Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Annem cok kizdi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Annem cok kizdi

Az once annem yanima geldi burda birseyler okudugumu gordu ve cok kizdi bu ne psikolojik seylermi okuyorsun nasil gencsin sen kendine arkadas bul arkadaslarla konus bulus gez eylen deli deli seyler niye okuyorsun dedi ama ben burdan cok memnunum

Orjinal yazı sahibi: GunelElesgerli View Post
    Az once annem yanima geldi burda birseyler okudugumu gordu ve cok kizdi bu ne psikolojik seylermi okuyorsun nasil gencsin sen kendine arkadas bul arkadaslarla konus bulus gez eylen deli deli seyler niye okuyorsun dedi ama ben burdan cok memnunum
    annen doğru söylemiş

Yorum

Kesinlikle doğru söylemiş,ne işimiz var burada?
      Beni bir gün unutacaksan, bir gün bırakıp gideceksen, boşuna yorma derdi; boş yere mağaramdan çıkarma beni. Alışkanlıklarımı özellikle yalnızlığa alışkanlığımı kaybettirme boşuna. Tedirgin etme beni. Bu sefer geride bir şey bırakmadım. Tasımı tarağımı topladım geldim. Neyim var neyim yoksa ortaya döktüm. Beni bırakırsan sudan çıkmış balığa dönerim.

Yorum

Doğru söylemiş ama internet ortamında bazen gerçekteki arkadaşlarımızdan daha yararlı olabilecek insanlarla karşılaşabiliyoruz. Ben de memnunum hiç bi şey elde edemezsen seninle aynı dertlere sahip insanları görüyorsun ve oh be yalnız değilmişim diyorsun :RpS_smile:

Yorum

Sürekli sanal ortamda mısın?Belki onun için kızmıştır

Yorum

evet internetde cok vakit geciriyorum
            Last edited by GunelElesgerli; 12-11-2012, 10:16 PM.

Yorum

evet internetde cok vakit geciriyorum ama o psikolojiyle cok ilgilenmeme kiziyor yeter hastalik dusunduyun falan diyor

Yorum

evet internetde cok vakit geciriyorum ama o psikolojiyle cok ilgilenmeme kiziyor yeter hastalik dusunduyun falan diyor
                Doğru söylüyor. Olacaksan ol olmayacaksan olma. Bakıp bakıp almaman canlarına tak etmiş.

Yorum

Annen buraya üye olmuş mu ki önyargıda bulunuyor. Bence deli diye nitelendirilen insanlar akıllı diye geçinen nice insandan cok daha akıllı)
                  "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

Burada hastaliktan konusan yok ki, bizler ornek insanlariz, kim demis deli deli seyler yazdigimizi ? Annen bu yazdiklarimi okuyorsa selam soyle ona.
                    so you're saying there's a chance ?

Yorum

kimseye deli demiyor sadece hastaligi cok dusunursen iyilesemezsin diyor

Yorum

kimseye deli demiyor sadece hastaligi cok dusunursen iyilesemezsin diyor
                        Sen buraya gelince hastaligini mi dusunuyorsun ki ? Ben burada insanlarla konusuyorum, cok ta keyifli oluyor. Annen hakli eger burasi sana hastaligini dusunduruyorsa
                        so you're saying there's a chance ?

Yorum

neyin var peki günel?
                          "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

sizofreni ama artik iyilestigimi dusunuyorum sikayetlerim gecti

Yorum

hayir, burda biseyler paylasmak cok guzel

Yorum

İşleniyor...
                              X