Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Artık iyileşmek istiyorum ya...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Artık iyileşmek istiyorum ya...

Hedefleri,idealleri olan bir gencim. Hemen hemen hepiniz benim sosyal fobim olduğunu biliyordur. Yani içimde inanılmaz bir sosyalite var fakat olmuyor işte durum tamamen kimyasal hale bürünmüş,mücadelemle beceremiyorum,yoruluyorum,sonuç alamıyorum.

Ne yapmalıyım o halde? İnternette her yerde sosyal fobi tedavi edilebilir diyor hani? Doktorlar ne dediyse yaptım,3 haftadır ilaç kullanıyorum tık yok. Sıkıldım artık bu durumdan,sürekli beni engelliyor,çok güzel hedeflerim var fakat sosyal fobi hepsinin içine edip bırakıyor...Kendime sosyal fobiyi yakıştıramıyorum da...Berbat bir durum!
    Beni bir gün unutacaksan, bir gün bırakıp gideceksen, boşuna yorma derdi; boş yere mağaramdan çıkarma beni. Alışkanlıklarımı özellikle yalnızlığa alışkanlığımı kaybettirme boşuna. Tedirgin etme beni. Bu sefer geride bir şey bırakmadım. Tasımı tarağımı topladım geldim. Neyim var neyim yoksa ortaya döktüm. Beni bırakırsan sudan çıkmış balığa dönerim.

olric lustralı 50 mg kullanırken depresif modda oluyordum 25mga düşürdüm hem çekingenliğim azaldı hem moralim ve enerjim arttı. Yani ilacı uygun dozda kullanmak gerekir sadece süre bazında bakmamak lazım bir de ben yarın sabah koşuya başlayacağım sen de denemediysen eğer deneyebilirsin.
    Her şey güzel olacak...

Yorum

sosyal fobiyi yenmenin en kolay kendin olmayı başarabilmktir hayattaki en güzel hedefinde öncelikle Mevlaya ii bir kul olmak olmalı zaten O kimle birlikteyse herşey,n üstesinden gelir şairin zikrettiği gibi susuzluktan kurumuş dudaklarıma bir damla su yeter kanaat etmek ve şükretmek sabretmek bunlar hayatın altın anahtarları kardeşim ondan sonra hedeflerini gerçekleştirmen kolay olur

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Olric View Post
        Hedefleri,idealleri olan bir gencim. Hemen hemen hepiniz benim sosyal fobim olduğunu biliyordur. Yani içimde inanılmaz bir sosyalite var fakat olmuyor işte durum tamamen kimyasal hale bürünmüş,mücadelemle beceremiyorum,yoruluyorum,sonuç alamıyorum.

Ne yapmalıyım o halde? İnternette her yerde sosyal fobi tedavi edilebilir diyor hani? Doktorlar ne dediyse yaptım,3 haftadır ilaç kullanıyorum tık yok. Sıkıldım artık bu durumdan,sürekli beni engelliyor,çok güzel hedeflerim var fakat sosyal fobi hepsinin içine edip bırakıyor...Kendime sosyal fobiyi yakıştıramıyorum da...Berbat bir durum!
        Savaşarak yenemiyorsan ya onu görmezden gelmeye çalış yada hedeflerini yeniden değerlendir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gülben
          Sosyal fobiyi küçük küçük adımlar atarak yenebilirsin..yani kendini birden ortamın ortasında bulamazsın.
          Bu arada o çok güzel hedeflerin nelerdir merak ettim.. Belki de hayırlı hederfler değildir ve o nedenle Rabbim izin vermiyordur..olamaz mı
          ..)))

Bölümüm kariyer yapmaya elverişli bir bölüm. Katıldığım programlar,seminerlerde de sürekli bunlar aşılanıyor. Haliyle sfm olmasa bunlara ulaşabilmem çok da zor değil diye düşünüyorum fakat işte tıkanıyorum...Daha iyi şeyler hakediyorum...Derslerimi bile dinleyemezken hangi kariyer?
          Beni bir gün unutacaksan, bir gün bırakıp gideceksen, boşuna yorma derdi; boş yere mağaramdan çıkarma beni. Alışkanlıklarımı özellikle yalnızlığa alışkanlığımı kaybettirme boşuna. Tedirgin etme beni. Bu sefer geride bir şey bırakmadım. Tasımı tarağımı topladım geldim. Neyim var neyim yoksa ortaya döktüm. Beni bırakırsan sudan çıkmış balığa dönerim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: enerji528 View Post
            olric lustralı 50 mg kullanırken depresif modda oluyordum 25mga düşürdüm hem çekingenliğim azaldı hem moralim ve enerjim arttı. Yani ilacı uygun dozda kullanmak gerekir sadece süre bazında bakmamak lazım bir de ben yarın sabah koşuya başlayacağım sen de denemediysen eğer deneyebilirsin.

O halde işten anlayan doktor lazım bana. Sonra doktorlar bana çok karamsarsın falan diyor. E arkadaş işinizi doğru düzgün yapın da karamsar olmayalım,umutlu olalım...

Yorum

İşleniyor...
            X