Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sosyal Fobisi Olanlar İçim Çözüm Önerim.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sosyal Fobisi Olanlar İçim Çözüm Önerim.

Forumda daha önce yapılmış galiba. Sosyal fobisi olan insanları çeşitli özelliklerine göre sınıflandırıp birbirleri ile buluşup birbirlerine yardımcı olabilmesini sağlamak fena olmazdı sanki. Böyle birşey denendi mi? Denendiyse nasıl sonuçlar alındı bunu öğrenebilir miyim?

denendi. herkes telefonuyla ugrastı. merhaba merhaba dısında bir iletisim olmadı. telefonların sarjı bitince herkes dagıldı.

Yorum

Sunu fark ettim;bu forumda ki sf liler kurtulmaya fln calismiyor.sabah aksam yakiniyorlar.Söyleyim boyleyim.
      Katilacaklarini sanmiyorum.
      Mesela gecen sene grup kurmuştuk.5 6 kişi.baya iyi olmuştu.2 kişiyi oynadigim oyuna cagirmistim.Bir sure sonra microfon dan anlaşmaya baslamistik.Baya bi gelişme olmuştu herkesde
      Last edited by aragorna88; 20-01-2014, 01:49 AM.

Yorum

hakkaten aynı sıkıntıda olanlarla görüşme ayarlansa kalabalık grup olunsa ne güzel olur..yapılamaz mı öyle bir şey?
        :10:

Yorum

çok iyi
          Orjinal yazı sahibi: schrödingerinkedisi View Post
          denendi. herkes telefonuyla ugrastı. merhaba merhaba dısında bir iletisim olmadı. telefonların sarjı bitince herkes dagıldı.

Yorum

:laughing:

Orjinal yazı sahibi: schrödingerinkedisi View Post

Yorum

İşleniyor...
            X