Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Annemle kavga ettim :(

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Clear All
new posts

 • Annemle kavga ettim :(

  Merhaba arkadaşlar,annemle kavga ettim,haklı olduğum bir sebepti ancak verdiğim tepki için üzüldüm,benim bir kedim var ve yorganlara takılan çengelli iğneleri çıkarıp oynamaya bayılıyor,bu gece aynısını yaptığında kedimin seslerini duydum sanırım iğne batmıştı hayvancağız inleyerek koşturdu evin içinde resmen ve dün üstünde kan gibi birşey görmüştüm,tabi manzarayı görünce aklım çıktı,gittim annemin yorganındaki tüm iğneleri sökmeye başladım bana bağırıp çağırmaya başladı yat zıbar falan diye ben onları takacağım da bilmem neyde ben de o sinirle,eğer senin o değerli iğnelerin yüzünden şu cana birşey olsun bir ömür namaz kıl yine günahı boynuna kalır dedim birşey diyemedi,sonra yine bağırıp çağırınca al odanı da yorganını da iğnelerini de dedim kedimi aldım evin başka tarafına gittim,tepkim çok ağır oldu biliyorum,telefonuna mesaj attım ama sonuçta mesele bir canla bir iğneyse ve iğne kazanıyorsa sinirlenirim,sizce bu meseleyi nasıl halletmeliyim?

 • #2
  Annenden özür dilemelisin şu an üzgündür hemen özür dile içi rahatlasın.
  Her şey güzel olacak...

  Yorum


  • #3
   bence özür dile ama bir iğneden daha değerli diğil hayvanın hayatı bunuda öğrensin annen
   Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
   sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

   Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

   Yorum


   • #4
    anneler önemsedikleri şeylerin bozulmasına pek razı olmaz evde çünkü evin düzeni onların sorumluluğundadır,ve belkide annen kedilerden hoşlanmıyordur,annene böyle sert çıkma özür dile seninde için rahat olsun kedinede oynayabileceği oyuncklar al kimse üzülmemiş olsun.
    Не могу стоятъ, когда другие работают.Пойду полежу...

    Yorum


    • #5
     Kedinin sürekli evde dolaşmasına izin verme gözünün önünde durmasını sağla. Kediye ne yaparsan yap o laftan anlamaz sürekli yine yorganların yanına gidecek iğnelerle oynayacaktır çünkü insandaki düşünme yetisi onda yok. Konuyu annenle halletmek zorundasın.     Yaşam ard arda gelen mevsimlerden oluşur.
     Her insan mükemmel yazların ihtişamına ulaşmak için
     birkaç şiddetli kışa katlanmak zorundadır.
     Ve unutmamak gerekir ki, kışlar asla kalıcı değildir

     Yorum


     • #6
      anlamadığım şey annen nasıl yatıyo o iğneli yorganla batmıyomu orasına burasına. kedi spreyleri var. koy annenin odasının kapı önüne. kedi bir daha girmez odaya...

      Yorum


      • #7
       hepinize çok çok teşekkürler,meseleyi hallettik ve iğneleri çıkartmaya razı oldu,yorganı dikme yöntemine geçiş yaptık

       Yorum

       İşleniyor...
       X