Duyuru

Collapse
No announcement yet.

dışlanmışlık hissi ve yalnızlık

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• dışlanmışlık hissi ve yalnızlık

sildim fobiliyim.
    Last edited by Ronsard; 1 hafta önce.
    Canlıların en akıllısı olarak insanı seçmişler. Ne yazık ki, pislik makinesinden başka bir şey değildir. (Maeterlinck)

insanlar kendileri psikolojik problemleri olunca dert etmiyorlar,başkaları psikoloijik problemler şeyttiğinde hemen onu dışlıyolar.alay ediyorlar.aynada kendilerini görüp kendilerinden nefret ediyor belkide.dışlanan biz değiliz aslında,kendini dışlıyor aslında bizi dışlayan.

Yorum

niye siliyorsun arkadaşım utanılacak bir şey değil ki seninki, ben de kendimi dışlanmış ve yalnız hissediyorum.
      Her şey güzel olacak...

Yorum

utanmak değil de sanal alem takip ve kayıt edildiği için rahatsız oluyorum.
        Last edited by Ronsard; 5 days ago.
        Canlıların en akıllısı olarak insanı seçmişler. Ne yazık ki, pislik makinesinden başka bir şey değildir. (Maeterlinck)

Yorum

Biz aşırı tepki veriyoruz.. Sonuçta herkes kendine yakışanı yapıyor. Dışlayanlarda öyle

KuzuZade
          Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
          BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
          Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

İşleniyor...
          X