Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ağlama Problemim

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Ağlama Problemim

Sevgili forum üyeleri;
    Sizle bir problemimi paylaşmak istiyorum.Hayatta bazı psikopat ve geri kalmış insanlar vardır.Bazen de hayatta bazı kavgalardan kaçamassınız.Bu iki unsur birleştiğinde şiddetli bir kavgaya yol açan pislik insanlarla hayatınızı boşa harcadığınızı farkedersiniz.Hayatta en son seçenek kavga ederim.Fakat yinede bazen zorunda kalabiliyor insan.Sadece kavga değilde insanlar bazen üstüme geldiğinde ağlama problemim oluyor.Ağlıyorum.Kızarıyorum.Bunu acilen yenmek istiyorum.Ama yinede hayatım boyunca kavga etmekten kaçınacağım söz veriyorum.Yinede bu problem çok utanç verici lütfen yardım edin.
    Hayattaki en büyük hata kaybetme olasılığını hesapladığın andır...

bu küçükken babandan şiddet görmenden kaynaklanıyor bilinçaltında bağıran şiddet uygulayan biriyle kavga durumuna geldiğinde bu bilinçaltında babanı çağrıştırıyor bunun farkında olmazsın o an. bilinçaltındaki kayıtların değişmesi gerekiyor onlar değişirse ağlamanda biter belki emdr terapisini deneyebilirsin ist.da bunun uzmanı çok
    push push. you. can do it!

Yorum

aynı şey bendede var bu yüzden hep sinik sönük ezik bişey oldum böylece

Yorum

Babamdan şiddet görmedim.Ama babam konusunda sıkıntılarım oldu Teşekkür Ederim.Mutlaka bu terapiyi deneyeceğim.

Yorum

bu durum bnde de vardı.. çok sinirlendiğimde hem hırçınlaşırdım, hem de sinirimden ağlardım.. nefret ederdim kendimden ağlıyorum diye.. ama zaman geçtikçe bu huyumu kısmen yendim.. öyle her sinirlendiğimde ağlamıyorum.. ama bunda kullandığım ilaçların da etkisi oldu.. artık bazen ağlamak istesem de ağlayamıyorum..
          "sen hiçbir işe yaramaz değilsin. Seni senden çalan toplumdur."
          Tezer

http://www.sinirda-hareket-var.blogspot.com/

Yorum

Demin bir konu üzerinde tartıştık.İlaç kullanmaya karşı olduğumu söylemiştim.Ama yinede eğer son yol bu ise mecburum.Lütfen bu ilacın adını verirmisiniz? Bir kenara yazayım sanırım ihtiyacım olacak.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Tolgaaskin View Post
              Demin bir konu üzerinde tartıştık.İlaç kullanmaya karşı olduğumu söylemiştim.Ama yinede eğer son yol bu ise mecburum.Lütfen bu ilacın adını verirmisiniz? Bir kenara yazayım sanırım ihtiyacım olacak.
              ilaçları borderline olduğum için kullanıyorum ama.. yani ağlamayı kesecek ilaçlar olduğundan değil.. o ilaçların yan etkisi belki de duygusal küntleşme yapıyor.. yani ilaçları aldığında ağlayamaz, gülemez hale geliyorsun, aptallaşıyorsun bi nevi.. sinirlendiğinde ağlamayı engelleyecek bi ilaç var mı onu bn de bilmiyorum.. en iyisi hiç ilaç kullanmamak ama, yapabiliyorsan..
              "sen hiçbir işe yaramaz değilsin. Seni senden çalan toplumdur."
              Tezer

http://www.sinirda-hareket-var.blogspot.com/

Yorum

doğru ilacı doktor bilir.
                Bence biraz depresyon ve kaygı bozukluğu var bunlar ilaçla aşılabilinecek şeyler.

Yorum

İşleniyor...
                X