Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kız arkadaş ve yalnızlık

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: bjksaid92 View Post
    bunun sığlıkla alakası yok, ben her siteye bu üye adımla kayıt olurum. uzun zamandır interneti kullandığım için de nickimi değiştirme gereği duymadım. Senin kadar basit bir nick olayına takılan sığ insanı da görmedim.
    Yo senin hiçbir yerine takılmam ben. Üzülmüşsün öyle dememe. Bende seni üzmek için söylemedim diyorum.

Yorum

"Dindar bir nesil yetiştiyoruz" sözünün güzel bir örneğisin kardeşim eyvallah sen istediğin yolda devam et, evlenmeyi tek çare olarak gör inşallah başın ağrımaz ileride. Cevap yazmak istemiyorsan da yazmayabilirsin, burada bana klavye delikanlılığı da yapma. Ben buraya sorunuma çözüm bulmak için geldim senin gibi beyni dinle yıkanmış insanlarla tartışmaya değil!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sosyalfobik24
        cinsellik ihtiyaçtır, bunun önüne hiçbir dini kural, ideoloji, felsefe, öğreti geçemez, yaptiğimız şey vicdanımızı rahatsız etmiyorsa sorun yoktur,

eğer allaha inanıyorsan, din bunun önüne geçemez diyorsan dikkat et dinden çıkabilirsin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: serena View Post
          bence saçma insanın cinsel konularda saflıkla karıştırılması çok saçma insan saflık bir insanın duygularına göre olmalidir bizden farkı yok yabancilarda böyle şeylere saflık denıyor bunada demokrası denıyor bizde saf olmadınmı kursunu yıyosun bunların kökden kalkması lazım
          Niyeki insanlar inaçları ile yaşarlar bir hindu bir budist bir müslüman inancına göre yaşıyorsa bu tür değişik inançların olması olasıdır. Demokrasiyi begenmiyorsun ama gerçek demokrasi ve hukuk asexsuelinde pansexsuelinde heterosexsuelinde hakkını korur ülkemizde ne oluyor töre diye 15 yaşında kız 70 yaşında aşiret ağsına veriliyor bunu devlet bile engelleyemiyor.
          I'm fine. I'm just not happy.
          G.House

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Tranquility View Post
            Bunun da bir ihtiyaç olduğunu düşünüyorum yıllardır yazmak istemiyordum ama sonunda baydım artık ve yazma ihtiyacını hissettim arkadaşlar dediğim gibi muhtemelen sosyal fobisi de olan bir insanım o nedenle bu işlerde çok utanıyorum.
            Bence önce tam olarak sorununuzu belirlemeniz lazım ki çözüm üretin başta çekingenim falan dedin şimdi SF dedin SF dediğin zaman zaman işler tamamen değişir.
            I'm fine. I'm just not happy.
            G.House

Yorum

arkadaşım görüşün olur beni enterese etmez, inancında enterese etmez, din inanç meselesidir, neye inanıyorsak o bizim inancımızdır, bu olaylara dini karıştırmak son derece yanlış ve gereksiz, olaylar ve durumlar üzerine yorum yapabilirsek asıl sığ düşünmemiş oluruz..

cinsellik ihtiyaçtır, bunun önüne hiçbir dini kural, ideoloji, felsefe, öğreti geçemez, yaptiğimız şey vicdanımızı rahatsız etmiyorsa sorun yoktur,
              Konuyu biraz daha geriden okumanı tavsiye ederim. Benim bir takım dinle ilgili sorularım vardı. Hiçbir yere batan sorular değil. Açıklanması gereken sorular. bjk li sorularımla alay etmiş. Cinselikle yada inanç la ilgili değil. Benim meselem. Tanrının davranışlarıyla ilgili bir açıklama ihtiyacı. Ama açılın ben müslümanım bu kendini bilmeze ders vericem laf sokmaya çalışıcam kaba kuvvet kullanıam diyen bir tek bjk üyesi değil. Sokaktaki insanların çoğu öyle. Öyle ki sorularımı sadece burda sormama rağmen hiç cevap bulamadım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: joseraul View Post
                Bence önce tam olarak sorununuzu belirlemeniz lazım ki çözüm üretin başta çekingenim falan dedin şimdi SF dedin SF dediğin zaman zaman işler tamamen değişir.
                Burada birkaç post okudum cevap beklerken olabileceği kanısına vardım ama emin değilim.

Yorum

korkularla yaşayamazsın, neki din hemen girip çıkıveriyorsun, beni ve bu kainatı sonsuz kudret sahibi yarattıysa, ki o yaratıcı, herşeyin en mükemmelidir. bizim gibi hata yapmaya meyiili insanları, aha hata etin dinden çıktın sen demez
                  heheyy, din dediğimiz şey bu kadar basit değil işte. hele islamiyet. Az önce söylediklerinin arkasında sıkı sıkıya duruyorsan başına dert açabilirsin ama bilmeden cahillikle söylediysen yaratan tabi ki affeder.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tytoV View Post
                    Konuyu biraz daha geriden okumanı tavsiye ederim. Benim bir takım dinle ilgili sorularım vardı. Hiçbir yere batan sorular değil. Açıklanması gereken sorular. bjk li sorularımla alay etmiş. Cinselikle yada inanç la ilgili değil. Benim meselem. Tanrının davranışlarıyla ilgili bir açıklama ihtiyacı. Ama açılın ben müslümanım bu kendini bilmeze ders vericem laf sokmaya çalışıcam kaba kuvvet kullanıam diyen bir tek bjk üyesi değil. Sokaktaki insanların çoğu öyle. Öyle ki sorularımı sadece burda sormama rağmen hiç cevap bulamadım.

Müslümanlarla alay etmeyi, onlarla eğlenmeyi seviyorum diyen sen değilmiydin arkadaşım, şimdi gelmiş ciddi ciddi soru sordum cevap alamadım diyorsun. kusura bakma da hakediyorsun

Yorum

Senin tüm Cevapların burada:

http://swfcabin.com/swf-files/1285011377.swf
                      ‎"Benim yalnızlığım, insanlarla dolu."

Franz Kafka

Yorum

Niyeki insanlar inaçları ile yaşarlar bir hindu bir budist bir müslüman inancına göre yaşıyorsa bu tür değişik inançların olması olasıdır. Demokrasiyi begenmiyorsun ama gerçek demokrasi ve hukuk asexsuelinde pansexsuelinde heterosexsuelinde hakkını korur ülkemizde ne oluyor töre diye 15 yaşında kız 70 yaşında aşiret ağsına veriliyor bunu devlet bile engelleyemiyor.
                        15 yaşında olsa iyi. Ergenliğe girmiş. 9 yaşında duydum ben.
                        Avrupada söyle bir durum var. Bir kadın sadece azdırıcı bir obzedir diye görülmüyor. İnsanlar biliyor bir kadın vucuduyla erkek vucudunun nerelerinin farklı olduğunu. Ülkemizde saçı uzun kadın. Uzun şaç azdırır.

Yorum

işte bu yuzden karsıyım dinimize göre yapılmıyo ama dinin emrı denıyo benım kısısel görüşüm dınle cinsel ilişki kariştirılmamalı şimdiki zamana göre gençlerde bu gerı kalıyo ama bu bende böyle digil dini gerı olarak görmuyorum bu konuda daha düşüncem net digil bunun için daha olgun olmam gerekır şimdi gençligimin verdigi duygulara göre düşünüyorum bunun için zaman gerekıyo ama şimdılık düşüncem bu
                          Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
                          sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

konu nereden nereye gelmiş böyle kız arkadaştan girilmiş dinden çıkılmış...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bjksaid92 View Post
                              Müslümanlarla alay etmeyi, onlarla eğlenmeyi seviyorum diyen sen değilmiydin arkadaşım, şimdi gelmiş ciddi ciddi soru sordum cevap alamadım diyorsun. kusura bakma da hakediyorsun
                              Sözlerimi doğru okumalsın. Müslümanları seviyorum. Özelikle böylelerini. Bunlarla alay etmeye bayılıyorum. Dinin gerekliliklerini öğrenip yerine getiren hoşgörülü müslümanlarla alay ediyorum demedim. Eğer öyle birşey olsaydı soru sormamın hiçbir mantığı olmaz zaten.

Yorum

sana dini bilgilerimi anlatmak istemem, ukala durumuna düşmek istemem, ben ne dersem diyeyim, senin yıllardır kafana sokulan islama ters düşeceği için, ya cahil dersin, ya dinden çıkarırsın
                                zekeriya beyaz ve yaşar nuriyi çok izliyorsun galiba.

Yorum

İşleniyor...
                                X