Duyuru

Collapse
No announcement yet.

killi olmak

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• killi olmak

Ben killi biriyim elimde olan birsey degil ama her tarafim killi gobegim sirtim ustelik siskoyumda kizlar benden igreniyor bu yuzden hem sisko hem killi oldugum icin kiz arkadasim dahi igreniyordu iyice komplekse girdim gemetik bir faktor degistiremiyom killarimida alamam hergun bunun icin fazla usengecim ne olcak bu benim halim
    Aciz insanlar yok olmasindan büyük bir haz aliyorum.
    GökTürk imp. Tong Yabgu

ben de çok kıllıyım ama bu konuda kadınlarla sorun yaşamadım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: buhurizade View Post
      ben de çok kıllıyım ama bu konuda kadınlarla sorun yaşamadım.
      hem gobekli hem cirkin hem killi olunca oyle olmuyor iste
      GökTürk imp. Tong Yabgu

Yorum

alakası yok kardeş kadınlar güvenilecek erkek arar. Türk erkekleri coğrafi bakımdan kıllıdır. arkadaşlarım benle dalga geçer yazın denizde. üstündeki kazağı çıkarda öyle denize gir diye beğenmeyen beğenmesin seni kardeş. kendini beğendirecem diye uğraşırsan çökersin.
        Bir elde şarap bir elde kuran, Bir helaldir işimiz bir haram, Şu yarım yamalak dünyada , Ne tam kafiriz ne tam müslüman.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: El_Saffah View Post
          alakası yok kardeş kadınlar güvenilecek erkek arar. Türk erkekleri coğrafi bakımdan kıllıdır. arkadaşlarım benle dalga geçer yazın denizde. üstündeki kazağı çıkarda öyle denize gir diye beğenmeyen beğenmesin seni kardeş. kendini beğendirecem diye uğraşırsan çökersin.
          Oylede insan uzuluyor ister istemez kilsiz olsam daha iyiydi yani.
          GökTürk imp. Tong Yabgu

Yorum

Kıl erkekliğin şanıdır dert yapma da göbeği erit kardeşim
            ........

Yorum

Bir kız olarak söylüyorum sorun etme. Ama 3 faktörler var kıl göbek çirkinlik. Çirkin misin bilmiyorum tabii ama bunlar birleşince bi brad pitt çıkmıyor Göbekten kurtulmalısın hepsi bu. Kıllar maalesef her erkeğin sorunu oluyor ve tüm kızlar olarak bunun farkındayız bence. 3 5 tüyü sorun eden de evde kalır yani sen dert etme

Yaşam ard arda gelen mevsimlerden oluşur.
              Her insan mükemmel yazların ihtişamına ulaşmak için
              birkaç şiddetli kışa katlanmak zorundadır.
              Ve unutmamak gerekir ki, kışlar asla kalıcı değildir

Yorum

Güzellik sektöründe calisan biri olarak bu konuyu kendine cok dert etme derim komplekslere girme baskasini rahatsiz ediyor diye birsey yapma ama sen bu killardan rahatsizsan imkanlarin dahilinde birseyler yap örnegin ekonomik olarak biraz rahatliga kavustugunda bir kac bölgene biraz epilasyon lazer yaptir en azindan azalir.
                göbek konusuna gelincede bi erkek olarak daha sanslisin cünki kadinlarin diyeti bir ömür bitmez erkekler sansli cünki vücutlari yagi cok daha cabuk yakiyor biraz hareket yap bogazini kis
                ama herseyden önce kendine olan güvenini kazan o zaman durusunla edebinle zekanla en güzel en akilli kizi elde edersin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MoRbİd View Post
                  Kıl erkekliğin şanıdır dert yapma da göbeği erit kardeşim
                  Dogru diyorsun ama iste kizlar anlamiyorki kadir kiymet p
                  GökTürk imp. Tong Yabgu

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HurricaNe ~ View Post
                    Bir kız olarak söylüyorum sorun etme. Ama 3 faktörler var kıl göbek çirkinlik. Çirkin misin bilmiyorum tabii ama bunlar birleşince bi brad pitt çıkmıyor Göbekten kurtulmalısın hepsi bu. Kıllar maalesef her erkeğin sorunu oluyor ve tüm kızlar olarak bunun farkındayız bence. 3 5 tüyü sorun eden de evde kalır yani sen dert etme
                    Sende haklisin brad pitti begenmeyenler bile var elbet cikar benide seven ama ne zaman nerde belkide cok uzakta birbirimizi bekliyoz olene kadar bulamiycaz
                    GökTürk imp. Tong Yabgu

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kacak View Post
                      Güzellik sektöründe calisan biri olarak bu konuyu kendine cok dert etme derim komplekslere girme baskasini rahatsiz ediyor diye birsey yapma ama sen bu killardan rahatsizsan imkanlarin dahilinde birseyler yap örnegin ekonomik olarak biraz rahatliga kavustugunda bir kac bölgene biraz epilasyon lazer yaptir en azindan azalir.
                      göbek konusuna gelincede bi erkek olarak daha sanslisin cünki kadinlarin diyeti bir ömür bitmez erkekler sansli cünki vücutlari yagi cok daha cabuk yakiyor biraz hareket yap bogazini kis
                      ama herseyden önce kendine olan güvenini kazan o zaman durusunla edebinle zekanla en güzel en akilli kizi elde edersin
                      Herkes kilonun sorun olcagini soyluyor killar sorun olmasa yokmudur soyle sisko tombis erkeklerden hoslanan
                      GökTürk imp. Tong Yabgu

Yorum

Kılı dert etme de kilo fazlanı yok etmelisin. Her kadın kılsız erkek istemez ki. Türk erkeği kıllıdır zaten.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
                          Kılı dert etme de kilo fazlanı yok etmelisin. Her kadın kılsız erkek istemez ki. Türk erkeği kıllıdır zaten.
                          Kilo kilo kilo...
                          GökTürk imp. Tong Yabgu

Yorum

İşleniyor...
                          X