Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yine yalnızlık

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Yine yalnızlık

Bir mail gelsin istiyorum, içimde merak duygusu oluşturup beni heyecanlandıran bir mail.
    Kimden olduğu önemli değil, yeter ki bana verdiği heyecanla benim yalnızlığımı iki üç dakikalığına gidersin.
    Turkcellden gelen tarife mesajlarını tekrar açtırdım, Turkcell de olmasa hiç mesaj gelmeyecekmiş. Gelen mesajların kimden olduğunu bile bile heyecanla telefona bakmak.. bakmak kadar yalnız olmak. Ekranda "1 mesajınız var" görüntüsü bile yalnızlığıma iyi geliyor, bu kadar mı yalnızım..
    Cumartesi akşamları mesai bitiminde direkt eve gelirim. Mesaiden sonra akşam dışarı çıkıp yarının pazar olduğunu bilerek arkadaşlarınla gezmek güzel olur aslında.
    Her şey güzel olacak...

Offf çok duygulandım be,hislerime tercüman oldun enerji...Hep aklıma gelir bu tarz şeyler evet bazen 1 mesaj bile insanı mutlu edebiliyor,bazen gözlerin ekranda kilitleniyor 1 mesaj yahu 1 mesaj çok mu ?
    Beni bir gün unutacaksan, bir gün bırakıp gideceksen, boşuna yorma derdi; boş yere mağaramdan çıkarma beni. Alışkanlıklarımı özellikle yalnızlığa alışkanlığımı kaybettirme boşuna. Tedirgin etme beni. Bu sefer geride bir şey bırakmadım. Tasımı tarağımı topladım geldim. Neyim var neyim yoksa ortaya döktüm. Beni bırakırsan sudan çıkmış balığa dönerim.

Yorum

daha onceki sureclerde mesaj gelme durumu olmussa ya da cok nadiren de olsa mesaj gelebiliyorsa gelen bir mesajin heyecan yaratip ardindan uzuntuye donusmesi dogaldir ancak hemen hemen hic mesaj gelme durumu olmamissa gelen mesajin heyecan yaratma durumu ortadan kalkiyor gelen mesaja bakma tenezzulunde bile bulunmayabiliniyor........

Yorum

Orjinal yazı sahibi: enerji528 View Post
        Bir mail gelsin istiyorum, içimde merak duygusu oluşturup beni heyecanlandıran bir mail.
        Kimden olduğu önemli değil, yeter ki bana verdiği heyecanla benim yalnızlığımı iki üç dakikalığına gidersin.
        Turkcellden gelen tarife mesajlarını tekrar açtırdım, Turkcell de olmasa hiç mesaj gelmeyecekmiş. Gelen mesajların kimden olduğunu bile bile heyecanla telefona bakmak.. bakmak kadar yalnız olmak. Ekranda "1 mesajınız var" görüntüsü bile yalnızlığıma iyi geliyor, bu kadar mı yalnızım..
        Cumartesi akşamları mesai bitiminde direkt eve gelirim. Mesaiden sonra akşam dışarı çıkıp yarının pazar olduğunu bilerek arkadaşlarınla gezmek güzel olur aslında.
        özele yaz tel. numaranı
        ........

Yorum

hep oyle oldu hep oyle olucak yapıcak bırsey yok onemlı olan ınsan kendısıyle mutlu olmasıdır

Yorum

İşleniyor...
          X