Duyuru

Collapse
No announcement yet.

arkadaşlar çok kötüyüm nolur bakın

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• durgun01
    adlı üyemiz arkadaşlar çok kötüyüm nolur bakın konusunu başlattı

arkadaşlar çok kötüyüm nolur bakın

arkadaşlar ölüyorum reflü göğsüme vurdu ayrıca psikolojik sorunların var hava çok sıcak ölmek için herşeyi yapabilirim nolur birisi yardım etsin çok kötüyüm arkadaşlar nolur yalvarıyorum doktor var mıdır acaba sitede.
    suçluluk duygusu hastalığım var psikolojik olarak herşey üstüme geliyor nefes alamıyorum yardım edecek kimse yok mu ? Ne yapmam gerekiyor doktor var mı acaba bu sitede çok kötüyüm.

• enerji528
    replied
    Eskiden çok eğlenceli biriymişsin demek ki suçluluk duygusu doğuştan değil demek ki tedavi edilebilir, burada doktor olduğunu sanmıyorum şimdi netten randevu al yarın doktora git.

Leave a comment:

• durgun01
    replied
    Orjinal yazı sahibi: Olric View Post
    Dont worry,be happy dostum ya...Sakin ol hele,sen kendi kendine yetebilecek birisin bence,kendini acizliğe hapsetme,ayağa kalk ve iyi olduğunu haykır...Sana haz verecek bişeylerle uğraş...
    çok kötüyüm nolur birisi yardım etsin hayattan zevk alamıyorum artık bıktım çok eğlenceli biriyken bu hale nasıl geldim anlayamadım.reflü sıkıştırıyor bir yandan bir yandan suçluluk duygusu.intihar etmek istemiyorum ama yaşamdanda zevk alamıyorum.

Leave a comment:

• Olric
    replied
    Dont worry,be happy dostum ya...Sakin ol hele,sen kendi kendine yetebilecek birisin bence,kendini acizliğe hapsetme,ayağa kalk ve iyi olduğunu haykır...Sana haz verecek bişeylerle uğraş...

Leave a comment:

İşleniyor...
X