Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yeşil reçeteli ilaçlar faydalı olurmu?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• yeşil reçeteli ilaçlar faydalı olurmu?

Arkadaşlar benim gibi tutarsız kişilik ve duygu durum bozukluğu yaşayann biri için kullanmak faydalı olurmu acaba

sen belanı arıyorsun

Yorum

Olabilir de yeşil reçeteyle düzelirim diye şartlamayın kendinizi.Size uygun bir ilacı bulursanız oda sizi düzeltir.Doğru doktor doğru ilaç ve kendinize bakmanız(Spor,beslenme ve uyku).

Yorum

ilaçların yeşili kırmızısi hep aynı. Yani hepsinin yan tesiri var.doktor yazmıyorsa bir bildiği vardır. Zorla yeşil reçeteli ilaç yazdiramayacagimiza göre bu tür ilaçları illegal yollardan temin etmemiz gerekir.bu ise kanunlara aykırı olmakla beraber,sağlığımızi hiçe saymak,hayatımızı tehlikeye atmak olur.kendimize şu soruyu sormaliyiz:biz doktor muyuz? Veya şunu sormalıyız :yaşamaktan usandım mı?

Yorum

https://www.titck.gov.tr/UnitsPageDe...d=HGOkXJNwaWQ=

ben bu listeden sadece ativan akinetonu biliyorum aile hekimleri de xanax yazabilir sanırım ?
          benim gittiğim doktor ilaç konusunda kendi istediğini yapıyor desem bana ativan iyi geldi mesela öyle olamaz tabi de varsayalım dedim sipariş almıyoruz tavrı var bu ilaçlar iyi hissettirmiyor sadece uyuşturuyor uzun süre kullanısan bağımlısı olursun
          Last edited by nicky; 10-03-2016, 08:34 PM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nicky View Post
            sen belanı arıyorsun
            Arkadaşım yanlış anladın belki bu ativan,rivotril,xanax gibi ilaçlar rahatlatır diye düşündüm huzursuzluk oluyor sürekli iç bunaltısı oluyor onu kastetmiştim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nicky View Post
              https://www.titck.gov.tr/UnitsPageDe...d=HGOkXJNwaWQ=

ben bu listeden sadece ativan akinetonu biliyorum aile hekimleri de xanax yazabilir sanırım ?
              benim gittiğim doktor ilaç konusunda kendi istediğini yapıyor desem bana ativan iyi geldi mesela öyle olamaz tabi de varsayalım dedim sipariş almıyoruz tavrı var bu ilaçlar iyi hissettirmiyor sadece uyuşturuyor uzun süre kullanısan bağımlısı olursun
              şu an sürekli bir iç bunaltısı var rahat değilim kalabalık ortamlara girince kimseyle konuşamıyorum kimseylede iletişim kuramıyorum

Yorum

ben de öyleyim demek istediğim bu ilaçların da hepsini araştırdım nootropil kullananların da yorumlarını okudum hiçbiri iyi değil başa bela mesela ativan depresyona sokuyor yan etkisi o ayrıca kısa süreli hafıza kaybına sebep oluyor kullandığın günlerle ilgili anıların olmuyor 1 aydan sonra etkisi azalıyor xanax da sürekli uyutuyor

Yorum

İşleniyor...
                X