Duyuru

Collapse
No announcement yet.

acı bir yakarış :(

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• emilyyy
    adlı üyemiz acı bir yakarış :( konusunu başlattı

acı bir yakarış :(

öyle bir acı varki bu mevkide ,yüreğimin etrafı bir mayın tarlası... ne basılabilecek bir toprak parçası kaldı,nede girmek isteyenlere vadedilen bir hayat...
    ruhum sızım sızım şimdilerde...ben bu serzenişleri sana gelemeyişime yoruyorum ALLAHım... şefkatine merhametine öyle ihtiyacım varki şu sıra,hiç bir kulundan vefa göremeyişime yanıyor içim...

buralar yangın yeri sen yokken... bu dertlerin dermanı senin amin deyişine bağlı gönülden bağlı olduğum dost... içten bir kez aminlesen geçecek adına açılmış tüm yürek yaralarım...

bu varoluş aslında bir yokoluşa izlenen ilk ve son adım... isminin olduğu her yöne adım adım koşar gelirim ALLAHIM...

Beni ve içimde barındırdığım her türlü eziyeti,kendime edindiğim bunca meziyeti affına sığınarak lütfuna sarılarak kendimi sana bırakıyorum Rabbim.beni kimsenin eline bırakma nolur

• enerji528
    replied
    Orjinal yazı sahibi: emilyyy View Post
    gelsene biraz konuşalım
    geldim emilyyy istersen buradan istersen özelden konuşalım nasıl istersen.

Leave a comment:

• emilyyy
    replied
    Orjinal yazı sahibi: enerji528 View Post
    Evet öyle yapmalıyız ezildikçe boşlukta savrulmak yerine Allah'a yönelmeliyiz, Allah'a sarılmalıyız.
    gelsene biraz konuşalım

Leave a comment:

• enerji528
    replied
    çok teşekkür ederim ... acılar insanlara neler yazdırıyor ... mühim olan kendini gaflete değil ALLAHa vurmak...
    Evet öyle yapmalıyız ezildikçe boşlukta savrulmak yerine Allah'a yönelmeliyiz, Allah'a sarılmalıyız.

Leave a comment:

• emilyyy
    replied
    Orjinal yazı sahibi: enerji528 View Post
    Aminnnn, ne güzel yazmışsın emillyyy özellikle son paragrafın ne de güzel.
    çok teşekkür ederim ... acılar insanlara neler yazdırıyor ... mühim olan kendini gaflete değil ALLAHa vurmak...

Leave a comment:

• enerji528
    replied
    öyle bir acı varki bu mevkide ,yüreğimin etrafı bir mayın tarlası... ne basılabilecek bir toprak parçası kaldı,nede girmek isteyenlere vadedilen bir hayat...
    ruhum sızım sızım şimdilerde...ben bu serzenişleri sana gelemeyişime yoruyorum ALLAHım... şefkatine merhametine öyle ihtiyacım varki şu sıra,hiç bir kulundan vefa göremeyişime yanıyor içim...

buralar yangın yeri sen yokken... bu dertlerin dermanı senin amin deyişine bağlı gönülden bağlı olduğum dost... içten bir kez aminlesen geçecek adına açılmış tüm yürek yaralarım...

bu varoluş aslında bir yokoluşa izlenen ilk ve son adım... isminin olduğu her yöne adım adım koşar gelirim ALLAHIM...

Beni ve içimde barındırdığım her türlü eziyeti,kendime edindiğim bunca meziyeti affına sığınarak lütfuna sarılarak kendimi sana bırakıyorum Rabbim.beni kimsenin eline bırakma nolur
    Aminnnn, ne güzel yazmışsın emillyyy özellikle son paragrafın ne de güzel.

Leave a comment:

• emilyyy
    replied
    seni atınca yüküm hafifledi hamd olsun

Leave a comment:

• emilyyy
    replied
    ehhhhhhhhhhhhh hadi bakalım

Leave a comment:

• prodd
    replied
    haadi inş.

Leave a comment:

• emilyyy
    replied
    sebep oludun şeylere bak... artık güzellkler uzakta değil

Leave a comment:

• emilyyy
    replied
    Orjinal yazı sahibi: prodd View Post
    hayırdır yaaa nedir seni bu kadar dibe sokan. anlat belki rahatlarsın.
    Benim iç dünyamı neresinden tutarsan tut elinde kalır. Oyüzden bide anlatıp ne kendimi ne karşımdaki insanı yormak istemiyorum

Leave a comment:

• emilyyy
    replied
    Orjinal yazı sahibi: idiopatik View Post
    Sert oldu biraz.. telkin vermek gibi bi niyetim olmadı. Konu açılmış kendimce bişeyler yazmaya çalıştım. Herşey dilediğin gibi olur umarım ..
    Teşekkür ederim telkinci arkadaşım

Leave a comment:

• prodd
    replied
    Oldugum yerin tarifini yapabilseydim dip demek bile az kalırdı sanırım. .. sen bulunduğun yerden memnunsun belliki... şükret o halde dibi boylamamak için
    hayırdır yaaa nedir seni bu kadar dibe sokan. anlat belki rahatlarsın.

Leave a comment:

• idiopatik
    replied
    Bn inançlı biriyim hamd olsun. .. eger sende oyleysen biraz halden anlarsın ve kolay telkinlerde bulunmazsın...Yorum yapmak basit karşıdaki kişinin içinde yaşadığı yoğunluğu düşündünmü... hadi düşündün anlayabildin mi ??? Yol belli aslında. . Ama biz acıdan zevk alır hale geldik...yoksa şükür bu günüme..bnm gücüm sende yoktur
    Sert oldu biraz.. telkin vermek gibi bi niyetim olmadı. Konu açılmış kendimce bişeyler yazmaya çalıştım. Herşey dilediğin gibi olur umarım ..

Leave a comment:

• emilyyy
    replied
    Orjinal yazı sahibi: Olric View Post
    Herşey güzel olacak inşallah
    İnşaALLAH kardeşim

Leave a comment:

İşleniyor...
X