Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bir gün yanlışlıkla intihar edeceğimden korkuyorum.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Bir gün yanlışlıkla intihar edeceğimden korkuyorum.

Bir gün yanlışlıkla intihar edeceğimden korkuyorum. Son zamanlar hep aklımda. Bir yandan da ölüpte hiç bişeyi farkedememek yani hiç olmak düşüncesi hayatımı karartıyor, nasıl kurtulurum bu düşüncelerden

Bu denli zihinsel hesaplama hatası, ancak karabasanlarınız dâhilinde olabilir ki şahsen, karabasanlarımda ölmek gibi hatalar ederim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Recep Yılmaz View Post
      Bu denli zihinsel hesaplama hatası, ancak karabasanlarınız dâhilinde olabilir ki şahsen, karabasanlarımda ölmek gibi hatalar ederim.
      Bende karabasanlar olmuyor, ama yinede ölmekten korkuyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Siposen View Post
        Bende karabasanlar olmuyor, ama yinede ölmekten korkuyorum

Ölmekten korkman normaldir siposen kardeş, asıl sıkıntı yaşamaktan korkmakta. Bende ölmekten değil de yaşamaktan korkuyorum an itibarı ile...

Hayallerine sınırlama getir. Sanırım yok olduğunu, yokluğu hayal ediyorsun. Ama bunu aklın almıyor, hiçbir insanın aklı yokluk gibi bir şeyi almaz kavrayamaz. Yok olmayı düşünme.

Ölüme gelince, onu da düşünmemek lazım. Nasıl olsa birgün aniden gelecek, ya da ağır ağır gelecek. Herkes ölüyor.

Peki diğer insanlar neden senin kadar düşünmüyorlar?

Bu psikolojik sorunların büyük bir nedeninden bir tanesi de kendi tespitimce, gereğinden fazla detaylı düşünmek ve gereğinden fazla büyütmek.

Hani olumsuz bir şey yaşarsın, kafanda o çığ gibi büyür de büyür büyür de büyür...

İntihar konusuna gelince, son reddeye kadar diren. Yani cinnet getirene kadar, akıl sağlığını kontrolünü tamamen kaybenede kadar sabretmeye çalış..!

Yorum

sana telefon numarami veriyim cinneti hissedince ara seni vazgeciriyim 182 vardi liuks diye kapatilmis

modern fikir

Last edited by *Latife; 12-12-2015, 03:19 AM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dnm2451 View Post

Ölmekten korkman normaldir siposen kardeş, asıl sıkıntı yaşamaktan korkmakta. Bende ölmekten değil de yaşamaktan korkuyorum an itibarı ile...

Hayallerine sınırlama getir. Sanırım yok olduğunu, yokluğu hayal ediyorsun. Ama bunu aklın almıyor, hiçbir insanın aklı yokluk gibi bir şeyi almaz kavrayamaz. Yok olmayı düşünme.

Ölüme gelince, onu da düşünmemek lazım. Nasıl olsa birgün aniden gelecek, ya da ağır ağır gelecek. Herkes ölüyor.

Peki diğer insanlar neden senin kadar düşünmüyorlar?

Bu psikolojik sorunların büyük bir nedeninden bir tanesi de kendi tespitimce, gereğinden fazla detaylı düşünmek ve gereğinden fazla büyütmek.

Hani olumsuz bir şey yaşarsın, kafanda o çığ gibi büyür de büyür büyür de büyür...

İntihar konusuna gelince, son reddeye kadar diren. Yani cinnet getirene kadar, akıl sağlığını kontrolünü tamamen kaybenede kadar sabretmeye çalış..!
            Yinede kalbimi okudun sanki.

Yorum

ölürsen bilmediğin bi yere gideceksin, dünya hiç olmazsa bildiğimiz bir yer.

Yorum

Buraya çok bilimsel ifadeler yazmiycam ama şu bir gerçek eğer doğuştan bir akıl hastalığın yoksa yani sonradan olan bir şey ise.Allahın izniyle iyileşiyor insan %90 dolaylarinda.

Yorum

.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ..................................................
                  Last edited by *Latife; 12-12-2015, 02:33 AM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: *Latife View Post
                    sana telefon numarami veriyim cinneti hissedince ara seni vazgeciriyim 182 vardi liuks diye kapatilmis

modern fikir
                    118 80-i ararım

Yorum

senin icin dua ediyorum ay balam

Yorum

Orjinal yazı sahibi: *Latife View Post
                        senin icin dua ediyorum ay balam
                        Çoksağol ay balam

Yorum

İşleniyor...
                        X