Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Lütfen ilgileniniz bir şeyler söyleyiniz

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Lütfen ilgileniniz bir şeyler söyleyiniz

........................
    Last edited by bilin; 24-08-2014, 01:44 AM.

kesinlikle ilaçları bırakma . iyi olsan bile bunları iç daima. burada nasıl bir öneri bekliyorsun onu da anlamadım. zaten güzel güzel doktorun var ve yol gösteriyor. burada namaz kıl dua et ten başka birşey söyleyeméz ki
    "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

Madem özel inatla soracaksın. Doktorun yönlendirmesine bu kadar açık olma, ipleri eline al. Sonuçta evet karşındaki saygı duyulası bir kişi fakat müşteri sayılıyorsun. Bir devlet hastanesindeki gibi yürümeli işler. Olanı biteni sana anlatmalı ilgilenmeli

Yaşam ard arda gelen mevsimlerden oluşur.
      Her insan mükemmel yazların ihtişamına ulaşmak için
      birkaç şiddetli kışa katlanmak zorundadır.
      Ve unutmamak gerekir ki, kışlar asla kalıcı değildir

Yorum

Biz demiyoruz Allah cc diyor namaz kıl dua et... Allah cc Hidayet versin sana gecmis olsun kardesim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bilin
          Güzel dileklerin için teşekkür ediyorum insanın senin gibiler yüzünden imana gelesi var şaka bir yana sana saygı duydum şu an da çünkü kendin o kadar inanıp ve ilke edinmişsin ki senin kurduğun bu cümle haysiyet kefilindir dostum tekrardan çok teşekkür ederim, ama alakasız yere direk söyleyenlere direk dinini dayatanlara ve karşısında ki istemeyince dini hakkında skunet edenlere asla saygı duymuyorum!
          Sende bilirsinki dinimizde kesinlikle zorlama yoktur. Çünkü benim veya birbaşkasının demesi ile olucak şey değil öncelikle içinden gelicek severek ve gerçekten inanarak yapıcaksın kalben. Ama sende bilirsinki biraz düşününce neden geldik bu dünyaya veya bu eşsiz mükemmel vücudumuzun bu doğanın gökyüzünün ayın yıldızın içtiğimiz suyun herşeyin muntazam bir şekilde var olması bir tesadüf olamaz değilmi? Düşünsene toprak ve su ikisi birleşip kuru tatsız tutsuz bir ağaç veriyor ve o ağaç çiçek açıyor o çiçek meyve veriyor verdiği meyvede tam bizim vücudumuzun istediği ihtiyacı olan vitaminler mevcut bunları bu şekilde en ufak şekilde olması bir tesadüf olamaz. Aynı şekilde bunların tesadüf olamayacağını bilmemiz bunları var edene ihtiyaç duyduğumuz anlamına gelir. Yani inan o kullandığımız ilaçlar sebep tir şifayı veren Allah cc tır. Aklına geLen ne varsa kardeşim sadece islam değil bütün var olan dinler ile ilgili kafana takılan bir soru var ise bilgim dahilinde cevaplamaya çalışırım. aynı şekilde bu hastalık ile ilgilide gerçi bende hastayım ama elimden geldiğince işte kardeşim tekrar Allah cc şifa versin

Yorum

Yaş, cinsiyet, boy ve kilonu yazsaydın ne derecede bir kilo problemi yaşadığını gözümüzde canlandırabilirdik. Metabolizma, yeme ve yakma. Kiloyu belirleyen bu üç faktörü dengelemen lazım. Metabolizman yavaşsa, dinmeyen iştahına psikolojik bir destek gerekiyor.

Yorum

Doktor değiştirmen de fayda var.
              Bir arkadaşım, şifayı 8. doktorunda gördü. Birkaç yıl içinde 8 doktor değişti.

Yani, doktor var, doktor var. Hayatın boyunca, hiçbir zaman tek bir şeye şartlanma.
              Alternatiflere açık ol.

Eğer İngilizce biliyorsan, bu konunun uzmanları tarafından yazılan, bipolar bozukluk ve kilo alma, konusunda yazılan hoş bir makale var. .
              http://psychcentral.com/blog/archive...d-weight-gain/

Yani, onlar da henüz bilmiyorlarmış bu ilaçların nasıl ve niçin kilo aldırdığını

Bu arada Omega 3 yağ asitleri hem bipoları yenmede , hem de kilo vermende çok büyük fayda sağlar. 1 ay önce, kumsalda tanıştığım Amerikalı bir psikiyatrist söylemişti.Omega 3 faydalıdır diye. Tatil dönüşü araştırdım internette, gerçekten de omega 3 çok faydalıymış. Hem diyette hem de bipolar tedavisinde.

Geçmiş olsun
              Last edited by Obsesif_Fatihi; 19-06-2014, 12:42 AM.
              İster mermi kullansın, ister oy pusulası, insan iyi nişan almalı, kuklayı değil kuklacıyı vurmalı.
              Malcolm X

Yorum

ben rexsapin ve paxil beraber içtim 4 seneye yakın hiç kilo almadım 60 kiloydm hep 1.79 boyunda

Yorum

aslında kilo problem değil ama zihinen hasas oldugumuz için fazla olan herseyi kafamıza takarız..

ama spor, yeme içme fln dikkat ederek daha zayıflayabilirsin, biraz zayıflasan özgüvenin yükselir ve huzurlu olursun.. biz insanız sonucta ve bunları önemsememiz doğadır..

bende zayıfım 58 flnım cılızım ama takmıyorum.. bıktım herseyi takmaya..

Yorum

İşleniyor...
                  X