Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Herkes İçin Yeniden Başlangıç

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Herkes İçin Yeniden Başlangıç

Neden olmasınki bu forum okadar çok dert dinlediki merhem olmaya çalıştıgına inandık durduk aslında hepsi ikili ilişkilerde gizliydi.Biri diğerinin yüzüne bakmadan sevdi dinledi onu kendınce yorumlar yaptı iyi insanlar oldugunu gördü.Önemli olan bunlardı,ama benim bahsetmek istedigim şey şu insan kendi kendine yeter mi bence evet insan kendıne yeterse herkese yetebilir kendınızle önce eglenmeyı zaman gecırmeyı ogrenır insan geçmişe dönelim bebektık elimize bir oyuncak verilirdi saatlerce onunla oynardık hayaller peşinden koşar dururduk ozamanları en iyi dostumuz onlardı taki ikili ilişkileri görene dek bir zaman sonra unuttuk kendimizi en iyi dostumuzu kendimizle gülemez olduk artık okadar arayıs içine girdikki forumdan foruma dolastık insan önce kendiyle başlamalı herşey kafamızın içinde biz pes ettik mi bedenizde bizi terk edermiş.Hadi herşeyi bırakalım MUTLU OLMAK için yaşayalım.

Umutsuz kardeşlerime amatör bir yazı oldu .

güzel bir yazı
    Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
    sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

nemesis imzandaki adam kadar rahat olabilmeyi isterdim ayrıca özgüveni yüksek gibi.
      Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: enerji528 View Post
        nemesis imzandaki adam kadar rahat olabilmeyi isterdim ayrıca özgüveni yüksek gibi.
        intro the wild tavsiye ederim filmi hayatını değiştirir

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kripton94 View Post
          güzel bir yazı
          tesekkur ederım kardesım

Yorum

İşleniyor...
          X