Duyuru

Collapse
No announcement yet.

gerçek mi değil mi?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• gerçek mi değil mi?

kendi söylediğim yalanlara inanıyorum. mesela anneme iş görüşmesi için şehir dışına çıktığmı söyledim ama gitmeyip istanbul da o gece dışarı çıktım. Ama eve döndüğümde sanki o iş görüşmesine gerçekten gitmişim gibi olmayan o iş yerinden sonuç bekledim. Strese girdim. gözümün önüne hayali görüşme görüntüleri geldi.

Bir de yakın zamanda formalite icabı bir adres değişikliği yapmam gerekecek gibi. Ama ben gerçekten evimden ayrılacakmışım zannediyorum. o stresi yaşıyorum. Ailemden nasıl ayrılacağımı düşünüyorum. Yada sokaklarda kalmışım gibi geliyor. Evim yokmuş gibi...

Bunun gibi durumları yaşayan birileri var mı? Bunun sebebi nedir?

kimsede böyle bir şey yok mu?

Yorum

sebebi çok düşünmek. kafanızı dağıtmanız lazım

Yorum

ilginç.. klasik olacak ama,
        bnce acilen bi uzmana danışmalısınız
        Herkes kaybettiklerini geri almak için savaşıyor,bense başka bir şey bilmediğim için...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Düşmacunu View Post
          ilginç.. klasik olacak ama,
          bnce acilen bi uzmana danışmalısınız
          Pzt günü psikiyatrıma gittim ama söylemeyi unuttum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bjksaid92 View Post
            sebebi çok düşünmek. kafanızı dağıtmanız lazım
            Düşünmeden dursa bu beynim...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hkayac View Post
              Düşünmeden dursa bu beynim...

spor, hobilerle uğraşmak, okumak bu düşünme olayını biraz azaltıyor.

Yorum

Nereye gideceksin yakın zamanda....htc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bjksaid92 View Post

spor, hobilerle uğraşmak, okumak bu düşünme olayını biraz azaltıyor.
                  Okuyamıyorum bir süredir, hiçbir şey ilgimi çekmiyor

Yorum

ne kadar ilaç kullanıyorsun bilmiyorum ama çok ilaç içme bir antidepresan kullan gerisini iradene bırak... davranış değişikliğine gitmen lazım ... su içesin var içmiyorsan kalk iç , kitap okuyasın var okumuyorsun al yanında dursun okumasanda, pc de çok oturuyorsun kalk kanepeye otur tv izle vs. senin için iyi olanı bulup onu uygulamaya koymak lazım

KuzuZade
                    Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
                    BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
                    Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

yalan söylemeyi tam olarak beceremediğin yada panik yaptığın için bence bu duruma düşüyorsun örnek çok yalan söyleyen ve bunu alışkanlık haline getiren insan senin durumuna düşmez,sen acemi yalancısın ustalaşırsan geçer
                      içindeki öküz e oha de.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: teknik literatür View Post
                        yalan söylemeyi tam olarak beceremediğin yada panik yaptığın için bence bu duruma düşüyorsun örnek çok yalan söyleyen ve bunu alışkanlık haline getiren insan senin durumuna düşmez,sen acemi yalancısın ustalaşırsan geçer
                        yok abi yalanıyla gurur duyuyordur : uff ne yalan söyledim bee... deyip bir müddet bu gurur sarhoşluğuyla kendiside inanmış yalanına

KuzuZade
                        Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
                        BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
                        Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

sadece bu iki konu değil ki... Hayal kurduğumda da benzer şeyleri yaşıyorum.

Yorum

sen çok fazla boşta kalıyosun,uğraşı bulsan işin olsa seni meşgul eden bişeyler olsa onunla uğraşsan şu anki durumundan iyi olursun sanırım
                            içindeki öküz e oha de.

Yorum

şu boşluk hissini gideremiyorum. yapabildiğim bir çok şey var aslında ama canım istemiyor.

Yorum

İşleniyor...
                              X