Duyuru

Collapse
No announcement yet.

8 yillik iliskim bitti

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• 8 yillik iliskim bitti

Son zamanlarda hep kafama takilmaya baslamisti sordugumdada cevap alamiyordum yada verdigi cevap ben isyeri acinca evlenebilcegimiz dogrultudaydi.cunku calismiyordu,is aramiyordu...bugun bana net cevap ver artik ben devam etmek istemiyorum dedim devam edeceksekte neolarak devam edecegimiz belli olsun dedim.tutamadim kendimi aglamaya basladim cok uzgunum.o da istiyordu en azindan ben oyle hissediyordum.iyi bir ise sahip olmak icin torpilinin olmasi gerektigine inaniyor.bugun bana hicbirsey demedi.ben aglarken sadece seyretti.arkadaslar cok kotuyum atlatabilirmiyim bu donemi lutfen yardim

ayrılık cısı 3 ay da zayıflar. evlilik ilişkiyi öldürür gereksizdir.

Yorum

Demek ki o kadarda istemiyormuş
      Bir dalgıç nasıl siler gözyaşlarını?

Yorum

Demekki.ben agliyorum oysa o kadar tepkisizki.daha onceden de cok ayrildik baristik ama ilk kez kavgasiz bir sekilde ayrildim.bana net olmasini istemistim hic bisey diyemedi.

Yorum

Şuan dünya sanki onun çevresinde gibi hissedersin , hemen tekrardan yaklaşmak isteyebilirsin. Lakin üste yazdıkları gibi 3 aya pek bir acın kalmaz... Çürük sorunlu bir ilişkiyi tamir etmek ölüm gibidir

Yorum

8 yıla dayanan atlatacaktır ayrılık acısını.

Yorum

İş için torpil gerekli diye hiç çalışmamak çabalamamak doğru mu? 3 iş deneyimim oldu, beceriksizlik yüzünden ayrılmak zorunda kaldım birinde de onlar göndermişti. Şimdi kpss sınavına hazırlanıyorum. Olmazsa, başka bir iş arayacağım. Elimden gelen çabayı gösteriyorum...

Yorum

İşleniyor...
              X