Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Arkadaşlar Bi Konu Hakkında Fikirlerinizi Almak İsityorum :)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Arkadaşlar Bi Konu Hakkında Fikirlerinizi Almak İsityorum :)

Merhabalar... Ben sizden birşeyden dolayı fikrinizi almak istiyorum...
    Daha doğrusu konuşmak istiyorum...
    Eğer elinizde bir şans olsaydı neleri değiştirmek isterdiniz ? Maksadım: biraz sohbet etmek için...
    Ben: Zamanı geri getirmek isterdim o kadar çok pişmanlığım var ki.. Herkesinki gibi pişmanlık hepimizin hayatında

öyle bişey mümkün olmadığı için ben gerçeklikten yanayım.sohbet edelim tabi kaç yaşındası neler yapıyorsun nerde yaşıyorsun evlimi bekar mı kaça çocuk)))))))

Yorum

kişisel bilgilerimi güvenlik açısından paylaşmıyorum maalsef mazur görün

Yorum

benim için güvenli bir ortam 35 yaşında ,2 çocuk annesiyim adım tülay ,muhasebeci istanbulda yaşıyorum.

Yorum

Elimde olsaydı kendimi 1-2 yaşına sabitlerdim, hayatı anlamazdım hatırlamazdım güzel olurdu.
          Her şey güzel olacak...

Yorum

sana katilıyorum @panik bu forumda bunlari konusmak bana gore bu forumun amacinaa ters keskelerimiz var tabi ama bunlar konusmak daha cok sikinti verir ondan daha gercekci ve psikiloji hakkinda konular olursa daha iyi olur

Yorum

Hastalığımın olmamasını isterdim. Depresyon yok anksiyete yok psikotik bozukluk yok. Ama olmayacağına göre boşuna umut ve düşündükçe daha derin acılar çekiyorum.

Yorum

psikiyatrik ilaçlara daha erken başlardım.
                şimdi 50 yaşındayım. 30 yaşımda ilaca başladım. keşke 13 yaşında başlasaydım! hayatım çok farklı olurdu!

Yorum

elimde olsa dünyaya hiç gelmezdim, gelsem bile bu tarihe doğmazdım.. 60lar olabilirdi mesela.. çok da güzel olurdu
                  "sen hiçbir işe yaramaz değilsin. Seni senden çalan toplumdur."
                  Tezer

http://www.sinirda-hareket-var.blogspot.com/

Yorum

yaşadığıma bazen pişman oluyorum keşkelerim de var ama yine bakalım hayat neler getiricek daha
                    Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
                    sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

ben bu hayattan bir bok anlamadım herşey acaba bizim elimizde mi yoksa değil mi ?

Yorum

umursamaz biri olabilmeyi çok isterdim galiba:7:
                        Üzülme der Mevlana ..! İstediğin bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur. . .

Yorum

İşleniyor...
                        X