Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kız arkadaş ve yalnızlık

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: Tranquility View Post
    Cinsel yönden bir kız arıyorum ama dediğim gibi çekingen yapım anladığım kadarıyla engel teşkil ediyor.
    Cinsel yönden kız arıyorsan koş geneleve.

Karşı cinsi de cinsel obje gibi görüyorsun besbelli.

He yollu kızlar vardır da sen bu kafayla zor ayıklarsın onları
    ‎"Benim yalnızlığım, insanlarla dolu."

Franz Kafka

Yorum

Daha önce olmamış birşey olduğu için cevap veremeyeceğim, yani dediğim gibi ihtiyacını hissediyorum ama bir çekingenlik var zaten hayatım boyunca çektim hala da çekmekteyim.

Yorum

sana önerim geneleve gitme senın yapın hassas bir insan oldugundan o yerler sana göre digil sana senı anlıcak biri lazım yıne san kalmiş umarım çözüm bulursun
        Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
        sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tytoV View Post
          Hazır dindarlar toplanmışken merak ettiğim birşey var.
          Şimdi dünya bir sınav yeri diyorsunuz. Tanrı herşeyi bilir diyorsunuz. Sınav sonuçlarımızı bilmiyor mu? Neden işkence yapıyor?
          Ruhları yaratanda tanrı değil mi? Neden kendi yarattığı ruhu günaha giricek şekilde yaratıyor?

sorduğun sorular cevaplamaya değmeyecek kadar basit sorular. anca çok sığ düşünen adamlar bu soruları sorar. biraz kafa yor, beynini patlat anlarsın neden olduğunu.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bjksaid92 View Post
            sorduğun sorular cevaplamaya değmeyecek kadar basit sorular. anca çok sığ düşünen adamlar bu soruları sorar. biraz kafa yor, beynini patlat anlarsın neden olduğunu.
            sen neden cevap yazdın öyleyse

Yorum

Orjinal yazı sahibi: serena View Post
              sen neden cevap yazdın öyleyse
              ben sorduğu sorulara cevap vermedim. sadece entrysine cevap verdim. IQ kaç senin allah aşkına

Yorum

Bunun da bir ihtiyaç olduğunu düşünüyorum yıllardır yazmak istemiyordum ama sonunda baydım artık ve yazma ihtiyacını hissettim arkadaşlar dediğim gibi muhtemelen sosyal fobisi de olan bir insanım o nedenle bu işlerde çok utanıyorum.

Yorum

Müslümanları çok seviyorum. İyi eğlendiriyorlar. Kendimi şeytan sanıyorum onların böylelerini görünce. Kendi düşüncelerine o kadar yabancılar ki aklının alamayacağı bir kişiliğin takıldığı soruları komik buluyor. Dogmatik olmak farklı şey dogmatiklik yaparak günaha girmek farklı şey.
                  Sığlık futboldan hoşlanan istanbul lu ve beşiktaşlı olmadığı halde beşiktaşı tutan, girdiği her yerde ben 92 liyim bana ona göre davranın demek dedil de ne?
                  IQ na baktırmanı da tavsiye ederim. Benim soruları mı kendince cevapladığın halde cevapladığını dahi anlamıyorsun.

Yorum

ben sorduğu sorulara cevap vermedim. sadece entrysine cevap verdim. IQ kaç senin allah aşkına
                    evet bende yazını gördüm cevap yazdım madem saçma oldugunu düşünüyosun hiç yazma daha iyi

Yorum

Müslümanları çok seviyorum. İyi eğlendiriyorlar. Kendimi şeytan sanıyorum onların böylelerini görünce. Kendi düşüncelerine o kadar yabancılar ki aklının alamayacağı bir kişiliğin takıldığı soruları komik buluyor. Dogmatik olmak farklı şey dogmatiklik yaparak günaha girmek farklı şey.
                      Sığlık futboldan hoşlanan istanbul lu ve beşiktaşlı olmadığı halde beşiktaşı tutan, girdiği her yerde ben 92 liyim bana ona göre davranın demek dedil de ne?
                      IQ na baktırmanı da tavsiye ederim. Benim soruları mı kendince cevapladığın halde cevapladığını dahi anlamıyorsun.

çocuktan aşağı kalır bir yanın yok o zaman. herşeyle alay etmek gibi aşağılık bir tavır takınıyorsun ve insanlar sana doğruyu söylediğinde işine gelmeyip başka sorunlar ortaya atıyorsun. kaale alınmayacak bir adamsın. Nick olayını hiç söylemek istemiyorum, seni g.t edip üzmek istemiyorum.

Yorum

Cinsellik olunca illa işin içinde kötü niyet mi aramanız gerekiyor zaten sorduğum soruyu çekmediğiniz yer kalmamış bu da bir ihtiyaç yanılmıyorsam. tytoV adlı arkadaşımıza da katılıyorum kendileri sanki hiç cinsel dürtüler hissetmiyorlar!

Yorum

çocuktan aşağı kalır bir yanın yok o zaman. herşeyle alay etmek gibi aşağılık bir tavır takınıyorsun ve insanlar sana doğruyu söylediğinde işine gelmeyip başka sorunlar ortaya atıyorsun. kaale alınmayacak bir adamsın. Nick olayını hiç söylemek istemiyorum, seni g.t edip üzmek istemiyorum.
                          Akşam akşam seninle oynamaktan başka hiçbirşey beni daha mutlu edemez. İstiyorsan ben oyuna hazırım.
                          Ayrıca müslümanların dinlerini hoşgörü dini olarak tanıtması buna karşı sorguya düşenleri kendince aşağılaması ne ilginç. Sana soyledim bunu. Düşüncelerine yabancısın. Herşeyle değil seninle ve senin gibi kendi düşüncelerine yabancı olanlarla alay ederim.
                          Anlaşılan nick olayına bozulmuşsun. Seni bozmak istemedim. Sığlığın ne demek olduğunu anlatmaya çalıştım. Daha da açık konuşmak gerekirse senin gibi oraya bjk yazan kaç kişi var? Anlaşılan said yazanda varmış ki 92 yazma gereği duymuşsun. Seni kötü etmek için söylemiyorum. Sığlığı anlaman için söylüyorum.

Yorum

Cinsellik olunca illa işin içinde kötü niyet mi aramanız gerekiyor zaten sorduğum soruyu çekmediğiniz yer kalmamış bu da bir ihtiyaç yanılmıyorsam. tytoV adlı arkadaşımıza da katılıyorum kendileri sanki hiç cinsel dürtüler hissetmiyorlar!

madem abazalıktan kuduruyorsun evlen ve kurtul bu ızdıraptan. Her allahın günü karını .... yapabilirsin. Ha yok ben gayrimeşru ilişkiden yanayım diyorsan istediğini yap, bütün pisliklerin içine bulaş karışan yok. Ama unutma ki namus kavramı sadece kadın için geçerli değildir.

Yorum

Akşam akşam seninle oynamaktan başka hiçbirşey beni daha mutlu edemez. İstiyorsan ben oyuna hazırım.
                              Ayrıca müslümanların dinlerini hoşgörü dini olarak tanıtması buna karşı sorguya düşenleri kendince aşağılaması ne ilginç. Sana soyledim bunu. Düşüncelerine yabancısın. Herşeyle değil seninle ve senin gibi kendi düşüncelerine yabancı olanlarla alay ederim.
                              Anlaşılan nick olayına bozulmuşsun. Seni bozmak istemedim. Sığlığın ne demek olduğunu anlatmaya çalıştım. Daha da açık konuşmak gerekirse senin gibi oraya bjk yazan kaç kişi var? Anlaşılan said yazanda varmış ki 92 yazma gereği duymuşsun. Seni kötü etmek için söylemiyorum. Sığlığı anlaman için söylüyorum.

bunun sığlıkla alakası yok, ben her siteye bu üye adımla kayıt olurum. uzun zamandır interneti kullandığım için de nickimi değiştirme gereği duymadım. Senin kadar basit bir nick olayına takılan sığ insanı da görmedim.

Yorum

Konunu ben dağıtım denebilir. Bunun nedenide dindar arkadaşlar bu özelliklerini konuşturmasın demişsin. Buna rağmen 2 sayfa neyin günah olduğu açıklanmış. Bende hazır bu kadar dini bilgiye sahip insanlar varken ve bu kadar da konuşkanlarken kafama takılan soruları soruyım dedim. Kendi payıma düşen kısım için özürdilerim.

Yorum

İşleniyor...
                                X