Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Orantısız öfke ve istemsiz küfür

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Orantısız öfke ve istemsiz küfür

Merhaba arkadaşlar, benim içimde anlam veremediğim bir gerginlik ve öfke var. Biri ben televizyon izlerken televizyonun önünden geçse, bundan dolayı bile aşırı derecede gerginleşip içimden istem dışı küfrediyorum. Ortada hiçbir sebep yokken veya çok basit nedenlerden dolayı, bir insanın ancak çok sinirlendiğinde yaşayabileceği düzeyde gerginleşip içimden istem dışı küfrediyorum. İçimden söylediğim küfürleri çevremdekilere hissettirmemeye çalışıyorum ama bu beni oldukça yıpratıyor. İnsan her dakika başı küfreder mi ya... Bu rahatsızlık bende yaklaşık 4 seneden beridir var. Şimdiye kadar hep kendi yöntemlerimle bu hastalıkla mücadele etmeye çalıştım ama başarılı olamadım. İçimdeki sebepsiz/gereksiz/orantısız öfke patlamalarını dindirecek; beni o eski sâkin, küfürsüz iç dünyama kavuşturabilecek bir ilaç var mı? Benim hastalığımın adı nedir: OKB mi, şizofreni mi, öfke kontrol bozukluğu mu?
    Last edited by hatarat; 19-09-2012, 09:03 AM.

Orjinal yazı sahibi: hatarat View Post
    Merhaba arkadaşlar, benim içimde anlam veremediğim bir gerginlik ve öfke var. Biri ben televizyon izlerken televizyonun önünden geçse, bundan dolayı bile aşırı derecede gerginleşip içimden istem dışı küfrediyorum. Ortada hiçbir sebep yokken veya çok basit nedenlerden dolayı, bir insanın ancak çok sinirlendiğinde yaşayabileceği düzeyde gerginleşip içimden istem dışı küfrediyorum. İçimden söylediğim küfürleri çevremdekilere hissettirmemeye çalışıyorum ama bu beni oldukça yıpratıyor. İnsan her dakika başı küfreder mi ya... Bu rahatsızlık bende yaklaşık 4 seneden beridir var. Şimdiye kadar hep kendi yöntemlerimle bu hastalıkla mücadele etmeye çalıştım ama başarılı olamadım. İçimdeki sebepsiz/gereksiz/orantısız öfke patlamalarını dindirecek; beni o eski sâkin, küfürsüz iç dünyama kavuşturabilecek bir ilaç var mı? Benim hastalığımın adı nedir: OKB mi, şizofreni mi, öfke kontrol bozukluğu mu?
    Aynı duruma benzer olay bendede var isteklerime ulaşamadığım zaman öfkeleniyor ve Allaha küfür etme isteği oluyor. Hatta istemeden küfürde ediyorum. Bu olay bende kötü bir olaydan sonra yani eşimden boşandıktan sonraki yaşamış olduğum sinir, sıkıntı, stres ve üzüntüden sonra başladı. Sende de yaşadığın bir olay bunu tetiklemiş olabilir. Ama OKB için kullandığım Norodol buna da iyi geliyor. Eğer Norodol kullanıyorsan zamanla sana da iyi gelebilir ve öfkeni dindirip kendine hakim olabilrsin. Norodol aynı zamanda öfke kontrolu içinde kullanılıyor.

NOT: Burada ilaç hakkında yazdığım DOKTOR VE ECZACIYA DANIŞMANIN YERİNE GEÇMEZ.

Yorum

İşleniyor...
    X