Duyuru

Collapse
No announcement yet.

26 yaşındayım ve 5 yıldır sevgilim yok

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• 26 yaşındayım ve 5 yıldır sevgilim yok

En fazla 1 yada 2 gün konustuktan sonra kızlardan ses seda çıkmıyor. Ne mesajlara cevap nede aramalara. Aslında tipsiz biri değilim. Üniversite mezunu yum. 2binin üzerinde maasim var. Bnm sorunum ümitsiz olmam. Sesimin tonu bile o mesajı veriyor. Konusmalarimi kayıt altına alıyorum. Tekrar dinledigimde tiksiniyorum kendimden. Olayların sürekli acıklı taraflarini görüyorum. Aynı olayda başka biri eğlenirken ben efkarlaniyorum.gecen gün bir kızla tam 2 saat konuştuk ama ondan sonra ne bir mesaj nede başka bir şey. Cevapta yazmadi mesajlarima. Bende bidaha ne mesaj gönder dim nede aradım. Sesim şen Şakrak çıkmıyor. Bu sorunumun cozulecegine inanmıyorum. Sadece bnm gibi insan lar var mı onu merak ediyorum. Başka da bi amacım yok. Cevaplar için teşekkür ederim şimdiden

abi benden de kaçıyorlar sağolsunlar artık kimseye kendimi açmıyorumm

KuzuZade
    Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
    BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
    Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

Gugutepe, ne iş yapıyorsun?
      "Kınamayınız, kınadığınız şey başınıza gelmedikçe ölmezsiniz" (Tirmizi)

Yorum

ben 49 yaşındayım. 40 yaşıma kadar hiç sevgilim olmamıştı. bende bunu zamanında çok dert etmiştim.
        40 yaşımda bulduğum sevgili ile kısa bir evlilik yaşadım ve boşandım ve sonra lanet olsun sevgiliye, aşka, evliliğe dedim.
        o zamandan beri hiç sevgili aramıyorum. yani klasik tavsiye: takma kafana. sevgilisi olan çok mu mutlu sanki. sevgili insanda büyük stres yapar.

Yorum

Arkadaşlar kaç kızla tanıştınız da pes ettiniz hemen sanırım sizden yaşça büyüğüm ve bir ablanız olarak konuşuyorum kızlara önce arkadaşınız mış gibi yaklaşın gereksiz heyecanlar falan yapmayın rahat olun üniv mezunu gençlersiniz kendinize gelin çok güzel dans kursları, fotoğrafçılık kursları yürüyüş gezi aktivitelerini falan takip edin sadece bir cafede kızlarla oturup sohpet edip ses tonumu beğenmedi vs gibi kendi kendinizi yiyip bitirmeyin lütfen bir çok alternatif var yazdıklarımdan birkaçını deneyin

Yorum

kızlar daha dogrusu insanlar sürekli hüzünlü efkarlı insanlardan sıkılırlar onlarla konuşmak istemezler.neşeli olup sanki herşeyden keyif alıyormuş gibi görünseniz davransanız belki sorununuz düzelebilir.kendinizin farkında olmadıgı insanları sıkan hallerinizde vardır. mesela kendini övenden çok konuşandan sürekli aynı şeyleri tekrarlayandan insanlar sıkılır

Yorum

adam olayların acıklı taraflarını görüyormuş nasıl kız güldürecek

Yorum

evet dogru

Yorum

ßiraz olaylara pozitif baksan Cevrendeki insanlar senle Konuşmaktan keyif alabilir..

Yorum

aynı ben 23 yaşındayım 20 senedir hep elizabet dolanıyorum ne olacak benim bu halim ?
                    karizmamız tipimiz yerinde çok şükür ama bir tane bile güzel bir manitamız olmadı arkadaş ne olacak bu işin sonu ? anca emanulla -2 takılıyoz anasını satım ..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sosyalfobik24
                      kızlar kendilerini güldürenleri sever (doğru tesbitmi)
                      doğru tesbitte sadece güldüreni degil Onu anlıyani Ve dinliyenide severler

Yorum

abartmayı seviyordur konuşurken:happy:

Yorum

en son 3 yaşındamı bir beraberliğin oldu hacı

yok o zamanlar bebeklik dönemi olduğu için onu saymııyorum .....

Yorum

yoksa yok sanki çok lazım.ben de 22 yaşındayım benim de hiç sevgilim olmadı kimseye ilgim de olmadı bu zamana kadar.Erkeklerde gözüm yok.Belki ileride fikrimi değiştiririm.

Yorum

buyüzden happy sin sen girl
                              ne üzüleceğim ileride vakti gelince olur.Ben kendime daha faydalı meşgaleler buluyorum.

Yorum

İşleniyor...
                              X