Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sorun ne olabilir ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sorun ne olabilir ?

21 yaşındayım ve üniversite öğrencisiyim . Sosyal olmakta zorluklar çekiyorum . Arkadaşlık kuramıyorum . Ayrıca bugüne dek hiç sevgilim olmadı . Hayatıma yeni giren herkes aynı hızla çıkıyor . Ama kavga falan etmiyoruz sadece eskisi kadar sıcak davranmıyorlar ve zamanla arayıp sormayı kesiyorlar . Çok sıcakkanlıyımdır ama cıvık değilimdir . Ağırbaşlılık ve sıcakkanlılık dengesini iyi kurduğumu düşünüyorum . Mantıklı düşününce eksik bir şeyimin olmadığını düşünüyorum . Ayrıca çok özgüveni olan bir insanım ama insan ilişkileri ve iletişim kurmakta zorluklar yaşıyorum . Aslında zorluk diyebilmem için bile az veya çok bir iletişimin , etkileşimin olması lazım . Benim için bu bile söz konusu değil . Her insana her ortama ayak uydurmaya çalışan bir insanım ama çoğu kez konuşacak birşey bulamama gibi bir sorunla karşı karşıya kalıyorum . Aşırı çekingen biri değilim ama yinede biriyle rahat rahat konuşamıyorum nedense . Sorunun nerde olduğunu uzun zamandır düşünüyorum ve bulamadım . Bu forum aracılığıyla belki bir çözüm bulabilirim . Facebook profilim forumda biyografimin olduğu yerde yazılı . Hakkımda fikir sahibi olmak isteyenler bakabilir .

sıcakkanlısın, sevecensin ama eğlenceli değilsin anladığım kadarıyla. rahat konuşamamandan kaynaklanıyor bu da. özgüvenin olduğuna emin misin?
    forumdan bu sefer cidden ayrıldı special thanks to lacyromasa :P dreamer, sana yollayacağım şey de güme gitti kusura bakma. hade baybay

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ofpuf View Post
      sıcakkanlısın, sevecensin ama eğlenceli değilsin anladığım kadarıyla. rahat konuşamamandan kaynaklanıyor bu da. özgüvenin olduğuna emin misin?
      Aslında istediğimde çok eğlenceli bir insanımdır . Sadece karşımdakinin benimle ilgilenmesini sağlayamıyorum . Özgüvenim var tabi aşırı bir özgüven değil . Öylesini istemem de . Olmaası gerektiği kadar . Mesela dış görünüşümü çok beğenirim ve o konuda kendime çok güvenirim . Karşı cinsin dikkatini çekemememe biraz da bu yüzden şaşırıyorum . Ağzı laf yapan biriyimdir üstelik ama kısa sürüyor kurduğum iletişim .

Yorum

Allah Allah. yaşadığın bi olayı yazsan mesela, ordan çıkarım yapmaya çalışsak?
        forumdan bu sefer cidden ayrıldı special thanks to lacyromasa :P dreamer, sana yollayacağım şey de güme gitti kusura bakma. hade baybay

Yorum

Allah Allah. yaşadığın bi olayı yazsan mesela, ordan çıkarım yapmaya çalışsak?
          Ne gibi birşey mesela ?

Yorum

mesela hayatına giren biri, yaşadığınız şeyler ve hayatından gidişi

hani diyorsun ya hayatımda uzun süre kalmıyolar diye, nedenini anlamaya çalışcam olaydan yola çıkarak

çünkü görünürde rahat konuşmaman dışında bir sorun yok. gerçi o yeterince büyük bir sorun insan ilişkileri bakımından ama. isteyince esprili oluyorum ve ağzım laf yapıyor falan diyorsun. peki niye bunu her zaman yapmıyorsun?

Yorum

mesela hayatına giren biri, yaşadığınız şeyler ve hayatından gidişi

hani diyorsun ya hayatımda uzun süre kalmıyolar diye, nedenini anlamaya çalışcam olaydan yola çıkarak

çünkü görünürde rahat konuşmaman dışında bir sorun yok. gerçi o yeterince büyük bir sorun insan ilişkileri bakımından ama. isteyince esprili oluyorum ve ağzım laf yapıyor falan diyorsun. peki niye bunu her zaman yapmıyorsun?
              Karşımdakine karşı gösterdiğim sıcaklığın karşılığını alamadığımı düşündüğüm zaman ya da dikkatini çekemediğimi farkettiğim zaman demoralize oluyorum

Yorum

belki de soğuk insanlara denk gelmişsindir hep. evet sinir bozucu onlar

kendin gibi sıcakkanlı tipler yok mu etrafında

Yorum

belki de soğuk insanlara denk gelmişsindir hep. evet sinir bozucu onlar

kendin gibi sıcakkanlı tipler yok mu etrafında
                  Gerçek anlamda sürekli görüşüp konuştuğum bir arkadaşım yok . Bazen yanımda boş yere telefon taşıdığımı bile düşündüğüm oluyor .

Yorum

belki fazla iyi niyetli bir tipsindir. öylelerinden sıkılıyor şimdiki gençler çünkü

yaşlı gibi konuştum

Yorum

yanlış anlamada arkadaşım dert ettiğin şeye bak. millet burada cinsel obsesyonla dini obsesyonla uğraşıyor sen arkadaşım yok diyorsun ağır bir yorum yapmış olabilirim ama en kısa zamanda bu forumdan git.sonra buraya bağlanırsın.negatif enerji senide çeker.burası negatif enerji ünitesi sendeki pozitivide yutar.
                      Herşey ummadığın kadar güzel olacak.. sabret.

Yorum

belki fazla iyi niyetli bir tipsindir. öylelerinden sıkılıyor şimdiki gençler çünkü

yaşlı gibi konuştum
                        Bilmiyorum belki ama dışarda ki insanlardan bu kadar farklı olan neyim var merak ediyorum .

Yorum

bu sonuncu dediğim geçerli galiba. içime öyle doğdu

Yorum

herkesin derdi kendine büyük durgun. mühim olan insanda derde sebep olup olmaması. dertliysen dertlisindir işte. o derdin ne olduğunun ne önemi var

Yorum

Orjinal yazı sahibi: durgun01 View Post
                              yanlış anlamada arkadaşım dert ettiğin şeye bak. millet burada cinsel obsesyonla dini obsesyonla uğraşıyor sen arkadaşım yok diyorsun ağır bir yorum yapmış olabilirim ama en kısa zamanda bu forumdan git.sonra buraya bağlanırsın.negatif enerji senide çeker.burası negatif enerji ünitesi sendeki pozitivide yutar.
                              Senin için küçük birşey gibi görünebilir ama çocukluğundan beri en basit anını bile paylaşabileceğin birinin olmaması ve bundan sonrada olabileceğine olan inancının giderek azalması insanı nasıl bir ruh haline sokuyor bilemezsin .

Yorum

İşleniyor...
                              X