Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ötenazi yolu açıkmıdır?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ötenazi yolu açıkmıdır?

Meraba arkadaşlar ben 28 yaşındayım..Major depresyon ve psikoz tedavisi görmekteyim..Tedavim yıllardır sürüyor ama artık bitme noktasına geldim.Artık katlanılması zor bir durumdayım gerçekle bağlantım kalmadı hayatla ilişkim kalmadı..Birtürlü düzelemiyorum acaba bu ötenazi yolu kurtuluş olabilirmi en azından bilinçsiz kalsam acı cekmesem hiç kız arkadaşım olmadı.yaşıtlarım iyi yerlere geldi ama ben gelemedi.Kimse bana yardım elini uzatmıyor.Acaba ne yapabilirim?

Orjinal yazı sahibi: robert View Post
    Meraba arkadaşlar ben 28 yaşındayım..Major depresyon ve psikoz tedavisi görmekteyim..Tedavim yıllardır sürüyor ama artık bitme noktasına geldim.Artık katlanılması zor bir durumdayım gerçekle bağlantım kalmadı hayatla ilişkim kalmadı..Birtürlü düzelemiyorum acaba bu ötenazi yolu kurtuluş olabilirmi en azından bilinçsiz kalsam acı cekmesem hiç kız arkadaşım olmadı.yaşıtlarım iyi yerlere geldi ama ben gelemedi.Kimse bana yardım elini uzatmıyor.Acaba ne yapabilirim?
    Öncelikle çok geçmiş olsun..Yaşadıklarınız çok zor tabi ama lütfen içinizi karartmayın..Hiç ummadığınız bir anda hayat karşınıza güzel sürprizler çıkarabilir..Yada belki tedavi sürecinde bir anda çok iyi gelişmeler olabilir insallah..

Ötenazi konusunda da bizim ülkemizde yok..Yurt dışında bazı ülkelerde var ama onda da çok ciddi bedensel rahatsızlıklar olunca yapıyorlar diye biliyorum.Mesela çok ileri düzeyde kanser gibi.Size umut verici şeyler yazıyorum ama Ben de bir ara ötenazi olayını düşünüyordum da oradan biliyorum Ama herseye rağmen insanın içini ferah tutması, umut taşıması daha iyi oluyor inanın )

:10:

Yorum

Sevgili robert,ötenaziden önce iyileşmen için yapılacak şeyleri yapmalısın.Bana özelden yazar mısın?Sana yardımcı olabilirim.

Yorum

İşleniyor...
      X