Duyuru

Collapse
No announcement yet.

dışlanmışlık hissi ve yalnızlık

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• dışlanmışlık hissi ve yalnızlık

sildim fobiliyim.
    Last edited by Ronsard; 10-01-2018, 04:56 PM.
    Canlıların en akıllısı olarak insanı seçmişler. Ne yazık ki, pislik makinesinden başka bir şey değildir. (Maeterlinck)

insanlar kendileri psikolojik problemleri olunca dert etmiyorlar,başkaları psikoloijik problemler şeyttiğinde hemen onu dışlıyolar.alay ediyorlar.aynada kendilerini görüp kendilerinden nefret ediyor belkide.dışlanan biz değiliz aslında,kendini dışlıyor aslında bizi dışlayan.

Yorum

niye siliyorsun arkadaşım utanılacak bir şey değil ki seninki, ben de kendimi dışlanmış ve yalnız hissediyorum.
      Her şey güzel olacak...

Yorum

utanmak değil de sanal alem takip ve kayıt edildiği için rahatsız oluyorum.
        Last edited by Ronsard; 16-01-2018, 09:48 PM.
        Canlıların en akıllısı olarak insanı seçmişler. Ne yazık ki, pislik makinesinden başka bir şey değildir. (Maeterlinck)

Yorum

Biz aşırı tepki veriyoruz.. Sonuçta herkes kendine yakışanı yapıyor. Dışlayanlarda öyle

KuzuZade
          Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
          BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
          Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BeyZade View Post
            Biz aşırı tepki veriyoruz.. Sonuçta herkes kendine yakışanı yapıyor. Dışlayanlarda öyle
            kardeşim kötü insanı dışlayacaksın.sorun dışlamak değil sorun iyi insanı dışlamak.iyisin ve dışlanıyorsun sorun burda..kötü olsan dışlansan hadi neyse.

Yorum

cepte para ,altında araban olmayınca ,yanlız olduğunuda farkettiklerinde egosu tavan yapmış ,kendisini bi şey zanneden aslında bir halt olmayan içi boş adamlar bile bakışlarıyla olsa bile seni dışlarken hissedecekleri hazzın peşine düşüyorlar.haz tutkunu olmuş böyleleri.sağda solda da senin perişanlığını anlatır gülerler.şöyle yamışta böyle demişte hahahahahahahahaha çok komik gerizekalı aptal salak hasta hahahahahahaha konuşuyormusun onunla,yok be ne konuşuşacağım şununlar hahahahaha geri zekalı hasta

bazılarıda sende var bende yok,ben mutsuzum ,ben itin g.tüne girdim ,senide itin g.tüne sokacağım derdine düşüyorlar.arkadaş ortamında tesadüfen bulunduğunuz bir sırada,sizinle pek konuşmayan o adam milletin içinde sizin hasata olduğunuzu ,anormalliğinizi başınıza kakabilir,sohbet konusu haline getirmek isteyebilir.benim başıma geldi bu bi kaç kez.senelerdir aklımdan çıkmaz.gerçekten çok kalleş insanlar var.atalarımız ne güzel söylemiş düşenin dostu olmaz.dost aramıyoruz ,bari sende itme,müsaade et sürünerekde olsa yaşayım.yoook.bende hazzımı alacağım.bende olmayan sende olan bir kaç şey farkettim.onun acısını çıkaracağım senden.bende olmayan sende olanın sana vereceği hazzı tadarken mutlu olmanı istemiyorum der gibi...
              Last edited by birzamanlarben; 29-01-2018, 09:29 PM.

Yorum

işte o yüzden bazı insanları mek lazım birzamanlarben..bazılarına kötü davranmalı ve dışlamalıyız.çünkü insanoğlu kötü.düşenin dostu olmuyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ronsard View Post

kardeşim kötü insanı dışlayacaksın.sorun dışlamak değil sorun iyi insanı dışlamak.iyisin ve dışlanıyorsun sorun burda..kötü olsan dışlansan hadi neyse.
                  Seni dışlayanlar utansın, sen kafana takma onları..Dediğin gibi insanlara yaranmak için malesef kötü ve bencil olmak lazım çünkü şuanki düzenin geneli böyle ve insanlar kendi gibi olmayanı hadsizce küçük görüyorlar yada dışlıyorlar..

Dediğin gibi kötü insan zaten dışlanabilir ve bence de dışlanmalıdır ama var olan adaletsizlikten dolayı kötü değil iyi dışlanıyor..

Bir de insanların geneli çok hadsiz ve herşeyi ben bilirim havasında oldu günümüzde..Biraz yumuşak başlı ve iyi niyetli birini görünce haksızlık, hadsizlik, o insanı kullanma tarzında her türlü şeyi yapıyorlar..

O yüzden en iyisi biraz sert ve cazgır olmak..Ve de yakınların hariç insanlara mesafeli durmak en iyisi..
                  :10:

Yorum

haklısın kardeş.teşekkür ederim.insanoğlu çiğ süt emmiş.düşenin dostu olmuyor.hatta bazıları senin kötü haline bakıp seviniyor.o yüzden insanlarla mesafeli olmak lazım.dediğin gibi günümüzde genellikle iyi insanlar dışlanıyor.bu tespitine de katılıyorum.

Yorum

haklısın kardeş.teşekkür ederim.insanoğlu çiğ süt emmiş.düşenin dostu olmuyor.hatta bazıları senin kötü haline bakıp seviniyor.o yüzden insanlarla mesafeli olmak lazım.dediğin gibi günümüzde genellikle iyi insanlar dışlanıyor.bu tespitine de katılıyorum.
                      Ne demek kardeş lafı mi olur..maalesef günümüzde genelde iyi insanlar dislaniyor yada saf hatta salak muamelesi görüyor..halbuki kendileri bu düşünce yapısıyla aptallık etmiş oluyorlarda haberleri yok..en iyisi mesafeli olmak..az insan çok huzur )
                      :10:

Yorum

Aynı şeyden farklı şekilde bahsediyoruz! : seni dışlayan insan kendine yakışanı yapıyor çünkü karakterine kötülük işlemiş sen kendini assan da kessen de ona yalvarsanda melekte olsan değişmeyecektir. Anlatmak istediğim böyle insanlar var diye kendine eziyet etmenin alemi yok sende onu dışlarsın senden uzak Allaha yakın olsun önemi yok ama sana uzak olur bir nevi rahatlarsın.. Burada yine bir sorun çıkıyor bu seferde vay beni niye dışladı düşüncesinin döngüsü içinde kıvranıyorsun .. Sorunu başkası üstünde değilde kendi içinde halletmeyi bilmeli! Bunu anlatmak istedim

KuzuZade
                        Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
                        BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
                        Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

İşleniyor...
                        X