Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yogun bir Gelecek kaygisi yasiyorum ..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Yogun bir Gelecek kaygisi yasiyorum ..

Merhaba arkadaslar..bende bu aralar cok yogun bir kaygi ve huzursuzluk durumu var.,
    Bunun bir kac sebebi var..oncelikle is hayatimda cok dusuk bir maasa birde yol parasini da cebimden vererek calistigim bir yerdeyim.birde sevmedigim bir meslegi yapmak beni cok zorluyor..sekreterlik yapiyorum bu meslekde belli yastan sonra yapilmiyor gercekten zor geliyor insana..yani is hayatim kaygili.onun disinda da ozel hayatimda da bosanmadan sonra dogru duzgun icime sinen bir insanla karsilasamamak boyle sap gibi kalmak buda cok sikinti yapiyor bende...
    Son sebep de cok duskun oldugum,yedigimiz ictigimiz ayri gitmeyen abim birkac ay sonra ayri eve cikicak bu da huzursuzluk yapiyor bende..
    Yani ozetle gelecek kaygisi, gelecekte halim ne olacak dusuncesi cok var bende
    :10:

Sizi anlıyorum durumunuz sıkıntılı başka bi işe geçin mutsuz oldugunuz bi işte köle gibi karın tokluğuna calismaktansa belki parası daha az ama kafanizin rahat olacağı bi işe bakın.
    push push. you. can do it!

Yorum

bazı şeyler için yaş kaç olursa olsun acele etmemelisin... sorumluluk alabildiğine göre her türlü zorluğun üstesinden gelmen gayet mümkün demekki... iş bulup değiştirme imkanı sağlayabilirsin kendine ... yol masrafınıda ona göre uydurursun...

yeni birileri içinse sabrediceksin...öylede böylede çıkıcak biri karşına... abin mevzusu ise evliyken zaten ondan ayrı değilmiydin...ozamn yapabildiysen şimdide yapabilirsin...tek problemin bunlar olsun

Yorum

Bunları yaşayan bir insanın gelecek kaygısı yaşamaması imkansız zaten.Akıl veren çok olur.Allah sabırlar versin.Sen zaten belli sorunları yaşayıp pişmişsin hayatta.ama tablo pek de aydınlık görünmüyor. İnsanın birkaç dertle birden savaşması çok zor.
        Orjinal yazı sahibi: mavi mavi View Post
        Merhaba arkadaslar..bende bu aralar cok yogun bir kaygi ve huzursuzluk durumu var.,
        Bunun bir kac sebebi var..oncelikle is hayatimda cok dusuk bir maasa birde yol parasini da cebimden vererek calistigim bir yerdeyim.birde sevmedigim bir meslegi yapmak beni cok zorluyor..sekreterlik yapiyorum bu meslekde belli yastan sonra yapilmiyor gercekten zor geliyor insana..yani is hayatim kaygili.onun disinda da ozel hayatimda da bosanmadan sonra dogru duzgun icime sinen bir insanla karsilasamamak boyle sap gibi kalmak buda cok sikinti yapiyor bende...
        Son sebep de cok duskun oldugum,yedigimiz ictigimiz ayri gitmeyen abim birkac ay sonra ayri eve cikicak bu da huzursuzluk yapiyor bende..
        Yani ozetle gelecek kaygisi, gelecekte halim ne olacak dusuncesi cok var bende

Yorum

mavi mavi seni bir türlü düzlüğe çıkaramadık gitti. : )
          Her şey güzel olacak...

Yorum

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar
            :10:

Yorum

İşleniyor...
            X