Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Annem cok kizdi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• GunelElesgerli
    adlı üyemiz Annem cok kizdi konusunu başlattı

Annem cok kizdi

Az once annem yanima geldi burda birseyler okudugumu gordu ve cok kizdi bu ne psikolojik seylermi okuyorsun nasil gencsin sen kendine arkadas bul arkadaslarla konus bulus gez eylen deli deli seyler niye okuyorsun dedi ama ben burdan cok memnunum

• Buğra
    replied
    Orjinal yazı sahibi: GunelElesgerli View Post
    kimseye deli demiyor sadece hastaligi cok dusunursen iyilesemezsin diyor
    Annenin, bu siteye girmen sebebiyle sana kızması kabul edilemez bir durum elbette ama bu konuda haklılık payı yok değil...

Yani eğer hasta olduğunu kendine telkin edersen ve zihnine bunu kabullendirirsen, iyileşmen gerçekten çok zor oluyor.

Leave a comment:

• GunelElesgerli
    replied
    cok tesekkur ederim arkadaslar

Leave a comment:

• fincan
    replied
    Orjinal yazı sahibi: Olric View Post
    Kesinlikle doğru söylemiş,ne işimiz var burada?
    Orjinal yazı sahibi: dıskokralı View Post
    annen doğru söylemiş

Orjinal yazı sahibi: endless View Post
    Doğru söylemiş...
    Orjinal yazı sahibi: tytoV View Post
    Doğru söylüyor.
    Orjinal yazı sahibi: NarKo View Post
    Öncelikle geçmiş olsun, ama annen doğruyu söylemiş
    kalkın gidiyoruz forumdan )

Az once annem yanima geldi burda birseyler okudugumu gordu ve cok kizdi bu ne psikolojik seylermi okuyorsun nasil gencsin sen kendine arkadas bul arkadaslarla konus bulus gez eylen deli deli seyler niye okuyorsun dedi ama ben burdan cok memnunum
    günel seni pek tanımıyoruz, burada benzer insanları görmen paylaşımda bulunman sana iyi gelecektir; ama bu ve benzeri sitelere hastalığını takıntı haline getirdiğin için giriyor, negatif yükleniyorsan annen doğru söylüyor ) ama değilse anlat neden burada olduğunu, iyimser bi şekilde anlatırsan anlayacaktır.

Leave a comment:

• NarKo
    replied
    Öncelikle geçmiş olsun, ama annen doğruyu söylemiş seninde doğruyu yaptığını düşünüyorum aslında doğru burada ikiye ayrılıyor annene doğru olan doğru kendine doğru olan ikiside doğru aslında

Leave a comment:

• enerji528
    replied
    GunelElesgerli şikayetlerinin geçmesine çok sevindim eğer ilaçların varsa lütfen düzenli bir şekilde, doktorunun dediği dozda kullan. Benim bulunduğum ilde şizofreni derneği var, senin orada da vardır üye değilsen üye olabilirsin...

Leave a comment:

• defiance
    replied
    sizofreni ama artik iyilestigimi dusunuyorum sikayetlerim gecti
    Ne guzel, bir daha hic sikayetin olmaz insallah.

hayir, burda biseyler paylasmak cok guzel
    Senin burada bizimle olman da cok guzel.

Leave a comment:

• .::yabancı::.
    replied
    Günel burda şükür tanılanmış bir psikolojik sorunum yok. sadece psikoloji bilimine olan ilgimden dolayı galiba bu sitedeyim.Ama öğrendiğim bir şey varsa oda neyden kaçarsan ve arka plana atarsan onun seni rahatsız ettiğini düşünürüm.Bu siteden üyeliğini sildirip gidebilirsin ama aklın eğer bişeydeyse bu yolda araba kullanırkende ders çalışırkende, her şeyde aklına gelir.Ama aklın temiz ise ve bişeyleri aşmışsan psikolojik hastalıkları görüp inceleyip birilerine faydalı bir şeyler söylemek yapmakta tedavi sürecini iyi yapar.Ve seni daha farkında kılar fikrimce.

Leave a comment:

• GunelElesgerli
    replied
    hayir, burda biseyler paylasmak cok guzel

Leave a comment:

• GunelElesgerli
    replied
    sizofreni ama artik iyilestigimi dusunuyorum sikayetlerim gecti

Leave a comment:

replied
    neyin var peki günel?

Leave a comment:

• defiance
    replied
    Sen buraya gelince hastaligini mi dusunuyorsun ki ? Ben burada insanlarla konusuyorum, cok ta keyifli oluyor. Annen hakli eger burasi sana hastaligini dusunduruyorsa

Leave a comment:

• GunelElesgerli
    replied

Leave a comment:

• defiance
    replied
    Burada hastaliktan konusan yok ki, bizler ornek insanlariz, kim demis deli deli seyler yazdigimizi ? Annen bu yazdiklarimi okuyorsa selam soyle ona.

Leave a comment:

replied
    Annen buraya üye olmuş mu ki önyargıda bulunuyor. Bence deli diye nitelendirilen insanlar akıllı diye geçinen nice insandan cok daha akıllı)

Leave a comment:

İşleniyor...
X