Duyuru

Collapse
No announcement yet.

hayatta hiç bir işi başaramıyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• hayatta hiç bir işi başaramıyorum

hiç bir işi ama hiç bir işi başaramıyorum aklınıza gelen her şeyi başaramıyorum orta okul mezunuyum derslerdeki başarısızlıktan okulda okumadım futbol basketbol bilardo masa tenisi vb hiç bir spor aktivitesine başarım yok

babamın iş yerinde çalışıyorum işlerdede başarısızım her gün babamdan azar işitiyorum

neymiş başaramam dersen bilinç altına öyle yerlesirmis başaramazmışsın benim o tür yalanlarada artık karnım tok başarabileceğime çok inandığım şeyleride başaramadım o şekilde düşündüğün zamanda anca kendini kandırırsın

ben hiç bir işi başaramam böyle gelmişim böyle gideceğim 21 yaşındayım ileride evlenmeyide düşünmüyorum

Sizi de benim gibi kandırmıştı babam. Ta geçen yıl akrabama da aynısını davrandığını görene kadar uyanmadım. Şimdi ise, benim daha zeki olduğumu anladım. Babam işi bana söylemeden iş etmemi istiyormuş. Sağlınıza iyi bakmanızı öneririm. Hoşunuza gidebilecek şeylerle de uğraşabilirsiniz aslında.

Yorum

sen evlenmeyi de başaramazsın boş ver. el atmadığın şey kalmadı hiç birini başaramadım yarım bıraktım.

Yorum

Herkes evlenecek diye bir şey yok. Doğal seleksiyon doğa güçlü ve yetenekli genleri istiyor. Bizim gibilerin tercih edilmemesi normal. Kaderimize küseceğiz başka yapılacak bir şey yok.

Yorum

İşleniyor...
        X