Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yine yalnız kaldım..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• yine yalnız kaldım..

mantık ve ruh... ne yaman çelişki. hele de benim gibi biri için. ruh ağır basar mutlu olursun. silkelenirsin mantık ağır basar mutsuz olursun. ya ne yazıyorum bilmiyorum da . kısacası mutsuzum. amacım içimi dökmek. sebep önemli değil. sonuç bu mutsuzum ve bu psikoloji hastalığımın ilerlemesine sebep oluyor.(Ms hastasıyım) sinir krizinden korkarken şimdi de kol ve bacağımdaki sinirlerimin işlememesinden korkar oldum. takmıyordum(güya) yokmuş gibi davranmak daha kolaydı. ama var. of saçmaladım öyle işte

Evet insanlar ara sıra yalnızlık hissediyor, bende de iki gündür ağır bir şekilde bunalım vardı daha yeni yeni atlayıyorum seninki de psikolojiktir. Geçen gün sana mesaj attığımda moralim bozuktu sohbet edince az da olsa düzeldi sen de bana mesaj atabilirsin her zaman ben atarsam rahatsız ediyorum diye düşünürüm çekinirim. : )
    Her şey güzel olacak...

Yorum

geçmiş olsun yalnız değilsin ArZeLL bak hepimiz kafadan sakatız biz ne kadar birşeyler için çabalasak yada çabalamasak herşeyi kontrol edemeyiz , kontrol etmeyede uğraşma daha çok kafaya takarsın...

KuzuZade
      Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
      BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
      Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BeyZade View Post
        geçmiş olsun yalnız değilsin ArZeLL bak hepimiz kafadan sakatız biz ne kadar birşeyler için çabalasak yada çabalamasak herşeyi kontrol edemeyiz , kontrol etmeyede uğraşma daha çok kafaya takarsın...
        bitiyorum sanki... eriyorum

Yorum

cuk die oturacak biz söz dizisi "sorarlarsa, "ne iş yaptın bu dünyada?" diye, rahatça verebilirim yanıtını: "yalnız kaldım. kalabildim! altı milyarın arasına doğdum. ve hiçbirine çarpmadan geçtim aralarından..."(kinyas ve kayra)"

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ArZeLL View Post
            bitiyorum sanki... eriyorum
            kafa sorunun en büyük destekçisi, bizim de en büyük düşmanımız olumsuz varsayımlar ... bırak inceldiği yerden zaten kopar sen iyi birşeyler yapıyorsan rahatsızlıklarını yenmek için onlara tutunabilirsin onlara güven daha iyisini yapmak için kendini cesaretlendir ... bir gün iyi sonucu alırsın umarım ...

KuzuZade
            Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
            BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
            Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BeyZade View Post
              kafa sorunun en büyük destekçisi, bizim de en büyük düşmanımız olumsuz varsayımlar ... bırak inceldiği yerden zaten kopar sen iyi birşeyler yapıyorsan rahatsızlıklarını yenmek için onlara tutunabilirsin onlara güven daha iyisini yapmak için kendini cesaretlendir ... bir gün iyi sonucu alırsın umarım ...
              tesekkür ederim destegin için. bir gün evet bir gün...

Yorum

Yalnızlık olayı özellikle büyük şhirlerdeysen çok kişide var, bu konuda yalnız değilsin günümüzün eğitim sistemi, çalışma sistemi, yetiştiriliş tarızi ailesel faktörler birsürü etken var..
                3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: shondes View Post
                  Yalnızlık olayı özellikle büyük şhirlerdeysen çok kişide var, bu konuda yalnız değilsin günümüzün eğitim sistemi, çalışma sistemi, yetiştiriliş tarızi ailesel faktörler birsürü etken var..
                  beni yoran ailemin dahi yapması gerekenler durumunda bile minnettar olmamı beklemeleri... diğer taraftan başka başka konular da var. ama sunu anladım ki harbiden benden vazgecmek cok kolay diğerleri için. önemsiz bi ayrıntı gibi

Yorum

İşleniyor...
                  X