Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kız arkadaş ve yalnızlık

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Tranquility
    replied
    Bunun da bir ihtiyaç olduğunu düşünüyorum yıllardır yazmak istemiyordum ama sonunda baydım artık ve yazma ihtiyacını hissettim arkadaşlar dediğim gibi muhtemelen sosyal fobisi de olan bir insanım o nedenle bu işlerde çok utanıyorum.

Leave a comment:

• bjksaid92
    replied
    Orjinal yazı sahibi: serena View Post
    sen neden cevap yazdın öyleyse
    ben sorduğu sorulara cevap vermedim. sadece entrysine cevap verdim. IQ kaç senin allah aşkına

Leave a comment:

• mavi deniz
    replied
    Orjinal yazı sahibi: bjksaid92 View Post
    sorduğun sorular cevaplamaya değmeyecek kadar basit sorular. anca çok sığ düşünen adamlar bu soruları sorar. biraz kafa yor, beynini patlat anlarsın neden olduğunu.
    sen neden cevap yazdın öyleyse

Leave a comment:

• bjksaid92
    replied
    Orjinal yazı sahibi: tytoV View Post
    Hazır dindarlar toplanmışken merak ettiğim birşey var.
    Şimdi dünya bir sınav yeri diyorsunuz. Tanrı herşeyi bilir diyorsunuz. Sınav sonuçlarımızı bilmiyor mu? Neden işkence yapıyor?
    Ruhları yaratanda tanrı değil mi? Neden kendi yarattığı ruhu günaha giricek şekilde yaratıyor?

sorduğun sorular cevaplamaya değmeyecek kadar basit sorular. anca çok sığ düşünen adamlar bu soruları sorar. biraz kafa yor, beynini patlat anlarsın neden olduğunu.

Leave a comment:

• mavi deniz
    replied
    sana önerim geneleve gitme senın yapın hassas bir insan oldugundan o yerler sana göre digil sana senı anlıcak biri lazım yıne san kalmiş umarım çözüm bulursun

Leave a comment:

• Tranquility
    replied
    Daha önce olmamış birşey olduğu için cevap veremeyeceğim, yani dediğim gibi ihtiyacını hissediyorum ama bir çekingenlik var zaten hayatım boyunca çektim hala da çekmekteyim.

Leave a comment:

• dogu52
    replied
    Orjinal yazı sahibi: Tranquility View Post
    Cinsel yönden bir kız arıyorum ama dediğim gibi çekingen yapım anladığım kadarıyla engel teşkil ediyor.
    Cinsel yönden kız arıyorsan koş geneleve.

Karşı cinsi de cinsel obje gibi görüyorsun besbelli.

He yollu kızlar vardır da sen bu kafayla zor ayıklarsın onları

Leave a comment:

• mavi deniz
    replied
    Orjinal yazı sahibi: pikachu View Post
    Yahu hiç mi film izlemez insan. Normal, tansaş'a giriyormuş gibisinden gir, otur ve içeceğin içkiyi söyleyip, etrafı gözetle. Dertleymiş gibi yap, elbet biri seni görür ^^
    evet neyden korkuyosun anlamdım hadı kzı buldun dıyelım sonrasındada korkmıcagını söylıyebilrimsin

Leave a comment:

• pikachu
    replied
    Yahu hiç mi film izlemez insan. Normal, tansaş'a giriyormuş gibisinden gir, otur ve içeceğin içkiyi söyleyip, etrafı gözetle. Dertleymiş gibi yap, elbet biri seni görür ^^ Yada arkadaşın dediği gibi bir gece klubüne git, dans et, dans ederken kızların yanına yaklaş ve muhabbet kurmaya bak.

Leave a comment:

• mavi deniz
    replied
    öyleyse kendıne güven bu kadar korkma

Leave a comment:

• Tranquility
    replied
    O konularda becerikli bir arkadaşım ne yazık ki yok

Leave a comment:

• mavi deniz
    replied
    bilmiyorum deme ögren hiçmi erkek arkadasın yok onlarla takıl güvendigin birine bunları anlat sana yardımcı olsun ama sonrası sana kalmiş

Leave a comment:

• Tranquility
    replied
    Daha önce hiç gitmedim napılır ne edilir bilmiyorum .

Leave a comment:

• mavi deniz
    replied
    Orjinal yazı sahibi: pikachu View Post
    Off amma uzadı konu. Al bir şişe votka, arkadaşın dediği gibi bir bar'a git. İyi kötü, gecelik bir ilişki yaşarsın. >>>
    evet gıt bır gece kulubune mutlaka orda istedigin birini bulursun

Leave a comment:

• pikachu
    replied
    Orjinal yazı sahibi: Tranquility View Post
    Cinsel yönden bir kız arıyorum ama dediğim gibi çekingen yapım anladığım kadarıyla engel teşkil ediyor.
    Off amma uzadı konu. Al bir şişe votka, arkadaşın dediği gibi bir bar'a git. İyi kötü, gecelik bir ilişki yaşarsın. >>>

Leave a comment:

İşleniyor...
X