Duyuru

Collapse
No announcement yet.

hayat çikolata yemek gibi ve bu tatlı krizimden kurtulucam

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• hayat çikolata yemek gibi ve bu tatlı krizimden kurtulucam

Başlıkta ki gibi çok yoruldum tanrı inancımı kaybettim istemediğim bir yerdeyim istemediğim bir hayatım var...Hayat başkalarına özenmekle de geçmiyor biliyorum...Bazen diyorum öz güvenim olsaydı şunları şunları yapardım belki çekilir biri olurdum da toplumda sevilen bir kişi olurdum..sonra da diyorum yok arkadaş onları yaşayacaksın da ne olacak toprak olacaksın gerisi de yok kendimi öldürmek istiyorum ona da cesaretim yok...hayatım insanları güldürmekle geçti erdemli olmadığım gibi kişiliğim de oturmadı...Bu durumlar benim Çoooook canımı sıkıyor...Not:Allaha inandırmak amaçlı mesaj atmayın lütfen tartışma uzar...

ne diyorsun sen ag.. bir şey anlamadım.
    hep kahır hep kahır.bıktım be

Yorum

Sabah annemle Allah ve inanç konusunu tartıştık ama annem hep kalıplaşmış ifadeler kullandı, mesela insanların mutsuz olması, zorla istemediği bi hayat yaşaması falan ama cevapları hep kalıplaşmış düşünceler oldu. Bende mi sorun var arkadaş ya ?
      Çalışmadan,yorulmadan,öğrenmeden rahat yaşama yollarını aramayı itiyat haline getirmiş milletler evvela haysiyetlerini,sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklallerini kaybetmeye mahkumdur.
      Mustafa Kemal ATATÜRK
      Asperger bir kız arkadaşım olsun isterdim,
      kalk gidiyoruz dediğimde nereye diye sormayan,
      karavanımın hanımı olan

01101110011110100111010000100000011110010110100101 1100100110110101101001011000100110010101110011

Yorum

İşleniyor...
      X