Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kalıcı Hafıza Kaybı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Kalıcı Hafıza Kaybı

Yasamak istiyorum

ABD de falan var mi yolu? Herkesi unutmaya tüm geçmişini hem de razıyım

merhaben maddi olanağız iyi ise bir özel hastane de sorunlarınıza çözüm bulabileceğinize inanıyorum.Neden ısrarla unutmak istediğinizi de anlamıyorum.bir insanın iyi veya kötü bir geçmişi yoksa bir insan sıfırdır...geçmişinizi silmek gibi bişey olması mümkün değil sanırım bana göre tabi ki, o yüzden yaşanmış bütün tecrülerinizi de kaybetmiş olmak demek..bunun aksine kötü tecrübeleri bence bunu artıya çıkarmalısınız..Siz forumda birmilyon tane konu açsanız da farketmeyecek bir doktora görünüp onun tavsiyeleri ve yönlendirilemesine ihtiyacınız var..Vaktinizi boşa harcıyorsuyorsunuz.Gidip görünün devlete üni hastanesine özele tam içinize sinsin..ondan sonra forumda nünakaşa edelim...yoksa burada kimsenin elinde sihirli değnek yok.uzman olan isnanlarda oturup sorunlarınızı çözmek isyeceğinide hiç sanmıyorum bir yorumdan ibaret herkes...o yüzden doktora gidin..
    "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

Orjinal yazı sahibi: .::yabancı::. View Post
      merhaben maddi olanağız iyi ise bir özel hastane de sorunlarınıza çözüm bulabileceğinize inanıyorum.Neden ısrarla unutmak istediğinizi de anlamıyorum.bir insanın iyi veya kötü bir geçmişi yoksa bir insan sıfırdır...geçmişinizi silmek gibi bişey olması mümkün değil sanırım bana göre tabi ki, o yüzden yaşanmış bütün tecrülerinizi de kaybetmiş olmak demek..bunun aksine kötü tecrübeleri bence bunu artıya çıkarmalısınız..Siz forumda birmilyon tane konu açsanız da farketmeyecek bir doktora görünüp onun tavsiyeleri ve yönlendirilemesine ihtiyacınız var..Vaktinizi boşa harcıyorsuyorsunuz.Gidip görünün devlete üni hastanesine özele tam içinize sinsin..ondan sonra forumda nünakaşa edelim...yoksa burada kimsenin elinde sihirli değnek yok.uzman olan isnanlarda oturup sorunlarınızı çözmek isyeceğinide hiç sanmıyorum bir yorumdan ibaret herkes...o yüzden doktora gidin..

Hocam haklisin ama çaresizlik ne zor
      Zor geldi OKB bana
      Cinsel düşünceler yetti bitirdi ahlak yapımı bozdu
      Ben karşı cinsin elini tutmazdim gunah diye
      Simdi neler ddüşünüyorum abi.
      psikayatriye gitsem ne olacak ki
      O igrenc dusunceler gidecek mi
      Her şey takıntı oluyor
      İki kelime ezberleyemen beynim
      Her şeyi kaydediyor artik
      Lanet olsun
      Namazdan dinden etti
      Dua edemiyorum
      Allah adini duyuyorum küfürler küfürler
      Pis düşünceler
      Böyle yasamak bana zulüm

,,,

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Merhaben View Post
        Hocam haklisin ama çaresizlik ne zor
        Zor geldi OKB bana
        Cinsel düşünceler yetti bitirdi ahlak yapımı bozdu
        Ben karşı cinsin elini tutmazdim gunah diye
        Simdi neler ddüşünüyorum abi.
        psikayatriye gitsem ne olacak ki
        O igrenc dusunceler gidecek mi
        Her şey takıntı oluyor
        İki kelime ezberleyemen beynim
        Her şeyi kaydediyor artik
        Lanet olsun
        Namazdan dinden etti
        Dua edemiyorum
        Allah adini duyuyorum küfürler küfürler
        Pis düşünceler
        Böyle yasamak bana zulüm

,,,
        Buraya yazmakla çözüm bulabiliyor musun? hayır ama doktora gidersen en azından elindeki imkanları kullanmış olursun...Burada insanların sana dini tavsiyeler verip onları düşünmen daha kötü olur...zaten vicdan azabı çekiyorsun...az çok psikoloji içerisindeyim...kız arkadaşımın annesi uzman doktor, çok vaka var ki böyle gelip iyi olan bu yüzden kendine umutsuz olarak bakma...sadece yapacağın şey doktora gitmek...ama tabi imkanlar dahilinde özeli tavsiye ederim..oda yüklü para gidebilir en azından tanı ve tavsiye olarak ilk oraya gidebilirsin...başka da diyebilecek bir şey yok...
        "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

Buraya yazmakla çözüm bulabiliyor musun? hayır ama doktora gidersen en azından elindeki imkanları kullanmış olursun...Burada insanların sana dini tavsiyeler verip onları düşünmen daha kötü olur...zaten vicdan azabı çekiyorsun...az çok psikoloji içerisindeyim...kız arkadaşımın annesi uzman doktor, çok vaka var ki böyle gelip iyi olan bu yüzden kendine umutsuz olarak bakma...sadece yapacağın şey doktora gitmek...ama tabi imkanlar dahilinde özeli tavsiye ederim..oda yüklü para gidebilir en azından tanı ve tavsiye olarak ilk oraya gidebilirsin...başka da diyebilecek bir şey yok...
          Hocam 600 lira param var şuan İstanbul gelecek

Ailem den para isteyemem

Önerecegin doktor var mi

Birde sürekli olumsuz düşünme yaygın anskiyete bozukluğu mu evham endişefalan

Yorum

Hocam 600 lira param var şuan İstanbul gelecek

Ailem den para isteyemem

Önerecegin doktor var mi

Birde sürekli olumsuz düşünme yaygın anskiyete bozukluğu mu evham endişefalan
            evet bu sana çözüm bulur diyeceğim doktorun saati 450 tl malesef o yüzden hiç paranı heba etme...git devlet veya üni hastanesine şansın varsa seni hastane psikologu ile de görüştürebilirler...Verebileceğim tavsiye bu kadar geçmiş olsun diliyorum.

Yorum

evet bu sana çözüm bulur diyeceğim doktorun saati 450 tl malesef o yüzden hiç paranı heba etme...git devlet veya üni hastanesine şansın varsa seni hastane psikologu ile de görüştürebilirler...Verebileceğim tavsiye bu kadar geçmiş olsun diliyorum.
              Oğuz tan mi o kişi abi

Yorum

Oğuz tan mi o kişi abi
                yok nerden çıktı o? tavsiye vermem de, zaten versemde imkanın olmaz. o yüzden devlete git en iyisi...

Yorum

yok nerden çıktı o? tavsiye vermem de, zaten versemde imkanın olmaz. o yüzden devlete git en iyisi...
                  Söyle abi lütfen

Tablet falanca var satarım

İyi olacaksam

Yorum

Söyle abi lütfen

Tablet falanca var satarım

İyi olacaksam
                    gerçekten tavsiye vermem..vermem de doğru olmaz...bide forumdan netten değil çevremde olanları biliyorum.Ama ben kimseye tavsiye vermem..sadece yorum yaparım....kusura bakma lütfen...ama okb için devlet hastanesine git önce olmadı ondan sonra özele başvur...öyle ciddi paralar istiyorlar özeler...ailene de açıklamalısın durumunu...en azından dini takıntını falan..detay olmasa da

Yorum

gerçekten tavsiye vermem..vermem de doğru olmaz...bide forumdan netten değil çevremde olanları biliyorum.Ama ben kimseye tavsiye vermem..sadece yorum yaparım....kusura bakma lütfen...ama okb için devlet hastanesine git önce olmadı ondan sonra özele başvur...öyle ciddi paralar istiyorlar özeler...ailene de açıklamalısın durumunu...en azından dini takıntını falan..detay olmasa da
                      Abi ozelden yaz lutfen

İstanbul gitmisken en iyisine gideyim bari

Yorum

İşleniyor...
                      X