Duyuru

Collapse
No announcement yet.

anksiyete (kaygı) bozukluğu için önerebileceğiniz doktorlar.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• anksiyete (kaygı) bozukluğu için önerebileceğiniz doktorlar.

Merhaba arkadaşlar. Bende anksiyete (kaygı) bozukluğu olduğu ortaya çıktı. 24 yaşındayım. Daha yaşım genç olduğundan erken teşhis ile bu hastalığın tedavi edilebileceğini düşünüyorum ve bunun için psikoterapi almayı istiyorum. Ankara da anksiyete (kaygı) bozukluğu konusunda bana yardım edebilecek en önemlisi doğru tedavi edebilecek bir doktor arıyorum. Bu konuda bilgisi tecrübesi olan arkadaşlar bana yardım edebilirlerse çok sevinirim.

Hoş bir rumuzun var. Açıkçası zamanında gitmediğim prof kalmadığı ve bolca kazıklarını yediğim için sana önerebileceğim bir doktor yok. Görevini özveriyle yapan doktorlar gibi, para düşkünü, umut taciri, insanlık yoksunu pek çok doktor da var. dikkatli olmalısın. Geçmiş olsun. Ne TESELLİ, NE NASİHAT; KORKULARINDAN KORKANDA KABAHAT. HİÇBİR ŞEY SENİ YILDIRMASIN.
    Orjinal yazı sahibi: düşünceli bayan View Post
    Merhaba arkadaşlar. Bende anksiyete (kaygı) bozukluğu olduğu ortaya çıktı. 24 yaşındayım. Daha yaşım genç olduğundan erken teşhis ile bu hastalığın tedavi edilebileceğini düşünüyorum ve bunun için psikoterapi almayı istiyorum. Ankara da anksiyete (kaygı) bozukluğu konusunda bana yardım edebilecek en önemlisi doğru tedavi edebilecek bir doktor arıyorum. Bu konuda bilgisi tecrübesi olan arkadaşlar bana yardım edebilirlerse çok sevinirim.

Yorum

Başta teşekkür ederim. Açıkcası ben bu hastalığın ilaç ve konuşma desteği ile aşılabileceğini düşünüyorum. Sadece doğru tedaviyi uygulayacak bi doktora ihtiyacım var. Ben bu hastalığı aşmak için hazır olduğumu düşünüyorum. Dediğiniz gibi o tür doktorlara denk gelmemek için daha önce giden ve tedaviden memnun kalan arkadaşlardan öneri almak istedim bende. Yaşadıklarımdan biraz bahsetmek isterim. Bu rahatsızlığın getirdiği ruhsal ve fiziksel belirtiler oluştu. Fiziksel olarak haftalarca geçmeyen şiddetli baş ağrıları, şiddetli mide bulantıları, bağırsak semptomları, çabucak yorulma ve kas ağrıları, konsantrasyon bozukları ve hafıza zayıflığı. ruhsal olarak ise çabuk sinirlenme ve öfkelenme, öfkemi kontrol edememe, sevdiklerime fazla tepki gösterip kızıp onları üzme, stres eşiğimin düşük olması çok fazla stres kaldıramamam, tahammülsüzlükler, mükemmellik takıntısı, her şeyin istediğim gibi olması, en iyi olmak,herşeyi kontrol altına almak, sık sık el yıkamamak gibi takıntıların oluşması. Başta tüm bu belirtilerin başka hastalıktan kaynaklandığını düşünüyordum kaygı bozukluğunun bu tür belirtilere yol açacağına inanmamıştım. Ama gittiğim doktorlar tüm bu belirtilerin yaptığım aşırı stres ve kaygıdan dolayı oluştuğunu söyledi. Araştırdım ve dedikleri doğru çıktı. Bu hastalığı kabullenmem kolay olmadı ama şimdi bu hastalıkla mücadele edip kurtulmak istiyorum. Daha fazla hayatımı sınırlandırmasını istemiyorum.

Yorum

en iyisi deneyip görmen

Yorum

İşleniyor...
        X