Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ailemle kavga ettim

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Ailemle kavga ettim

Merhaba ben 17 yaşındayım. Bu zamana kadar boş yaşadığımı fark ettim ailem önüme her fırsatı verdi ama ben değerlendiremedim yani yapmadım. Yurtdışına gittim orada hatalar yaptım türkiyeye döndük. Bu durumuma çok üzülüyorum ders çalışmak istesem temelim yok bu sene sınava giricem. Annem 2 haftadır dershane araştır diyor ben üşengeçliğimden bakmıyorum. Müzikle ilgileniyorum git şan dersi al diyor üşengeçlikten gitmiyorum bunlara benzer fırsatlarım vardı ama hep salaklığımdan kaybettim. Artık bıktım ya beni sadece sizler anlarsınız diye buraya yazdım üniversite sınavına girip iyi şeyler yapmak istiyorum ama zaman geçti birşey yapamam diye korkuyorum. Sizce çok zor bir sınav mı? üniversiteli olmak nasıl birşey? şimdiden çok teşekkür ederim yorumlarınız için

Aklını başına al dostum.annen haklı.Müzikten herks ekmek yiyemiyor.Yaşın genç neden başaramayasın.Kaanda bitir.Çakallığa gelince aklın herşeye çalışıyor, derse mi çalışmayacak.Müziği hobi olarak sürdür.İyi bir dersaneye yazıl ve sıkı bir şekilde derslerine odaklan.Annenden başka kim düşünür seni.Üzme aileni.Onlar senin için senle tartışıyor.

Yorum

Şu şan dersi almak istemek ama üşenmek durumu bende de var ya

Üniversiteye giriş sınavı sistemli çalışılırsa zor bir sınav değil. Ama önce temelini oturtmalısın ve bu yüzden sınava hazırlığın 1 seneden fazla sürebilir, buna hazırlıklı ol. Zaten daha 17 yaşındasın. Hem insan okula gitmeyip sadece dershaneye gidince çok iyi odaklanıyor.

Sen kararlı ol, gerekli taktikleri ben sana veririm

üniversiteli olmak eğlenceli bir şey. ben cılkını çıkartmış olsam da çıkartmayanlar için de eğlencelidir muhtemelen derslerle pek ilgim yoktu üniversitede yaa, yıllarca çalıştım ettim, üniversitede saldım kendimi. yanlış bi şeydi

en iyi arkadaşlıklar da üniversitede ediniliyor bence.
      Last edited by ofpuf; 28-08-2012, 10:37 AM.
      forumdan bu sefer cidden ayrıldı special thanks to lacyromasa :P dreamer, sana yollayacağım şey de güme gitti kusura bakma. hade baybay

Yorum

birileri birşeyler söyleyince yapasın gelmiyor,ama kendin istediğin an yapıyorsun önce bu porblemden başla çömeye zamanla alışırsın bide karşındaki annen babanın sözlerini bir değer sırasına koy mesele üni senin için çok önemli bunu başa koy sadece kalk sonrası geliyor.

Yorum

Üniversiteli olmak marifet değil şimdiki iş adamlarına bak kaç tanesi üni mezunu, üniyi gözünde pek büyütme ama ünide hoşlandığın güzel bir bölüm okuyup uzmanlaşırsan çok iyi olur. Önüne çıkan fırsatları üşengeçliğinden dolayı değerlendiremediğini söylüyorsun, belki de vücudunda ters giden bir şeyler var bu yüzden sürekli eriniyorsun. Dahiliye uzmanına gidebilirsin belki kansızlık, vitaminsizlik vs. vardır bunlar üşengeçlik yapar. Yaşın daha çok geç ne hayat için ne dersler için ümidini kaybetme önüne daha ne kapılar açılacak.
          Her şey güzel olacak...

Yorum

evet bende de demir eksikliği çıktı. ama üşengeçliğimden onun için de ilaç almadım. hahaha
            forumdan bu sefer cidden ayrıldı special thanks to lacyromasa :P dreamer, sana yollayacağım şey de güme gitti kusura bakma. hade baybay

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ofpuf View Post
              evet bende de demir eksikliği çıktı. ama üşengeçliğimden onun için de ilaç almadım. hahaha
              Maşallah üşengeçliğin çenene vurmamış.
              Her şey güzel olacak...

Yorum

hahah tüm demir çeneme ve parmaklarıma gidiyor olmalı

Yorum

aynen öyle

Yorum

müzik bir yasam tarzıdır ses veya görünüsün öçnemi olsaydı rock olmazdı

Yorum

Çok teşekkür ederim bir yerden başlayacam dediklerinizi uygulayacam

Yorum

İşleniyor...
                      X