Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sorunlarım.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sorunlarım.

Merhabalar.Adım Tolga.Tolga Kadir Aşkın.Senelerdir aynı problemleri yaşıyorum.Arkadaşlarım arasında bir çok spor dalında başarılıyımdır. Benim yolumda ilerleyen fakat henüz benim kadar iyi olamayan arkadaşlarıma karşı hatalarından dolayı agresifleşirim.Bağrış,çağrış gibi şeyler.Fakat herhangi bir olayda olduğum takımı veya arkadaş grubumu motive edebilme yeteneğine sahibim.

Bunlara rağmen pek korku filmi izlemesemde arada bir psikolojimi yoklamam beni tedirgin ediyor.Şu an bir kaç tane fobim bulunmakta.En büyüğünden en küçüğüne doğru sıralarsak:Yılan,Cinler ve hayaletler gibi varlıklar ve son zamanlarda biraz yenmeye başladığım yükseklik ve karanlık.

Fakat dediğim gibi yılan ve Cin gibi korkutucu şeyler beni korkutuyor.Odaklanma problemi yaşıyorum.Ne yapmalıyım?
    Hayattaki en büyük hata kaybetme olasılığını hesapladığın andır...

merhaba hoşgeldin cin gibi ruhani varlıklardan korkman onlarla iletişimin oldumu yada bir anda başlayan korkularmı bunlar takıntı olabilir odaklanmada yaptığın işe kendini tamamen veremediğin için düşüncelerin arasında boğuluyo olabilirsin
    Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
    sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

Bir cin çağırma vakasına bulaşmadım.Fakat her zaman planlamışımdır.Bir ruhani varlık hayal ettiğimde yaklaşık 1 ay etkisine giriyorum.Tam geçti derken beynim yine konsantre oluyor ve yine bu 1 aylık dönemin esiri oluyorum.Ne yapabilirim?

Yorum

Teşekkür ederim ama zaman geçtikçe zorlaşan bir durum.Çok akıllı biri olmama rağmen bunun kronikleşip beni deli yapmasını istemiyorum.Biliyorsunuz geçmişinde süper başarılar elde etmiş insanlar bile sonradan aklını kaybedebiliyor.

Yorum

takıntı olabilirmi sizce psikiyatriye gitmeyi düşünüyomusnuz ilaç yardımı almayı

Yorum

Hayatımda her zaman doğallıktan yana olmuşumdur.Pek ilaç yardımı almayı düşünmedim ve buna karşıyım.Psikiyatrist desteği almayı denedim.Fakat maddi durumumu zorladı ve psikiyatrist beni oyaladı bir adet resim gösterdi ve bir şey söylemeden seans bitmiştir diyip beni gönderdi.Bu da eşittir 100$

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Tolgaaskin View Post
              Hayatımda her zaman doğallıktan yana olmuşumdur.Pek ilaç yardımı almayı düşünmedim ve buna karşıyım.Psikiyatrist desteği almayı denedim.Fakat maddi durumumu zorladı ve psikiyatrist beni oyaladı bir adet resim gösterdi ve bir şey söylemeden seans bitmiştir diyip beni gönderdi.Bu da eşittir 100$
              sigortan varsa devletden yararlanabilirsin ilaç kullanmayı bir dene kullan eğer faydası olmazsa bırakırsın

Yorum

ergenlikden kaynaklanır....

Yorum

ilaca karşıysan doğal besin takviyeleri kullanabilirsin.
                  st Johns wort, 5-htp, valerian, balıkyağı omega3 gibi.
                  reçetesiz olarak eczanelerde mevcuttur.

Yorum

şöyle düşün o varlıklarla dalga geçen birsürü film var bu filmleri çekenler bu filmlerde oynayanlar bile rahatsa ben niye geriliyorum diye bi düşün bakalım
                    push push. you. can do it!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: situation View Post
                      şöyle düşün o varlıklarla dalga geçen birsürü film var bu filmleri çekenler bu filmlerde oynayanlar bile rahatsa ben niye geriliyorum diye bi düşün bakalım
                      Herkese çok teşekkür ederim.Ama sizin cevabınız gerçekten beni düşündürdü.Ve en doğalı sanırım bu.Gerçekten çok teşekkürler.

Yorum

İşleniyor...
                      X