Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kız arkadaş ve yalnızlık

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Tranquility
    replied
    Orjinal yazı sahibi: joseraul View Post
    Bence önce tam olarak sorununuzu belirlemeniz lazım ki çözüm üretin başta çekingenim falan dedin şimdi SF dedin SF dediğin zaman zaman işler tamamen değişir.
    Burada birkaç post okudum cevap beklerken olabileceği kanısına vardım ama emin değilim.

Leave a comment:

• tytoV
    replied
    Orjinal yazı sahibi: sosyalfobik24
    arkadaşım görüşün olur beni enterese etmez, inancında enterese etmez, din inanç meselesidir, neye inanıyorsak o bizim inancımızdır, bu olaylara dini karıştırmak son derece yanlış ve gereksiz, olaylar ve durumlar üzerine yorum yapabilirsek asıl sığ düşünmemiş oluruz..

cinsellik ihtiyaçtır, bunun önüne hiçbir dini kural, ideoloji, felsefe, öğreti geçemez, yaptiğimız şey vicdanımızı rahatsız etmiyorsa sorun yoktur,
    Konuyu biraz daha geriden okumanı tavsiye ederim. Benim bir takım dinle ilgili sorularım vardı. Hiçbir yere batan sorular değil. Açıklanması gereken sorular. bjk li sorularımla alay etmiş. Cinselikle yada inanç la ilgili değil. Benim meselem. Tanrının davranışlarıyla ilgili bir açıklama ihtiyacı. Ama açılın ben müslümanım bu kendini bilmeze ders vericem laf sokmaya çalışıcam kaba kuvvet kullanıam diyen bir tek bjk üyesi değil. Sokaktaki insanların çoğu öyle. Öyle ki sorularımı sadece burda sormama rağmen hiç cevap bulamadım.

Leave a comment:

• joseraul
    replied
    Orjinal yazı sahibi: Tranquility View Post
    Bunun da bir ihtiyaç olduğunu düşünüyorum yıllardır yazmak istemiyordum ama sonunda baydım artık ve yazma ihtiyacını hissettim arkadaşlar dediğim gibi muhtemelen sosyal fobisi de olan bir insanım o nedenle bu işlerde çok utanıyorum.
    Bence önce tam olarak sorununuzu belirlemeniz lazım ki çözüm üretin başta çekingenim falan dedin şimdi SF dedin SF dediğin zaman zaman işler tamamen değişir.

Leave a comment:

• joseraul
    replied
    Orjinal yazı sahibi: serena View Post
    bence saçma insanın cinsel konularda saflıkla karıştırılması çok saçma insan saflık bir insanın duygularına göre olmalidir bizden farkı yok yabancilarda böyle şeylere saflık denıyor bunada demokrası denıyor bizde saf olmadınmı kursunu yıyosun bunların kökden kalkması lazım
    Niyeki insanlar inaçları ile yaşarlar bir hindu bir budist bir müslüman inancına göre yaşıyorsa bu tür değişik inançların olması olasıdır. Demokrasiyi begenmiyorsun ama gerçek demokrasi ve hukuk asexsuelinde pansexsuelinde heterosexsuelinde hakkını korur ülkemizde ne oluyor töre diye 15 yaşında kız 70 yaşında aşiret ağsına veriliyor bunu devlet bile engelleyemiyor.

Leave a comment:

• bjksaid92
    replied
    Orjinal yazı sahibi: sosyalfobik24
    cinsellik ihtiyaçtır, bunun önüne hiçbir dini kural, ideoloji, felsefe, öğreti geçemez, yaptiğimız şey vicdanımızı rahatsız etmiyorsa sorun yoktur,

eğer allaha inanıyorsan, din bunun önüne geçemez diyorsan dikkat et dinden çıkabilirsin.

Leave a comment:

• Tranquility
    replied
    "Dindar bir nesil yetiştiyoruz" sözünün güzel bir örneğisin kardeşim eyvallah sen istediğin yolda devam et, evlenmeyi tek çare olarak gör inşallah başın ağrımaz ileride. Cevap yazmak istemiyorsan da yazmayabilirsin, burada bana klavye delikanlılığı da yapma. Ben buraya sorunuma çözüm bulmak için geldim senin gibi beyni dinle yıkanmış insanlarla tartışmaya değil!

Leave a comment:

• tytoV
    replied
    Orjinal yazı sahibi: bjksaid92 View Post
    bunun sığlıkla alakası yok, ben her siteye bu üye adımla kayıt olurum. uzun zamandır interneti kullandığım için de nickimi değiştirme gereği duymadım. Senin kadar basit bir nick olayına takılan sığ insanı da görmedim.
    Yo senin hiçbir yerine takılmam ben. Üzülmüşsün öyle dememe. Bende seni üzmek için söylemedim diyorum.

Leave a comment:

• tytoV
    replied
    Cinsellik olunca illa işin içinde kötü niyet mi aramanız gerekiyor zaten sorduğum soruyu çekmediğiniz yer kalmamış bu da bir ihtiyaç yanılmıyorsam. tytoV adlı arkadaşımıza da katılıyorum kendileri sanki hiç cinsel dürtüler hissetmiyorlar!
    Konunu ben dağıtım denebilir. Bunun nedenide dindar arkadaşlar bu özelliklerini konuşturmasın demişsin. Buna rağmen 2 sayfa neyin günah olduğu açıklanmış. Bende hazır bu kadar dini bilgiye sahip insanlar varken ve bu kadar da konuşkanlarken kafama takılan soruları soruyım dedim. Kendi payıma düşen kısım için özürdilerim.

Leave a comment:

• bjksaid92
    replied
    Orjinal yazı sahibi: tytoV View Post
    Akşam akşam seninle oynamaktan başka hiçbirşey beni daha mutlu edemez. İstiyorsan ben oyuna hazırım.
    Ayrıca müslümanların dinlerini hoşgörü dini olarak tanıtması buna karşı sorguya düşenleri kendince aşağılaması ne ilginç. Sana soyledim bunu. Düşüncelerine yabancısın. Herşeyle değil seninle ve senin gibi kendi düşüncelerine yabancı olanlarla alay ederim.
    Anlaşılan nick olayına bozulmuşsun. Seni bozmak istemedim. Sığlığın ne demek olduğunu anlatmaya çalıştım. Daha da açık konuşmak gerekirse senin gibi oraya bjk yazan kaç kişi var? Anlaşılan said yazanda varmış ki 92 yazma gereği duymuşsun. Seni kötü etmek için söylemiyorum. Sığlığı anlaman için söylüyorum.

bunun sığlıkla alakası yok, ben her siteye bu üye adımla kayıt olurum. uzun zamandır interneti kullandığım için de nickimi değiştirme gereği duymadım. Senin kadar basit bir nick olayına takılan sığ insanı da görmedim.

Leave a comment:

• bjksaid92
    replied
    Cinsellik olunca illa işin içinde kötü niyet mi aramanız gerekiyor zaten sorduğum soruyu çekmediğiniz yer kalmamış bu da bir ihtiyaç yanılmıyorsam. tytoV adlı arkadaşımıza da katılıyorum kendileri sanki hiç cinsel dürtüler hissetmiyorlar!

madem abazalıktan kuduruyorsun evlen ve kurtul bu ızdıraptan. Her allahın günü karını .... yapabilirsin. Ha yok ben gayrimeşru ilişkiden yanayım diyorsan istediğini yap, bütün pisliklerin içine bulaş karışan yok. Ama unutma ki namus kavramı sadece kadın için geçerli değildir.

Leave a comment:

• tytoV
    replied
    çocuktan aşağı kalır bir yanın yok o zaman. herşeyle alay etmek gibi aşağılık bir tavır takınıyorsun ve insanlar sana doğruyu söylediğinde işine gelmeyip başka sorunlar ortaya atıyorsun. kaale alınmayacak bir adamsın. Nick olayını hiç söylemek istemiyorum, seni g.t edip üzmek istemiyorum.
    Akşam akşam seninle oynamaktan başka hiçbirşey beni daha mutlu edemez. İstiyorsan ben oyuna hazırım.
    Ayrıca müslümanların dinlerini hoşgörü dini olarak tanıtması buna karşı sorguya düşenleri kendince aşağılaması ne ilginç. Sana soyledim bunu. Düşüncelerine yabancısın. Herşeyle değil seninle ve senin gibi kendi düşüncelerine yabancı olanlarla alay ederim.
    Anlaşılan nick olayına bozulmuşsun. Seni bozmak istemedim. Sığlığın ne demek olduğunu anlatmaya çalıştım. Daha da açık konuşmak gerekirse senin gibi oraya bjk yazan kaç kişi var? Anlaşılan said yazanda varmış ki 92 yazma gereği duymuşsun. Seni kötü etmek için söylemiyorum. Sığlığı anlaman için söylüyorum.

Leave a comment:

• Tranquility
    replied

Leave a comment:

• bjksaid92
    replied
    Orjinal yazı sahibi: tytoV View Post
    Müslümanları çok seviyorum. İyi eğlendiriyorlar. Kendimi şeytan sanıyorum onların böylelerini görünce. Kendi düşüncelerine o kadar yabancılar ki aklının alamayacağı bir kişiliğin takıldığı soruları komik buluyor. Dogmatik olmak farklı şey dogmatiklik yaparak günaha girmek farklı şey.
    Sığlık futboldan hoşlanan istanbul lu ve beşiktaşlı olmadığı halde beşiktaşı tutan, girdiği her yerde ben 92 liyim bana ona göre davranın demek dedil de ne?
    IQ na baktırmanı da tavsiye ederim. Benim soruları mı kendince cevapladığın halde cevapladığını dahi anlamıyorsun.

çocuktan aşağı kalır bir yanın yok o zaman. herşeyle alay etmek gibi aşağılık bir tavır takınıyorsun ve insanlar sana doğruyu söylediğinde işine gelmeyip başka sorunlar ortaya atıyorsun. kaale alınmayacak bir adamsın. Nick olayını hiç söylemek istemiyorum, seni g.t edip üzmek istemiyorum.

Leave a comment:

• mavi deniz
    replied
    ben sorduğu sorulara cevap vermedim. sadece entrysine cevap verdim. IQ kaç senin allah aşkına
    evet bende yazını gördüm cevap yazdım madem saçma oldugunu düşünüyosun hiç yazma daha iyi

Leave a comment:

• tytoV
    replied
    sorduğun sorular cevaplamaya değmeyecek kadar basit sorular. anca çok sığ düşünen adamlar bu soruları sorar. biraz kafa yor, beynini patlat anlarsın neden olduğunu.
    Müslümanları çok seviyorum. İyi eğlendiriyorlar. Kendimi şeytan sanıyorum onların böylelerini görünce. Kendi düşüncelerine o kadar yabancılar ki aklının alamayacağı bir kişiliğin takıldığı soruları komik buluyor. Dogmatik olmak farklı şey dogmatiklik yaparak günaha girmek farklı şey.
    Sığlık futboldan hoşlanan istanbul lu ve beşiktaşlı olmadığı halde beşiktaşı tutan, girdiği her yerde ben 92 liyim bana ona göre davranın demek dedil de ne?
    IQ na baktırmanı da tavsiye ederim. Benim soruları mı kendince cevapladığın halde cevapladığını dahi anlamıyorsun.

Leave a comment:

İşleniyor...
X