Duyuru

Collapse
No announcement yet.

acil yardım !!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• gülreçeli
    replied
    Orjinal yazı sahibi: cansusln View Post
    unutmak için en etkili yöntemler sana onu hatırlatıcak şeyleri yok etmendir. hüüznlü şarkılar yerine hareketli şarkılar dinlemek gibi şeyler.
    tesekkür ederim ... peki gerçekten unutabilir miyim

Leave a comment:

• cansusln
    replied
    unutmak için en etkili yöntemler sana onu hatırlatıcak şeyleri yok etmendir. hüüznlü şarkılar yerine hareketli şarkılar dinlemek gibi şeyler.

Leave a comment:

• gülreçeli
    replied
    Orjinal yazı sahibi: cansusln View Post
    sınavlarından önemli değil ne kdr canın yansa da. benim başıma geldi, bilyorum ama çalışamayan taraf karşı taraftı tabi. yine de sen sınavlarına çalış sonra konuşuruz gibi şeler sölüyordum haklı tarafken. derslerin geri gelmez okul yılların geri gelmez ama sevgililer hep gelir. unutma bunu
    tesekkür ederim bu güzel yorum için bunları bildiğim için bu seyden kurtulmaya calışıyorum ama cok canım yanıyo çok ilk ayrıldığımda 18 saat uyuyodum öle yani unutmak için bildiğin ii bi çare war mı

Leave a comment:

• cansusln
    replied
    sınavlarından önemli değil ne kdr canın yansa da. benim başıma geldi, bilyorum ama çalışamayan taraf karşı taraftı tabi. yine de sen sınavlarına çalış sonra konuşuruz gibi şeler sölüyordum haklı tarafken. derslerin geri gelmez okul yılların geri gelmez ama sevgililer hep gelir. unutma bunu

Leave a comment:

İşleniyor...
X