Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Anksiyete bozuklugu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Anksiyete bozuklugu

Meraba arkadaslar bır hafta once psıkolojık bır hastalık gecırdım ve sonunda artık buna kesın bır cozum bulmak ıcın Istanbulda onceden bıldıgım bı psıkolok doktoruna gıttım ve halk arasında EVHAM yanı bılımsel adı ıle ANKSIYETE denılen bır hastalıgım var suan ZEDPREX 20mg ve REDEPRA 15mg ılaclar kullannıyorum. bu sıteyı kullandıgım ılacları arastırken buldum ve ben kesın olarak hayatımdakı en buyuk engel teskıl eden bu hastalıgı tamamıyla yenmek ıstıyorum ve burda bırbırımıze yardımcı olabılırz

Merhaba bymhrrm aman ilaçlarını düzenli kullan, en çok yaptığımız hata doktora bir kez gidip tekrar gitmemek ve ilaç bitince bırakmak. İlaçları doktor kontrolünde düzenli olarak kullanırsak faydasını görürüz, aman doktoru aksatma, geçmiş olsun.
    Her şey güzel olacak...

Yorum

Bende de anksiyete var ama ilac bitince doktora tekrar gitmedim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: enerji528 View Post
        Merhaba bymhrrm aman ilaçlarını düzenli kullan, en çok yaptığımız hata doktora bir kez gidip tekrar gitmemek ve ilaç bitince bırakmak. İlaçları doktor kontrolünde düzenli olarak kullanırsak faydasını görürüz, aman doktoru aksatma, geçmiş olsun.
        evet bu sefer duzenlı kullanıp sonrada doktora gıdıcem,suanda ıyıyım allaha sukur bıraz kendıme geldım ıste sıkıntı yurdısıdayım suan ve Istanbula en gec 4 ay sonra gelıcem,ama doktorumla telefonda sureklı gorusmeye calısıcam

Yorum

dgoru dıyon dertlı biri ,bnde oyle yapıcam ama burda daha cok bu hastalıgı yasayanlarla bırlıkte bırbırmıze yardımcı olmak daha nasıl ıyı olabılırz ve bızım gıbılere yardımcı olmak

Yorum

Orjinal yazı sahibi: not4avaible View Post
            Bende de anksiyete var ama ilac bitince doktora tekrar gitmedim.
            valla bn onceden de psıkolaga gıttım ama biraz iyilesınce hemen biraktım yani ustune gitmek lazım,yoksa hic beklenmıyen bır yerde karsımiza cıkıyor

Yorum

İlaçlarınızı aksatmayın, kontrolleri bırakmayın. Ben de anksiyete hastasıyım. Sorunlarınızdan kaçmamayı, üstüne gitmeyi hayat felsefesi edinmeniz gerekiyor. Zaten bunu başarabilsek hastalığın asıl zor kısmını atlatmış olacağız. Her şey bizim elimizde yeter ki inatla bu hastalığa kafa tutalım. Durumunuz nedir? Şikayetleriniz ne boyutta?
              Live fast, die young, be wild and have fun.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: senadeniz View Post
                İlaçlarınızı aksatmayın, kontrolleri bırakmayın. Ben de anksiyete hastasıyım. Sorunlarınızdan kaçmamayı, üstüne gitmeyi hayat felsefesi edinmeniz gerekiyor. Zaten bunu başarabilsek hastalığın asıl zor kısmını atlatmış olacağız. Her şey bizim elimizde yeter ki inatla bu hastalığa kafa tutalım. Durumunuz nedir? Şikayetleriniz ne boyutta?
                evet sana yuzde yuz katılıyorum, durumum suan ıyıye gıdıyor,ılaclarımı 3 gunden berı duzenlı kullanmaya basladım ve kendımı daha ıyı hıssedıyorum ,yarında telefonla doktorumu arıcam rapor vermek ıcın yurdısında oldugum ıcın anca telefonla ıletıseme gecebılıyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bymhrrm View Post
                  Meraba arkadaslar bır hafta once psıkolojık bır hastalık gecırdım ve sonunda artık buna kesın bır cozum bulmak ıcın Istanbulda onceden bıldıgım bı psıkolok doktoruna gıttım ve halk arasında EVHAM yanı bılımsel adı ıle ANKSIYETE denılen bır hastalıgım var suan ZEDPREX 20mg ve REDEPRA 15mg ılaclar kullannıyorum. bu sıteyı kullandıgım ılacları arastırken buldum ve ben kesın olarak hayatımdakı en buyuk engel teskıl eden bu hastalıgı tamamıyla yenmek ıstıyorum ve burda bırbırımıze yardımcı olabılırz
                  bu hastalık artmadan önce önemli bir olay yaşadın mı ? yada bir değişim gerektiren süreç?
                  Sahte kalabalıkların olacağına, kaliteli bir yalnızlığın olsun..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: phatalogyst View Post
                    bu hastalık artmadan önce önemli bir olay yaşadın mı ? yada bir değişim gerektiren süreç?
                    Onemlı bır olay yasamadım yanı oyle aılemde yada yakın arkadaslarımda bır sorun yasamadım sadece kendımı bı konuda sucladım,yanlıs yaptıgımı sonradan o gece sabaha kadar uyuyamadım ve sonrada baktım kı kendım cozemıcem bı doktora gozuktum

Yorum

Onemlı bır olay yasamadım yanı oyle aılemde yada yakın arkadaslarımda bır sorun yasamadım sadece kendımı bı konuda sucladım,yanlıs yaptıgımı sonradan o gece sabaha kadar uyuyamadım ve sonrada baktım kı kendım cozemıcem bı doktora gozuktum
                      iyi yapmışsın tabiki dra gözükmek çok önemli.

sadece evhammı olmakta diğer vücut belirtileri ve ölüm korkusu da var mıdır?

Yorum

iyi yapmışsın tabiki dra gözükmek çok önemli.

sadece evhammı olmakta diğer vücut belirtileri ve ölüm korkusu da var mıdır?
                        benım korkum olum korkusu yada aıleme bısımı olucak degıl aslında doktorum bana hastalıgımı soylerken anlamadıgım bır hastalık ısmı soyledı :RpS_smile: sonrada bnde evham oldugunu ve soyledı bende sonra evhamı baya arastırdım ve baktım kı bana cok uyuyor :RpS_smile:

Yorum

benım korkum olum korkusu yada aıleme bısımı olucak degıl aslında doktorum bana hastalıgımı soylerken anlamadıgım bır hastalık ısmı soyledı :RpS_smile: sonrada bnde evham oldugunu ve soyledı bende sonra evhamı baya arastırdım ve baktım kı bana cok uyuyor :RpS_smile:
                          Vucut belirtilerine gelince telasa kapılmak, caresızlık, umitsizlık yanı evhammın bir cok belirtisi bende var,tabı 5 gun onceye gore cok iyiyim

Yorum

evham bizim bildiğimizkelime anlamlı evham ise Türkiyede 10 milyon insanda olan birşey diye düşünüyorum. biraz masumlaştırmış dr

evham korku ile yapılır korku nedir? nereden geliyor bence üzerine git.

Yorum

evham bizim bildiğimizkelime anlamlı evham ise Türkiyede 10 milyon insanda olan birşey diye düşünüyorum. biraz masumlaştırmış dr

evham korku ile yapılır korku nedir? nereden geliyor bence üzerine git.
                              gidicem bu korkunun uzerine simdilik bi kitap aldim evham hakkında onu okuyup bitiricem sonrada daha cok arastırıcam ıns hersey daha iyi olucak

Yorum

İşleniyor...
                              X