Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Psikiyatre gidemiyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Psikiyatre gidemiyorum

Psikiyatriye gitmeye çekiyorum. Belkide kendimce kibirleniyorum hastaligimi kabullenmiyorum. Ama gitmem gerek onerisi olan var mi 😢 ?

ben psikiyatriste hiç gitmesem çok güzel bir hayatım olabilirdi büyük hata bence

hastalığın ne?

Yorum

nerede yaşıyorsun?
      marmara üniversitesi hastanesi iyidir

Yorum

Stres cekingenlik sorunum var depresyonla basladi oyle yani

Yorum

bence doktora gitmelisin. Doktorum yanımdayken kıymetini bilemedim şimdi başka bir ile taşındı kimle konuşacağım bilemiyorum..

Yorum

Doktora gitmek gerektiği halde benimde gidememe gibi sorunum var. Fakat söz konusu psikiyatri olunca korkmadan gidebiliyorum. Lâkin psikiyatriye herşeyimi anlatamıyorum. Yüzeysel geçiyorum.benimde böyle korkularım var.

Yorum

doktorlar beni sakatlanması ya da öldürülmesi gereken düşman olarak görüyorlar
              mesela küçük bir rahatsızlıktan bahsetsem onu büyütmek için ya da farklı bir hastalık çıkarmak adına ellerinden geleni yapıyorlar
              bir problemden bahsedince onlara resmen koz vermiş oluyorum
              hiçbiri tedavi etmiyor aksine bozuyor kalıcı zarar veriyorlar

Yorum

Psktrler benim bildiğim ilaç yazar. Uzun uzun konuşmak istemiyorsan ve kendi sorunundan haberdarsan sorununa ilişkin klasik tanım cümlelerini aklında tut.. zaten anahtar kelimeleri duyunca gerekeni yazarlar. kısa sürede halleder çıkarsın çekinecek bir durum yok.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nicky View Post
                  doktorlar beni sakatlanması ya da öldürülmesi gereken düşman olarak görüyorlar
                  mesela küçük bir rahatsızlıktan bahsetsem onu büyütmek için ya da farklı bir hastalık çıkarmak adına ellerinden geleni yapıyorlar
                  bir problemden bahsedince onlara resmen koz vermiş oluyorum
                  hiçbiri tedavi etmiyor aksine bozuyor kalıcı zarar veriyorlar
                  Seni düşman olarak görmiyorlar ardeşim psikiyatri demek sadece destek demektir. farklı hastalık yazsalar ne olucak ben okb hastasıyım bana ilaç verdi klasik olarak kullanmadım bu senin kararın durumun psikotik birşeymi, mücadele et çekinme hastalığından kimseye hesap vermek zorunda değilsin benle çok dalga geçen oldu ben bunlara güldüm acaip komik geliyot bana insanların salak gibi davranması her hastalıpa karşı çıkmamız savaşmamız gerek.belki çok kötü hissediyorsun kafan dolu herşey zor geliyor bizde oyüzden burdayız yoksa benim bu siteteye girmem için bir sebebim kalmazki ruh durumu insanın beynini çok etkiler mantığını bazı durumlarda mantığını kaybediyor insan bu yüzden bunu geri kazanmak iç.n uğraşmalıyız .geçmiş olsun terapi görüyormusun

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Batuhan99 View Post
                    Seni düşman olarak görmiyorlar ardeşim psikiyatri demek sadece destek demektir. farklı hastalık yazsalar ne olucak ben okb hastasıyım bana ilaç verdi klasik olarak kullanmadım bu senin kararın durumun psikotik birşeymi, mücadele et çekinme hastalığından kimseye hesap vermek zorunda değilsin benle çok dalga geçen oldu ben bunlara güldüm acaip komik geliyot bana insanların salak gibi davranması her hastalıpa karşı çıkmamız savaşmamız gerek.belki çok kötü hissediyorsun kafan dolu herşey zor geliyor bizde oyüzden burdayız yoksa benim bu siteteye girmem için bir sebebim kalmazki ruh durumu insanın beynini çok etkiler mantığını bazı durumlarda mantığını kaybediyor insan bu yüzden bunu geri kazanmak iç.n uğraşmalıyız .geçmiş olsun terapi görüyormusun

tavsiyelerin için teşekkürler
                    bahsettiğim sadece psikiyatri doktorları değil hepsi
                    terapi görmüyorum sağlık çalışanlarının vicdansız psikopat son derece tehlikeli ve zararlı olduklarını
                    düşünüyorum hastanede özellikle acildekiler etrafta cehennem zebanileri gibi dolaşıyorlar

psikiyatri drlarından bugüne kadar çözüme yönelik davranan görmedim
                    depresyonda olan birine antipsikotik yazmak yan etkisi depresyon olan ilaçlar vermek hayat enerjisini sömürmek resmen insanlık dışı yardım amacları yok
                    ben güçlü olmasaydım ölebilirdim
                    iyi ki internet var bu sahteliklerin farkına varabiliyoruz ve kime güvenmememiz gerektiğini anlayabiliyoruz
                    benim derdim antidepresan kullanmak da değil ama kimbilir kaç kişi iyileşemiyor bu sebepten

Yorum

Orjinal yazı sahibi: *Latife

ozellikle acillerde cok iyiler internetten saglikla ilgili guvenilir bir bilgiye ulasamazsin cig soganin mide ulserine iyi geldigi bilgisine ulasabilirsin

ben kendi açımdan yorumladım sana farklı davranıyorlardır zaten ayrımcılık yaptıkları bir gerçek
                      herkese aynı kötülükleri yapamazlar birinden biri şikayet eder
                      hiçbirine güvenmiyorum
                      internette yanlış bilgiler de çok ama güvenilir kaynaklardan bilgi almak da mümkün
                      ilaç kullananların yorumlarına ulaşabiliyoruz bence onlar da çok ders verici ve faydalı

Yorum

ilaclarida biraktim psikiyatriyede gitmiyorum.kimyasallarla yasamaktansa sonumu beklerim daha iyi.200 yil once kimyasallar mi vardi sanki.kaderimde ne varsa onu yasarim.veya 200 yil once yasasaydim ne olacaksa onu.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: birzamanlarben View Post
                          ilaclarida biraktim psikiyatriyede gitmiyorum.kimyasallarla yasamaktansa sonumu beklerim daha iyi.200 yil once kimyasallar mi vardi sanki.kaderimde ne varsa onu yasarim.veya 200 yil once yasasaydim ne olacaksa onu.
                          en doğru kararı vermişsin

http://iyigelenyiyecekler.com/karaci...en-yiyecekler/

Yorum

corba ekmek ye zayiflamak istiyorsan istersen sana haftanin yedi gunune yedi degisik corba soyleyim ekmek arpa ekmegi olacak

Yorum

pazartesi mercimek
                              sali domates
                              carsamba yayla
                              persembe iskembe
                              cuma bulgur
                              cumartesi sehriyeli tavuk
                              pazar tarhana corbalari
                              bunlari kendin yap hazir corba olmasin arpa ekmegi bul bulamassan arpa unu bul evde ekmegi kendin yap tum gun yat kalk corba ekmek yiyceksin baska da bisey yemiyceksin

Yorum

İşleniyor...
                              X