Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Üniversite ve Depresyon

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Üniversite ve Depresyon

..........
    Last edited by birderdimvar; 27-08-2013, 09:47 PM.

İlaç kullanıyor musun?

Yorum

Hayır, kullanmıyorum.

Yorum

Faydalı olabilir ilaç.

Yorum

Sevgilisi olanların durumu iyi mi sanıyorsun,uzaktan bazı şeyler güzel görünür ama emin ol ki değil..bak yaşamış biri olarak söylüyorum,ve yaşayan arkadaşlardan görüyorum duyuyorum..ben mesela öyle bir ilişki yaşadım ki,forumda konularımı okuyabilirsin ne hallere düştüm..insanın içindeki yaşama sevinci gidiyor,bu ne demek ancak o duyguyu yaşayan insanlar bilir..ayrılmak var ya en kötüsü de o..yarı ölü gibi yaşıyorsun bir süre..sonra içinde iyiye dair ne varsa kaybediyorsun..ölmek,bayram gibi geliyor insana..ölmüyorsun da...bunun yanında yaşamıyorsun da..arafta kalmanın ne demek oldugunu anlatamam sana..dedim ya yaşaman gerek..şimdi diyeceksin hep kötü yanlarını söyledin hiç mi iyi yanı yok..var elbet,olmaz mı..ama o güzel günlerde geçiyor,bitiyor..sonra ayrılınca hepsi sana acı vermekten başka bir işe yaramıyor...diğer konulara gelirsek,arkadaşlarınla buluştugunda geride planda kalma,konuş onlarla gereksizde olsa muhabbet et..bunları yapmazsan insanlar seni itici bulur..ne ararlar ne de sorarlar..böyle içine kapanık olma,derdini anlat varsa..bir yemege gidin mesela hesabı sen öde..bu enayilik demek değildir..onların gönlünü alırsın..sonra da bak geçen adam hesabı ödedi bu defa da biz ödeyelim derler..kaynaşmak yani mesele..birde şu olumsuz havandan kurtul arkadaşım,pozitif ol biraz..pozitif enerji saç etrafa..insanların arasına katıl..katılmaktan kastım öyle gir çık değil..muhabbet et,onlarla kaynaşmak için fırsatlar yarat...yani dogrul oturdugun yerden..mutlulugu nerede ararsan orada bulursun,yanlış yerde arama mutlulugu arkadaşım..bekle her şeyin zamanı var..erken yaşama ki,erken üzülmeyesin.

Yorum

İşleniyor...
          X