Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bıktım Artık :(

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Kardeşim yaşadıklarını aynen yaşadım bendede sf var özgüven eksikliği dediğin şey zaten sf yaşadıpın için kaynaklanıyor. Bnde okb ve sf var üstelik ben tedavi görmüyorum ailem inanmıyor banaç Çok araştırma yaptığımı ve bu yüzden yan etkileri kendime uyarladığımı söylüyorlari, anla ben. Rüya ile gerçeği ayırt etmeme konusuna gelirsek aynısını yaşadımi aklıma bir hayal geliyodu acaba ben bunu yaşadımmı yoksa rüyamıydı rüya görüyordum gerçekmi felan, hatta doktor sitelerine yazdım noluyo diye işte psikoza mı giriyom diye korkuyodum ama düzenli bir şekilde uykuma dikkat ettiğimde stresimi azaltmaya çalışında(okb yüzünden) azaldığını farkettim ve kısa sürede geçti bence bu bir beyin yorgunluğu şifalı bitkiler alabilrisin melisa çayı gibi doktora gittiğinde danış bu bitkileri kullnabilirmiyim diye bir sakıncası olurmu diye çünkü bazen ilaçlarla kullanırken bazı yan etkiler ortaya çıkabiliyor Geçicek emin ol bende çok kötüyüm üstelik ünüversiye hazırlanıyorum sf sosyal alanlarda beni kısıtlıyo yalnız kaldığımda okb ama ben mücadele ediyorum ve eskiye göre kat kat iyiyim zihinsel olarakta öyle kontrasyonumu sağladım uzun oldu kusura bakmayın

Yorum

Ben üni son sınıftayım ama sanırım daha fazla devam edemeyeceğim.. üni dersleri dersin stajı intörnlük stajı dersane formasyon birde bu durum hepsi çok ağır geliyo artık bana

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kırgınçiçek945 View Post
        Bugün yapmadığım bişeyi yaptım mı acaba diye düşünürken buldum kendimi ama yapmadığımı hatırladım sonra.. neler oluyor bana (

ilaçların yan etkilerinden biri bu konfüzyon zihin karışıklığı

Yorum

illaki ilaç alırım diyorsan en azından ritalin kullanarak saatlerce ders çalışabilirsin
          her ilaç gibi onun da zararları var ama derslere faydası olabilirdi belki mezun olurdun

Yorum

( bilmiyorum artık hiç bir şey bilmiyorum..

Yorum

Evet yaşadığın hissi biliyorum cok ağır bir duygu kafam karışık birilerin destegini istiyorsun zorlanıyorsun ama derslere suan kafanı vermen zaten çok zor doktora gidip pisikiystriyle sohbet etme çünkü o hmhm tm al sana ilaç der sen git psikologa içini baya bir dök rahatla gerçekten istersen Burdanda konuşalım

Yorum

İlaçlar çözüm değildir zaten mantık olarak ilaç tedavi edici olsaydı ilaç değişikliği gerekli olmazdı çünkü onum etkisi bitince başka beyi uyaran ilaç verilir ve eninde sonunda yıllar olmuş aynısın bunu sen değiştirebilirsin kendini farketmeye yardımcı olarak psikologa git ilaç parasını onlara ver

Yorum

hımm tamam önerin için teşekkür ederim..

Yorum

bende de sf ve depresyon var. Kac defa psikiyatriste gittim. şu an okula ara vermeyi bile düşünüyorum

Yorum

bende okula ara vermeyi çok istedim ama evdekiler izin vermedi ya tamamen bırakırsın yada bitirirsin dediler

Yorum

İşleniyor...
                      X