Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sorunum nedir

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sorunum nedir

Arkadaslar oncelikle merhaba. Gecen gun il disina bir misafirlige gittim . gitmez olaydim. Gece yatarken icime bir skinti giriyor. Carpinti varmis gibi oluyor ve uyuyamiyorum fiziksel sikayetlerden. Neyse kendi evime donunce rahatladim sorun kalkti. Dunde canakkaleye gittim ve yine ayni sorunlar geldi basima. Kendimi kontrol edemiyorum. Bi bas donmesi bi carpinti oluyo gece yine cok zor uyudum ve su an canakkaledeyim hic rahat degilim. Kendime psikolojiktir diyorum ama genede rahatliyamiyorum.Sanki kendi evime gidince rahtliyacagim yani. Nedir problem bilen varmi acaba ? Bu arada daha once psikolojik tedavi gormustum.

yolculuk yap sihat bul derler...vücutta bir şeyler normale dönerken beynin tepkisi olmasın ..ben olsam üzerine giderdim..

Yorum

Ne yapmaliyim peki? Bi psikiyatriyemi gitmeliyim sizce

Yorum

her yol denenmeli.bunlardan biride psikiyatri...ha sen psikiyatriden fayda buldunmu dersen.beni kimse iyileştiremedi.sadece depresyonumu katlanabilir seviyelerde tutmayı başardım.o kadar.rahatsızlığınız kolay tedavi edilebilir gibi gözüküyor.şükredinki ne okb lisiniz nede sosyal fobilisiniz...hava değişimi tansiyonunuzu yükseltmiş olmasın.kendinizi kötü hissettiğinizde tansiyonunuzu ölçün.bakalım değerler normalmi.

Yorum

Su an yoldayim. Ama dedigini gibi sanirim tansiyonum normal degil. Basimda bir agri var halsizlik var , mide yanmasi var. Ama bunlarin psikolojik oldugunu biliyorum. Daha yeni biraktim sayilir antidepresani. Kaygi bozuklugu ve depresyon vardi bendede. Bu yolculuga baslamadan once hersey cok iyiydi ama simdi buraya geldigim icin kendime cok kiziyorum. Keyfim kacti resmen

Yorum

daha yeni bıraktığın için yoksunluk sendromu zamanla geçer dert etme

Yorum

http://www.ahmetalpman.com/defkonuoku.asp?id=2598

Yorum

benim aklıma panik atak geldi okurken.
                onun bir sürü yüzlerinden bir iki tanesi bu bahıs ettiğin.
                benim doğru ilacı bulduktan sonra düzeldi.
                evine döneceksin nasıl olsa.
                bekle bakalım dönünce ne olacak.
                psikolojik tanısı koymadan evvel bir doktora gitmen gerekli diye düşünüyorum.
                devam ederse de zaten doktor da psikiatriye yönlendirir.

Yorum

Söyediğin şikayetler anksiyete belirtilerine uyuyor. Daha önce zaten kaygı bozukluğu tehşisi konulmuş. İlacıda yeni bırakmışsın. Yolculuk yapmak yeni ortam değişikliğinde vücudun strese girmiş olabilir. Bana kalırsa bir süre gözlemle kendini eğer şikayetlerin devam ederse bir psikiyatriste gözük. Belki ilaca tekrar başlatır doktor.

Yorum

İşleniyor...
                  X