Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Atalet - İsteyip de Yapamama Durumu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Atalet - İsteyip de Yapamama Durumu

Merhaba arkadaşlar,

uzun süredir elim kolum bağlı gibi. Çok büyük şeyler hayal ediyorum bunun için fiziksel açıdan iyi zihinsel açıdan sağlam ve atılgan olmam gerek bunu biliyorum ama yapamıyorum çünkü yapasım gelmiyor. Ne kadar ilginç bir şeydir bu! Niye kalkıp spor yapmıyorum? Niye hedef koyamıyorum ya da koymak isterken koymamak da istiyorum? Neden kalkamıyorum?

Diyet ve spor yapmak istiyorum. Farkettim ki içten içe öfkelenirsem eğer bir kaç kez hırsla ve kinle deli gibi çalıştığımı yarıştığımı hatırlıyorum ama şimdi bunun bilincinde olmak da pek etki etmiyor? Motivasyonum eksik belki beni motive edecek beni ateşleyecek şey nedir ? Bir insan hiç mi motive olmazz? Bunu nasıl sağlarım? Nasıl kalkar nasıl kalkma fikri boyunca kendimi motive ederim ve ayakta da kalmak için bir şeyler yapabilirim?

Yatmak çok kolay biliyorum ve ben kahrolası bataklığa yayılmışım resmen! Bir kaç yıla camış gibi yayılmış olabilirim!

20 yaşındayım İzmirde Üniversite öğrencisiyim. 1.87 boyum. kilom 95. Ben iradeli biri oldum yapabildim daha 1 yıl önce 1.5 ayda 10 kilo verdim spor yaptım diyet yaptım, derslerimi harika hale getirdim. Bir şey oluyor ve salıyoruz kendimizi. Bi saldım ki artık toplayamıyorum çok kötü hissediyorum kendimi o kıvılcımı nasıl yakacağımı bilmiyorum. Cevabını arıyorum.

Yorum

Bir şeyiniz yok bence depresyonda falan değilsen yaşam koçu gibi birinden tavsiye al işe yarayacaktır.
      I'm fine. I'm just not happy.
      G.House

Yorum

Çok teşekkür ederim size yardımlarınız için. Ege Üniversitesi Pazarlama Bölümündeyim. Yaşam Koçu gerçekten böyle bir yön veriyor mu ve nasıl ulaşabiliriz?

Yorum

hehehe çok teşekkür ederim güzel tavsiyeleriniz için bu argümanı unutmayacağım

Yorum

İşleniyor...
          X