Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Arkadaşı olmayan içini nasıl döker?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Arkadaşı olmayan içini nasıl döker?

Herkes birilerine kızar içine oturur gider arkadaşına dert yanar rahatlar, peki arkadaşı olmayan içinde biriken duyguları nasıl boşaltır?
    Her şey güzel olacak...

yazarak tabiki yada çizerek ikisinide yapıyorum
    minik minik minik kelebek
    minik kelebek ,minik kelebek
    dur sakince uçmak ne demek
    uçmak ne demek,uçmak ne demek
    fazla gezinme git bir dalda dur
    git bir dalda dur,git bir dalda dur
    kanat çırpmadan yerinde otur
    yerinde otur sen otur....

Yorum

Arkadaşı olmayan (Psikoloji.gen.tr) de döker içini
      hiçbir şey için her şeyimiz olsun istiyoruz.
      ne kadar içi boş,göremiyoruz..yk

Yorum

ewet bu siteye yazabilirsin.

Yorum

tamam o zaman öyle yapalım...
          içimi döküyüm bekleyin bir kaç gün sona döküyorum ne var ne yok.
          Her şey güzel olacak...

Yorum

Ben de bu sitede içimi döküyorum ama nedense fazla rahatlatmıyor sanal olduğu için herhalde..
            En yalnız olduğum zamanlarda resim çizerdim, şiir yazardım. Hâlâ da yalnız olduğum zaman, arkadaşsız kaldığım zamanlar boş bi müzik açıp üstüne şiir yazarım mesela.
            Deneyebilirsin güzel yöntemler aslında..

Yorum

annesine söyler yada ağlar benim gibi.ya şiir yazar ya kendi kendine konuşur yada buraya gelir.başka ne olaki..

Yorum

ben içimi dokmem.....

Yorum

Biriktirme.
                  Ben öyle yapıyorum.
                  Seni hiç anlamıyorum sanma.Biraz anlayabilirim.
                  Arkadaşım düne kadar yoktu,geç de olsa sosyalleştim.
                  Arkadaşsızlığını da çok düşünme.Bu sitede nsanlar içlerini döküyorlar,denersen işine yarayabilir.

Yorum

Aynen, hem zararsiz hem de istedigin kadar bagir kimse seni duymaz
                    Ben ne oldugumu biliyorum

Yorum

her hangi bir canlıya içini dökebilirsin bu illaki insan olmalı değil bence ...

KuzuZade
                      Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
                      BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
                      Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BeyZade View Post
                        her hangi bir canlıya içini dökebilirsin bu illaki insan olmalı değil bence ...
                        Bu şekilde yalnızlığı kabullenmesi ve toplumdan uzaklaşması bana göre,sorunu çözmeyebilir.
                        İnsanın ihtiyacı başka bir insandır.

Yorum

nerdeyseniz orda avazınız çıktığı kadar bağırın çağırın nara atın adam dövün kırın yıkın nsn stym bu ne be en iyi iç dökmek budur bence ! .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mavideniz View Post
                            Bu şekilde yalnızlığı kabullenmesi ve toplumdan uzaklaşması bana göre,sorunu çözmeyebilir.
                            İnsanın ihtiyacı başka bir insandır.
                            bana göre insanın öncelikli meselesi kendini rahatlatabilmesi... önce onu becerebilirse sonra sosyalleşmesi daha kolay olur... bir saksı daki çiçek bir hayvan bir bitki bu işi görür arkadaşım yok diyenler için tabiki

KuzuZade
                            Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
                            BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
                            Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BeyZade View Post
                              bana göre insanın öncelikli meselesi kendini rahatlatabilmesi... önce onu becerebilirse sonra sosyalleşmesi daha kolay olur... bir saksı daki çiçek bir hayvan bir bitki bu işi görür arkadaşım yok diyenler için tabiki
                              Yalnız başına rahatlamasını mümkün görmedim,o yüzden sosyalleşmede ısrar ediyorum.
                              Tabi içini foruma yazı olarak ya da resim,şiir vb. hobileri varsa onlarla dökebilir.

Yorum

İşleniyor...
                              X