Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Gününüz nasıl geçiyor?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Gününüz nasıl geçiyor?

Gününüz nasıl geçiyor? Yani, günlük neler yapıyorsunuz zamanın geçmesi için?

Anlaşılan sende sıkıntıdan patlayanlardansın

Salı - Çarşamba - Perşembe kpss dersanem var. Saat 18.00 da başlıyor 21.10 da bitiyor. Eve geldiğim 21.45 filan. İşte yemekti, internetti vs. yatıyorum.

Öğlen 12.00 - 14.000 gibi kalkarım. Kitaba başladım şimdi, onu okuyorum. Biraz da derslere bakarım o gün işleyeceğim konulara.

Ek olarak eski dizilerden Hayat Bilgisi dizisini izliyorum.

Yani monoton ve tatsız tutsuz bir hayat. Sadece zaman geçsin diye yaşıyorum, tek hedefim kaldı memurluk. O da olmazsa, olmazsa bu film burda biter!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dnm2451 View Post
      Anlaşılan sende sıkıntıdan patlayanlardansın

Salı - Çarşamba - Perşembe kpss dersanem var. Saat 18.00 da başlıyor 21.10 da bitiyor. Eve geldiğim 21.45 filan. İşte yemekti, internetti vs. yatıyorum.

Öğlen 12.00 - 14.000 gibi kalkarım. Kitaba başladım şimdi, onu okuyorum. Biraz da derslere bakarım o gün işleyeceğim konulara.

Ek olarak eski dizilerden Hayat Bilgisi dizisini izliyorum.

Yani monoton ve tatsız tutsuz bir hayat. Sadece zaman geçsin diye yaşıyorum, tek hedefim kaldı memurluk. O da olmazsa, olmazsa bu film burda biter!

Bende de aynı, eski dizileri izleyince geçmişi daha da özlüyorum. Bu da moralimi bozuyor. Anlaşılan bu derdin dermanı yok,

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Siposen View Post
        Bende de aynı, eski dizileri izleyince geçmişi daha da özlüyorum. Bu da moralimi bozuyor. Anlaşılan bu derdin dermanı yok,

Bende özlüyorum geçmişi ama, hayatın her anı vedalarla dolu. Hiç özlenmediğimi düşünüp, vazgeçiyorum özlemekten. Ben özlüyorum da o lise ve ortaokul yıllarımı, peki ya onlar? Onlar özlüyor mu beni? Eminim akıllarının ucundan bile geçmişiyorum. O halde, bazı durumlarda bencil olabilmek, önce ben diyebilmek gerek...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: osman41
          olmazsa intihar diyorsun yani?

O an ki ruh halime bağlı. Ama sanırım bu benim son çabam. Aslında şimdiye kadar çoktan gitmiş olmam gerekirdi de, elimden gelen bütün gayreti gösteriyorum yaşamak için. Yaşım 24, kpss dersanesinin bitişi ile 25 olacak. Ve cehenneme gidip ALLAH'ım kurtar diye yalvarmak, şu dünyadan kurtar beni diye yalvarmaktan daha cazip gelmeye başladı..!

Ama tekrar ediyorum, elimden gelen bütün çabayı gösteriyorum yaşamak için..!

Yorum

gun icinde ne yaptigim seylerden biktigim icin onemsizler ve daha cok dusman kazanmamak icin bahsedemiyorum onemli olan iki uc gundur evdeki butun haplari onume doldurup icsem mi icmesem mi bir saat dusunuyorum arkadasin biri dedi kendini as yok dedim benim tarzim hap icmek benlik sorunlarim var kafamin ici dopdolu hic iyi degilim ev degistiricez muhtemelen atak geciricem

Yorum

Orjinal yazı sahibi: *Latife View Post
              gun icinde ne yaptigim seylerden biktigim icin onemsizler ve daha cok dusman kazanmamak icin bahsedemiyorum onemli olan iki uc gundur evdeki butun haplari onume doldurup icsem mi icmesem mi bir saat dusunuyorum arkadasin biri dedi kendini as yok dedim benim tarzim hap icmek benlik sorunlarim var kafamin ici dopdolu hic iyi degilim ev degistiricez muhtemelen atak geciricem
              hap falan icmeye kalkışma, kesin pişman olursun.

Yorum

berbat işler kesat iş yok güç yok para yok lanet olsun batsın bu dünya ...
                İnsan hiçbir şey yapmadan da yorulabilir,
                Düşündükleri ağır gelir mesela ....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dert_babası View Post
                  berbat işler kesat iş yok güç yok para yok lanet olsun batsın bu dünya ...
                  parayla cozulecekse sorun calisirsin cozulur parayla cozulmeyen sorunlar var ben yasamak istemiyorum artik bu dunyada iyice biktim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: *Latife View Post

parayla cozulecekse sorun calisirsin cozulur parayla cozulmeyen sorunlar var ben yasamak istemiyorum artik bu dunyada iyice biktim

evet benim sorunlarım parayla çözülecek türden ama iş yok güç yok ne yapalım .. ?
                    paran olsun senin hiçbir sıkıntın olmaz merak etmez bu dünyada ne kadar paran var o kadar adamsın paran kadar konuşacan ...!!!

Yorum

param var diye konusabildigimi bildigim halde nasil mutlu olurum

Yorum

• şahsen benim çok param olsa hiçbir derdim sıkıntım olmaz yani olsa bile şu anki kladar olmaz.....

Yorum

param var ama hiç sevmem parayı. para demek benim için biriktirmek demek. para biriktirme takıntım var.

gerçekten korkunç kötü bir hayat. sosyal ve kültürel ktivite 0.

Yorum

süper güzel bir gün. dünkü buhranın ardından 1 tranxlin alınca gece 10 da yürüyüşe çıktım parkurda komşumla birlikte 2 tur attık ve mışıl mışıl bir uyku ve tranxlin etkisi bugün de devam ediyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: papitia View Post
                              süper güzel bir gün. dünkü buhranın ardından 1 tranxlin alınca gece 10 da yürüyüşe çıktım parkurda komşumla birlikte 2 tur attık ve mışıl mışıl bir uyku ve tranxlin etkisi bugün de devam ediyor.
                              tranxlin nasıl bi ilaç? serotinini artırıyor mu?

Yorum

İşleniyor...
                              X