek keşke bizde o ülkelerin demokrasi seviyesine gelsek kimse kimseyi yargılamasa.

Leave a comment:

• joseraul
    replied
    Orjinal yazı sahibi: bazen13 View Post
    Konu nereden nereye geldi, birazdan hatim indireceğiz toplu olarak...

Mahalle baskısı!!
    Çok yaşayın uzun zamandır böyle gülmemiştim.

Leave a comment:

• bazen13
    replied
    Hayır Türkiye özgür bir ülke, insanlar doğarken dinini seçemiyorlar, kişi reşit olunca bir takım araştırmalar yapıp, inanıyor veya inanmıyor.

Sen bu özgür ülkede neden hadisler yazarak insanları zorluyorsun. Anlayamıyorum açıkçası..

Neyse..
    Last edited by bazen13; 23-04-2012, 05:58 PM.

Leave a comment:

• mavi deniz
    replied
    mahalle baskısı kötüdür benim yasadıgım yerde kuran indirmeyı bırak kadınlar camıye okucaz diye giderler dedikodu yaparlar

Leave a comment:

• bazen13
    replied
    Konu nereden nereye geldi, birazdan hatim indireceğiz toplu olarak...

Mahalle baskısı!!

Leave a comment:

• enerji528
    replied
    Peygamber´imiz (S.A.S.) söyle buyuruyor:

"Kul zina islerken imâni kalbinden çikarak gölge gibi basinin üzerinde asili kalir, ancak zina isi bitince kulun imâni yine geri dörer."

Leave a comment:

• mavi deniz
    replied
    Orjinal yazı sahibi: joseraul View Post
    İşte mesela yurtdışındada var bu işleri dine göre belirleyenler mesela saflık yemini etmiş gençler var bunlar hiç bu işlere girmiyorlar. Ama ben inaç gereği saflık yemini ettim biri karşıma çıkarsa yemini bozarım diye inaçları kendine göre uydurmak dürüstlük değil o zaman kişinin kendi şeçimi olur.
    rahıp yada rahıbe denıyo onlar mı bahsettıgın

Leave a comment:

İşleniyor...
X