Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kız arkadaş ve yalnızlık

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: bilinmeyenx View Post
    konu nereden nereye gelmiş böyle kız arkadaştan girilmiş dinden çıkılmış...
    bilimeyen benı güldürdün allahda senı güldürsün
    Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
    sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bilinmeyenx View Post
      konu nereden nereye gelmiş böyle kız arkadaştan girilmiş dinden çıkılmış...
      Kızlar adamı dinden çıkarır.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tytoV View Post
        bence bu söz erkeklere daha çok uyuyo

Yorum

Adamın konusunu dağıtmayın bunu izlesin yeter.

http://swfcabin.com/swf-files/1285011377.swf
          ‎"Benim yalnızlığım, insanlarla dolu."

Franz Kafka

Yorum

nefsine hakim olana birşey olmaz. Aciz adamların işidir kızların tuzağına düşmek

Yorum

İlkokulda öğretmişlerdi. Ama sorun şu Tanrı nın herşeyi bildiğini söylüyorsunuz. Bu durumda sonuçlar zaten elinde. İyi boşu boşuna işkence çekmiş demek. Kötü kişide kendisi için iyi olanı yapıyor. Kendi varlığı için. (Mesela patrondur. Az maaş verir. Kendi çocuklarının iyi olmasını ister. Aynı konumda biz olsak o şekilde olmayacağı ne malüm.) Kişinin kendi varlığını unutması lazım diyorsanızda bunlar benim gibi sorunlu ve nadir hatta hiç rastlamadığım belki bir tane. Bu da kişinin kendine eziyet yapması açık söyliyim.
              Olay bence zamanda bitiyor zaman nasıl oluştu başka zamanlar varmı bunları çözmemiz lazım mesela evrenin yaşı 13.5 milyar yıl diyoruz bunu bu kadar süre öncesinden kalan radyasyon ve ışık kalıntılarından anlıyoruz ama aslında bize ışıkları gelen yıldızların bir çoğu yok. Bununla ilgili bir örnek daha verecek olursak şimdi dediğimiz andaki zaman evrende 10 milyar yıl ileriye veya geriye gidersek bizim şimdimiz olmuyor farklı bir dilime den geliyor.

Dolayısıyla aslında bu yaşadıklarımız aslında daha önce yaşanmış bitmiş şeyler olabilir. Felsefeciler falan zaten tanrı zamandan münehzehtir falan demleri bundan yoksa tanrıyı yaşadığımız zaman içerisine alır ve kurana göre sıfatlarını eklersek insanların sınavı bağlamında tanrı oksimoron yani zıt özellikler barındırır.

Not: Biraz karışık yazdım ve konu dışına çıktım ama ilginç geldiği için yazdım idare edin birde kimseyi kırmayın herkesin fikri kendine arkadaşlar.
              I'm fine. I'm just not happy.
              G.House

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dogu52 View Post
                Adamın konusunu dağıtmayın bunu izlesin yeter.

http://swfcabin.com/swf-files/1285011377.swf

sen ne diyorsun allah aşkına biz burda ne anlatıyoruz sen hala uçkur derdindesin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bjksaid92 View Post
                  nefsine hakim olana birşey olmaz. Aciz adamların işidir kızların tuzağına düşmek
                  erkekler hiç tuzak kurmuyo yanı öylemi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: serena View Post
                    bence bu söz erkeklere daha çok uyuyo
                    E yani. Cennet zaten annelerin ayakları altında. Giren çıkan bize giriyo çıkıyo.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: sosyalfobik24
                      zaten bende bu tutucu zihniyete karşıyım, inanç insanın içindedir, sen ne kadar katı kural koyarsan koy, ben o koyduğun kuralı kabul etmiyorsam , içimden sana küfür ederim,

islamıda, islamın sahibi insanlar değiştire değiştire, ne hoşgörü bırakmış ne anlayış, aman dinden çıkarsın, kafir, cahil,

İslamı okuma, araştırma sonra dinine bağlı insanlara tutucu de ohh ne ala memleket. okuyun biraz açın okuyun ya cahiliye devrindemiyiz anlamadım ki

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: serena View Post
                        erkekler hiç tuzak kurmuyo yanı öylemi
                        o tür erkeklerde nefret ederim, ''kaşar'' diye tabir ettiğimiz kızlardan da hiçbir farkı yoktur onların.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: joseraul View Post
                          Olay bence zamanda bitiyor zaman nasıl oluştu başka zamanlar varmı bunları çözmemiz lazım mesela evrenin yaşı 13.5 milyar yıl diyoruz bunu bu kadar süre öncesinden kalan radyasyon ve ışık kalıntılarından anlıyoruz ama aslında bize ışıkları gelen yıldızların bir çoğu yok. Bununla ilgili bir örnek daha verecek olursak şimdi dediğimiz andaki zaman evrende 10 milyar yıl ileriye veya geriye gidersek bizim şimdimiz olmuyor farklı bir dilime den geliyor.

Dolayısıyla aslında bu yaşadıklarımız aslında daha önce yaşanmış bitmiş şeyler olabilir. Felsefeciler falan zaten tanrı zamandan münehzehtir falan demleri bundan yoksa tanrıyı yaşadığımız zaman içerisine alır ve kurana göre sıfatlarını eklersek insanların sınavı bağlamında tanrı oksimoron yani zıt özellikler barındırır.

Not: Biraz karışık yazdım ve konu dışına çıktım ama ilginç geldiği için yazdım idare edin birde kimseyi kırmayın herkesin fikri kendine arkadaşlar.
                          Yani Tanrı nın zihnindeki gelicek yansımasıyız mı diyorsun?

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: bjksaid92 View Post
                            sen ne diyorsun allah aşkına biz burda ne anlatıyoruz sen hala uçkur derdindesin
                            Gereksiz postları okumam.

Ben uçkur derdindeyim öylemi dön ilk sayfada ki yazıma bak.

Kapasite meselesi bişeyleri anlamak.
                            ‎"Benim yalnızlığım, insanlarla dolu."

Franz Kafka

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: sosyalfobik24
                              sende cübbeliyi izliyon heralde, dinden çıkarıveriyorsun insanları

sağolsun benim ailem beni yeteri kadar bilgilendirdi bu konuda, cübbeli ve diğerlerine ihtiyaç dumuyorum

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: bjksaid92 View Post
                                o tür erkeklerde nefret ederim, ''kaşar'' diye tabir ettiğimiz kızlardan da hiçbir farkı yoktur onların.
                                tek taraflı düşünme kadında olan erkekde de vardır

Yorum

İşleniyor...
                                X